Jump to content

Okup: 01.11 * Plato * Okupljanje Povodom Istorije


Zen

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

snimanje riba , njihov mrest i kompletna slika ribnjaka .

al ako treba istinu da vam svima kazem ovaj skup je i fora da se produvbe kontakri i veze sa mrestilishtem tako da ono , kad pussy organizuje znachi da se mushka ekipa totalno unkul i kao svi oce nekog da vide a za sve to potrebna je bila sammo smorock i njene lazi oko sushtine problema .

 

svi smo mi jedne klosharchine i lazovchine i ja cu biti zgrozen ako ijedna deva dodje na oqp jer mi samo za pussy znamo .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad ozbiljno.

 

Ja stvarno ne idem na ovakve događaje (a bio sam već na nekoliko okupljanja sa drugim forumašima) da bi sad tražio devojku, ili gledao ribe, ili šta ti ja znam. Idem zato što je lepo da čovek proširi kontakte i poznanstva, jednom mi se desilo da mi jedan dečko pomogao oko posla baš preko ovakvog okupljanja (tad sam ga upoznao) i sve u svemu idem da se dobro prozajebavam sa ljudima, popijem koju, stupim u kontakt sa onima koje nađem da su mi zanimljivi i odem kući da spavam.

A ribe ko ribe... ima ih svugde... ako me neka zaintrigira startovaću je i dok čekam u redu za hleb, ne treba mi okupljanje yu metalaca za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad ozbiljno.

 

Ja stvarno ne idem na ovakve događaje (a bio sam već na nekoliko okupljanja sa drugim forumašima) da bi sad tražio devojku, ili gledao ribe, ili šta ti ja znam. Idem zato što je lepo da čovek proširi kontakte i poznanstva, jednom mi se desilo da mi jedan dečko pomogao oko posla baš preko ovakvog okupljanja (tad sam ga upoznao) i sve u svemu idem da se dobro prozajebavam sa ljudima, popijem koju, stupim u kontakt sa onima koje nađem da su mi zanimljivi i odem kući da spavam.

A ribe ko ribe... ima ih svugde... ako me neka zaintrigira startovaću je i dok čekam u redu za hleb, ne treba mi okupljanje yu metalaca za to.

 

nachi tebi je cilj i svrha oqpa mushko drushvo koje ce da loche a mozda se poneki i nadje da ti ponudi posao i priliku da nesho i zaradish vc kad si se nashao sa kompletnim neznancima i kojekakvim sluchajevima , devojke isto bitne ti nisu , trazish onoga ko ti je zanimljiv a ostale totalno degradirash tj u trenutku ,one koji su snalazjlivi i imaju neke priche i poluistine , da isposhtujesh a ostalu boraniju ko jebe ?

kad te neka zaintrigira je isto dosta konfliktna situacije jer ako njoj se neko svidja OSIM tebe i njemu ona ti cesh nonshalantno da uskochish i pojebesh je bez srama dok ostalo pijano drushtvo ostaje bez drugara i baleci gleda kako si isdvojio devu . da li je to nachin da svima pruzish dobar provod muvajuci neku devojku ? da li8 je tyo nachin da se predstavish drushtvu koje nikad znalo se nije ? da li je cilj oqpa uzeti za sebe , iskoristiti ,zaraditi , pojebati , razveseliti , napiti se ?

 

 

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orgije su česta pojava kad sam ja prisutan na nekoj manifestaciji ovakvog tipa, ali ja ne dajem niti inicijativu, niti povod za njih, tako da - hoće li biti orgija to nimalo ne zavisi od mog dolaska. Tim pre što cure koje su dosad najavile dolazak nisu nimalo po mom ukusu, čak nisam siguran u pogledu seksualnog opredeljenja svake od njih, a latentne lezbejke su najteže za komunikaciju.

