Jump to content

2009.05.21. *SKC, Beograd* Circle Ii Circle/Manticora/Burning Black


Elderane

Recommended Posts

Kao sto vec znate, Circle II Circle je potvrdio koncert u Beogradu 21.maja iduce godine, a razlog vise da prog/power sladokusci ne propuste nastup ovih sjajnih progera su Manticora (posebno), ali i Burning Black. Nesto vise o ovim bendovima i nije potrebno objasnjavati, svako upucen zna o kakvim se biserima zanra radi, a onima koji ne znaju za nabrojane bendove a vole prog ili power uopsteno, najbolje da preslusaju, pa vide jesu li ili ne propustili ista.

 

U svakom slucaju, jasno je da ce ovo biti nastup samo za najvece fanove, kao, recimo, drugi Evergrey, u julu prosle godine... Potpisivanje, druzenje sa fanovima, zajebancija, dio su ovakvih nastupa, a mi se nadamo da cemo vam to omoguciti i ovaj put.

 

Karte su u pretprodaji od cetvrtka, 09.04.2009 po ceni od 1400 dinara, a mozete ih naruciti i preko naseg maila [email protected]

 

Vidimo se!

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na ovo se obavezno ide.

Auh, kad sam procitala malo je falilo da se srusim sa stolice...

Circle II Circle... :wub:

Ijaoj :D

 

Edit: Sad videh cenu karte? Jel mene neko zeza????

 

Ocekivala sam da ce biti bar 2500, 3000... Whaaaa :D

 

Svaka cast !

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

icicu samo da cujem Zak-a kako peva Edge of Thorns, jesam gledao Savatage 6 puta, ali nikad sa njim.

 

CIIC su mi dosadnjikavi.

 

a valjalo bi i Manticoru ispostovati radi kulta i da mi potpisu digipack prvog albuma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...