Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gardijani u pola dana pola noci pune skc . Sad sto smo se mi zajebali sa bastom, pa je ostalo vise ljudi u parku i ispred skc-a to je nesto drugo....

 

A Hammerfall , ja cenim da ce biti 700+ ljudi na koncertu, posebno sto je sada niza karta nego prosli put, prosli put su mejdeni i therion sjebali hammerfall, tako da ocekujemo toliko. Sto je sasvim ok .

Niste se vi zajebali sa bastom (mozda malo :P ), ja brate kad mi se ide na neki koncert gledam da kupim kartu na vreme (necemo u ovom slucaju da se vadimo na pare, na dan koncerta su duplo skuplje)...

Matorog Coopera eto najverovatnije preskacem zbog ovoga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebali smo se. Vise necemo praviti koncerte u basti i to je to, mnogo je ljudi gledalo koncert iz parka, a i zasto bi platili kartu kada se sve lepo culo do slavije , tako da ... :))

ne slazem se, sobzirom da sam ja pola certa probao da slusam iz parka, zvuk je bio nikakav, nisam pesme mogo da raspoznam. samo nekakvo sustanje, poput loseg bootlega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi' ish'o samo ako su opet "The Poodles" predgrupa, oni su me jedini odushevili te vecheri kad je bio 'cert 2007... onaj Krokus me zabo, a HammerFall mi nije bio nishta posebno :P (auf... samo kad se setim onog "jeftinog tezgaroshkog" Oscarovog guitar-soloa sa bakljom na gitari... lejm :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto je najavljeno od danas su karte u prodaji !

 

Promotivna cena je 1600din. VIP su 2500din, nakon promotivnog perioda cena obicne karte ce biti 2000din, a VIP najverovatnije 2800din.

 

Svi koji kupe karte do 24.og novembra do 18:30h , imace priliku da upoznaju bend ( na karti vam pise sve , sta kako i gde ) !

 

To je ono oficijalno, ne oficijalno, interesovanje ce biti izgleda ogromno za koncert, eventimu se potkrala greska i pustili su karte u sistem prosle veceri, 15-ak minuta nakon pustanja u sistem , prodalo se 10-ak karata ! Sto jos nije zabelezeno !!! :)

 

 

http://www.eventim-yu.com/portal/rs/drugo/...mmerfall/45479/

 

praticemo listu / rejting prodaje na njihovom sajtu ;)hehehe

 

 

:pivopije:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo smo ostavili karte u Felix ! Tako da jbg. izvinjavam se svima koji su od jutros cekali karte ispred felix-a. Rekli su mi da je bilo oko 30-ak ljudi koji su cekali karte.

 

Haggard je kriv otisli su u 6 jutros.... pa nsmo mogli pre da ostavimo :).

 

U Bilet Servisu su karte isto u prodaji danas od 17h .

 

Eventim standardno .

 

SKC takodje prodaje karte.

 

Za ljude koji dolaze na meet and greet a nemaju mogucnost da kupe karte , mogu da kupe na blagajni skc-a do 19h istog dana, i onda samo udjete na meet and greet !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu da kupe na blagajni skc-a do 19h istog dana, i onda samo udjete na meet and greet !

 

...sto ce reci da je meet & greet u SKCu, jel' tako?

 

U Domu omladine se mogu kupiti Eventimove karte za HammerFall, ali na njima nema nikavog uputstva za meet & greet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sto ce reci da je meet & greet u SKCu, jel' tako?

 

U Domu omladine se mogu kupiti Eventimove karte za HammerFall, ali na njima nema nikavog uputstva za meet & greet.

Nemoguce ! Na SVIM kartama pise za meet and greet, mozda nisu znali ovi sto prodaju.... ;)

 

pozzz

 

vidimo se.

 

Da , MEET AND GREET je u SKC-u , ali nece moci da se udje bez karte, jer ce biti obezbedjenje na ulazu .

 

pozzz

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I`m happy to let you know, that Sabaton will come along as our special guest for these shows:

 

 

 

 

April 07.th Maribor - Stuk

April 08.th Zagreb - Boogaloo

April 10.th Sofia - Universiada Hall

April 11.th Belgrad - SKC

April 12.th Budapest - Petöfi Hall

April 14.th Wien - Gasometer

April 15.th Prag - Abaton

 

tako da je i oficijalno potvrdjeno !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam neki osecaj da ce opet snimati spot kod nas. :bigblue:

Haha, eto, tacno je. :rockdevil:

Mogli su nas fino ubaciti u spot (kao, ubace par scena/slika sa "meet & greet-a na kraju spota). :):)

Bas me zanima kakav ce biti novi spot, a i kakva je pesma (i ceo album, naravno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Some additional tourdates have been confirmed, by popular demand taking HammerFall to countries such as Bulgaria and Croatia for the first time. Sabaton are confirmed for this leg as well, with another support to be announced soon.

 

April 7th - Maribor, Slovenia - Stuk

April 8th - Zagreb, Croatia - Boogaloo

April 10th - Sofia, Bulgaria - Universiada Hall

April 11th - Belgrad, Serbia - SKC

April 12th - Budapest, Hungary - Petöfi Hall

April 14th - Wien, Austria - Gasometer

April 15th - Prague, Czech Republic - Abaton

 

 

Ete ti gi ....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...