za razliku od strejt riba koje ti samo kazu da odjebes? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nachi tebi je cilj i svrha oqpa mushko drushvo koje ce da loche a mozda se poneki i nadje da ti ponudi posao i priliku da nesho i zaradish vc kad si se nashao sa kompletnim neznancima i kojekakvim sluchajevima , devojke isto bitne ti nisu , trazish onoga ko ti je zanimljiv a ostale totalno degradirash tj u trenutku ,one koji su snalazjlivi i imaju neke priche i poluistine , da isposhtujesh a ostalu boraniju ko jebe ?

kad te neka zaintrigira je isto dosta konfliktna situacije jer ako njoj se neko svidja OSIM tebe i njemu ona ti cesh nonshalantno da uskochish i pojebesh je bez srama dok ostalo pijano drushtvo ostaje bez drugara i baleci gleda kako si isdvojio devu . da li je to nachin da svima pruzish dobar provod muvajuci neku devojku ? da li8 je tyo nachin da se predstavish drushtvu koje nikad znalo se nije ? da li je cilj oqpa uzeti za sebe , iskoristiti ,zaraditi , pojebati , razveseliti , napiti se ?

Daj čoveče, iskuliraj.

Potpuno si pogrešno shvatio moj post.

Niti sam to rekao, niti mi je tako nešto palo na pamet dok sam pisao. Taman posla da, ako mi neko nije zanimljiv, da ga bar ne ispoštujem i ne popričam ako on ili ona želi da popriča, za toliko kulturan jesam.

Što se tiče devojaka. Šta to po tebi znači muvati? Ja ako imam dobru priču sa nekom devojkom ne opterećujem se tim stvarima, odnosno, ako će da se desi veza na kraju, desiće se, ako se ne desi, nije se desila i zdravo. Mogu da kažem da sam prilično spontan po tom pitanju.

A totalno si izokrenuo i moju priču oko dela kad sam rekao da mi je jedan lik pomogao. Sad ispade, tobože da ja dolazim na okupljanje da bih tražio posao. Bože sačuvaj... posao već imam, i ako sam mogu da pomognem nekome oko posla, rado ću učiniti to.

Eto, nadam se da ti bar malo jasnije sada.

Izvoli, dođi na okupljanje pa sam proceni da li mi je cilj da (tvoj citat): "uzeti za sebe , iskoristiti ,zaraditi , pojebati , razveseliti , napiti se ?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi meni realno je moj citat : iskoristiti ,zaraditi, pojebati, razveseliti i napiti se dosta kul , tako da ono ako sve to bude bice to nikad kulji oqp , nemorash mi se pravdati sada da si spontan i da je bash biga sko se smuvash sa devom to je za mene totalno unkul ja nju zelim grozno i raduje me il smori ono shto ce biti od toga jer ono za devu koju oshmekam uvek misli da je dostakul i chesto i preteram sa razmishljanjima na tu temu .

 

salim se ja malko sve ce biti kul osecam to i nadam se dacemo posle kafanice da idemo u akademiju gde cemo slushati mjuzu kojoj dugujemo nashe poznanstvo :pivopije: svi smo mi jedna dlakava gomila music lovera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg necu moci :sad:

Krivo mi je jer sam bas hteo da upoznam neke likove-Smorock mi deluje kao fina devojka,pa su tu Tesa pa Razbijac i jos neki da ih ne nabrajam sad sve

Aj lepo se provedite i nemojte da vas mrzi da okacite fotke posle-neka neko ponese digitalac bar :da:

I devojke neka dodju bre sto vise-da ne ispadne peder party...bre :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rle je lepo primetio da bi mogli da odemo do Kalisa. :da:

 

Gomila likova i poneka devojka setaju se pod mesecinom po tvrdjavi ... meni je to nekako gej .

 

Otidjite do Skadarlije, bilo bi bas old skul, a i nije preterano daleko :rockdevil::D

 

To bi bilo vrh , ali skupo je i verovatno bi nas izbacili . Ne verujem da bi im se svidelo da im lokal napuni gomila metalaca praznih dzepova .

 

najbolje u studentskom da izblejimo

realno

 

Ja nisam bas za neku ,, klosarenje " varijantu . Vise sam za neku birtiju .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...