Jump to content

Cacophony


Srki

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li je neko slusao ove speed metal manijake???

Ne bih da se hvalim ali posedujem plocu "SPEED METAL SYMPHONY" KAO I cd GO OFF! koji je,eto slucaja ,originalan.

 

paa ,ako kazes thrash-pogodio si

a ako reknes speed-nisi pogresio

gitare Jason Becker(izasao mu tribute)

i Marty (jeste,jeste,iz megasmrti)Friedman

 

Za uspesan nastavak smatram solo Fridmana"DRAGON S KISS"SA KOGA JE,USPUT DA KAZEM VIKTORIJA MMAAZZNNUULLA U-K-R-A-L-A ILI ako vam se vise svidja DR-PI LA temu za njen najveci HIT-gde da legnem gde da prenocim...

kasniji Fridmanovi solo izleti sve su manje agres :roll: ivni ali...KO VOLI NEK IZVOLI

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

>>>Za uspesan nastavak smatram solo Fridmana"DRAGON S KISS"SA KOGA JE,USPUT DA KAZEM VIKTORIJA MMAAZZNNUULLA U-K-R-A-L-A ILI ako vam se vise svidja DR-PI LA temu za njen najveci HIT-gde da legnem gde da prenocim..<<<

 

 

 

Da, chobanka je maznula solo "refren" iz numere "Thunder March"

Mislim da u svetu metala se nije pojavio muzicki kvalitetniji bend od Cacophony.

Bolje bi bilo da je Marty ostao sa svojim kolegama umetnicima iz maticnog benda.

Uh bre, zadnji post ovde ukucan pre dve i kusur godina!!!

GRRR!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u svetu metala se nije pojavio muzicki kvalitetniji bend od Cacophony.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ajd' da ne preterujemo... kad pozelim malo kakofonije/zvucne anarhije pustim SMS, Go Off je vec previshe dosadan...

 

Fino i tehnicki naostreno, posebno za klince kakvi su...

 

Vec je Perpetual Burn mnogo bolji od ovoga... konkretniji...

 

A Marty, ovom izjavom posle si me debelo razocarao icon_smile.gif (salim se naravno, gde bi ja bio kad bi me razocarao post na YuMetalu icon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Marty, ovom izjavom posle si me debelo razocarao  (salim se naravno, gde bi ja bio kad bi me razocarao post na YuMetalu  )

 

 

Ne ne pogresno si me razumeo...Becker je (uz duzno postovanje) meni kao muzicar 0 ...ali je zato vrhunski tehnicar...znaci 10 icon_smile.gif ...Friedman je za njega bog i batina i to je cinjenica...ja i Maniac smo mislili iskljucivo na "sirovu" tehniku...u cemu Friedman nije toliko potkovan-navezban kao Becker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...