Jump to content

Cacophony


Srki

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cacophony su strava bend icon_smile.gif)) Marty & Becker su zaista postorjavali kao tandem ja ih volim, mada je meni ipak Marty ispred Beckera ali to je vec stvar ukusa obojca su smrt gitaristi icon_smile.gif)) Njihov album speed metal symphony je zakon icon_smile.gif))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je marti brzo promenio stil covek je jako kreativan i sklon raznim experimentima koji su uvek egzotike zato ga obozavam ... a tandem koji je broj jedan tu se slazemo potpuno samo moj redosled je malo drugaciji Vai & Satch icon_smile.gif))

nisam jos nabavila zadnji g3 ali nabavicu nije frka icon_smile.gif))

nego jer zna neko sta se desava sa g3 oce li biti u Beogradu ili ne???

Edited by Zhad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno sto se busate toliko u Satrijanija , on IPAK nije uradio virtuozno tako fascinantan album kao Dragon's Kiss.

 

Evo trenutno slusam njegovu najpoznatiju Summer Song, pesma jeste fenomenona , ali nije bas toliko komplikovana za odsvirati.

A sviraj ti recimo "Forbidden City" chik ako mozes! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti ali nema veze icicu ja u Sloveniju icon_biggrin.gif

 

@Diamond

Nisi me razumeo ja sam mislio na Friedman-ovu solo karijeru

100% posto si siguran da Vai nece svirati u bg-u????

 

ako nece bogami i ja cu za Sloveniju to ne zelim da omasim nikako ...

 

vici kad budes imao neke informacije ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno sto se busate toliko u Satrijanija , on IPAK nije uradio virtuozno tako fascinantan album kao Dragon's Kiss.

 

Evo trenutno slusam njegovu najpoznatiju Summer Song, pesma jeste fenomenona , ali nije bas toliko komplikovana za odsvirati.

A sviraj ti recimo "Forbidden City" chik ako mozes! icon_wink.gif

Kada Marty bude mogao da "svira" iliti primenjuje Pitch Axis kao sto to radi Joe neka se onda javi icon_wink.gif ...Tipa: The Mystical Potato Head Groove Thing, Cool#9, Powercosmic pt 1...a da ne pricam tek o teoriskom znanju, i to se racuna...ja licno znam nekoliko ljudi koji bez problema sviraju Cacophony i sl. ali im je zato ovo jos uvek dosta nedostupno...ali ako vec tako gledamo na to onda su Rusty Cooley i Francesco Farerri najbolji gitaristi na planeti...ali kao sto je Mare rekao muzika nije sport...bar za sada ph34r.gif ...bilo kako bilo sve njih zajedno JEDE jedan Paco De Lucia icon_da.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma salim se icon_smile.gif ...to je slika sa Marty-jeve turneje po Japanu...gde je izmedju ostalog svirao sa mega popularnom pop-rock pevaciom Aikawa Nanase i njenim bendom ...ona ti je tamo popularna kao Ceca kod nas icon_smile.gif ...tacnije on joj je bio neka vrsta predgrupe...pa je posle svoje "solo tacke" izlazio sa njom na binu...kao sto ce sada Satriani da ide na turneju po Americi sa Deep Purple-om i Thin Lizzy-jem icon_rockdevil.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Kada Marty bude mogao da "svira" iliti primenjuje Pitch Axis kao sto to radi Joe neka se onda javi icon_wink.gif ...Tipa: The Mystical Potato Head Groove Thing, Cool#9, Powercosmic pt 1...

Sve te pesme imaju Pitch Axis?!?!

 

u jebote... zajebano je raditi takvu mjuzu a ne zvucati "fusion-hladno" icon_biggrin.gif moracu da proverim laugh.gif

 

Provalio sam samo za Satch Boogie i Not Of This Earth musik19.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne pogresno si me razumeo...Becker je (uz duzno postovanje) meni kao muzicar 0 ...ali je zato vrhunski tehnicar...znaci 10 icon_smile.gif ...Friedman je za njega bog i batina i to je cinjenica...ja i Maniac smo mislili iskljucivo na "sirovu" tehniku...u cemu Friedman nije toliko potkovan-navezban kao Becker

jbg cim kazes da je becker muzicar kao 0 onda stvarno ne znam!pa posluaj altitudes ili air i puno drugih stvari !i hoces da mi kazes da je to samo tehnike ajde bre .....................

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg cim kazes da je becker muzicar kao 0 onda stvarno ne znam!pa posluaj altitudes ili air i puno drugih stvari !i hoces da mi kazes da je to samo tehnike ajde bre .....................

Pa dobro nije 0 i ja serem sad ali ne cenim ga mnogo...a cuo sam sve od njega...imao sam neki njegov kompletan mp3 jedno 5-6 meseci...a onda je pao SHIFT-DELETE icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...