Jump to content

2009.05.21. *SKC, Beograd* Circle Ii Circle/Manticora/Burning Black


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Oće bre, mora! Ekipa koja dolazi na ovo, dolazi svejedno da li se prikazuje reklama na RTSu i nema nijedan koncert u razmaku +-2 meseca, ili nema nikve reklame, a dan ranije Maiden, a dan kasnije Metallica, opet bi isti ljudi (i u istom broju) došli. :):rockdevil:

 

Nema na onom kao off. sajtu Terra Nostre (/site), ali uz malo istraživanja, nađoh kod Mr.Metala tragove postojanja koncerta. :)

http://www.terranostra-networks.com/Metal/events.htm

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prevelik je razmak. a mislim da imaju i malo drugačiju publiku. :D nas. koji volimo prog

 

 

Po nekoj radnum definiciji oni koji vole prog vole i Mejdene.

 

 

misliš da je koncert koji treba da bude u drugoj polovini maja ugrožen koncertom koji će se desiti u prvoj polovini februara?

 

koliko nam treba da se oporavimo od 50e koje ćemo dati za maidene?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre ljudi, posetu ovom koncertu ne moze nijedan bend/koncert da ugrozi. Zato sto dolaze ljudi, koji ce jednostavno doci bezobzira na sta. Jeste da prog publike nema mnogo, ali zna se sta su prioriteti u odnosu na ostale koncerte, u ovom slucaju CIIC i manticora. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel sviraju ovi CIIC neke Savatage pesme?

2001-2002.

 

jednom u beogradu, jednom na szigetu...

2002. da...

Ja sad pokusavam da se setim dal' su tad na Sigetu svirali Edge Of Thorns,al' se definitivno secam da su valjda na bis svirali (Welcome Home) Sanitarium :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne mislim da ce ista imati uticaja na ovo. Radi se o prilicno jeftinom paketu bendova, koji imaju malobrojnu publiku, ali sigurno vjernu. Ionako nema nista od proga nikad. Inace, karte jos ni nisu u redovnoj prodaji, mozete ih samo rezervisati. Rano je za prodaju, u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...