Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bre najvaznija stvar je da popricas s njima, ne pricam za HF, posto ne idem na meet and greet, nego uopsteno.

Zabole me sto sam uzeo autogram/slikao, vaznije mi je da popricam s njima, pitam neka pitanja.

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcemo... ;)

 

mislim da cemo u ponedeljak vec biti na top 5 po prodaji u eventimu ;)hahhaha...

 

samo ne znam dal updejtuju listu jer je ovaj koncert tek sl.godine... videcemo :).

KADA POCINJE OVO CUDO??? Ce biti tamo neki plakati da se preuzmu za potpis?

Poslao sam ti mail ali mi nista nisi odgovorio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

iskreno ne znam sta bih radio na Meet n greet-u, nemam trenutno kod sebe disk da mi potpisu, ni majicu, ni poster... a nemam ni fotoaparat... :) :)

 

Ja imam disk, ali mi se nešto ne dopada ideja žvrljanja po njemu (mislim, preko čega bi žvrljali, preko tekstova?). Imam i foto-aparat, al' nikad se nisam pretrgao od njegovog korišćenja (seti se Splita), pa i sada, dok se ja nakanim da dam nekome da me slika...

 

E sad, što se tiče razgovora s njima, pa svi će razgovarati s njima, a koliko me sećanje služi, i ja sam jednom prilikom. Tada su bili mnogo raspoloženiji za priču sa curama, a ja ipak nisam cura. Naposletku, što da bacam pare na piće (u Living Room-u je, zar ne, gde bi inače bilo?). Ili da dolazim u iskušenje da muvam neku od riba (a njih će biti dosta), koje za to vreme gledaju u članove HammerFall-a i uzdišu za njima. A i glupo mi da sad kupujem kartu, jer je koncert u aprilu tek, a pre toga treba overiti Cooper-a i organizovati se za put u Zagreb (možda i dvaput u toku februara). Sve u svemu, male su šanse da se odlučim da dođem, a ako se predomislim, videćete me tamo. Ko sve ide sa foruma, uostalom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam kupio kartu, ima za to vremena (neću da žurim, kad Frubi kaže da požurimo, jer je ostalo malo karata, kupiću i ja). Tako da neću doći na meet and greet, ionako su oni, uz Blaze Bayley-a, jedini bend sa kojim sam već imao meet and greet. Ne znam šta bih sada mogao s njima da razgovaram, a i ko sam ja da oni meni posvećuju svoje vreme. Ionako je poznato da nisam od onih koji čekaju muzičare posle certa da bi se slikali s njima - kad nisam čekao neka inspirativnija imena, Mike Terranu na primer, što bih se sada cimao zbog HammerFall-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

And what's a big deal s tim m&g? Ja bio prošli put, isti djavo kao kad sačekaš bendove ispred busa kod SKCa, potpisivanje/slikanje, eventualno ko ima da prozbori nešto, posle oni cirkali svoje piće, mi naše, i aj zdravo. Druga stvar ako se ovi iz benda ušljemaju k'o letve (Evergrey) pa bude zajebancija nikad jača. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eve me ja sam doso.... oni ostali i dalje u living room-u :)hehehe...

kraljevi ! :))

 

i mnogo lochu hahahahaha :))

 

 

Elem sa konferencije par odsecka:

- REKLI SU DA DOVODE FULL SCENOGRAFIJU / PRODUKCIJU

- NOVI ALBUM CE BITI IZNENADJENJE ZA SVE FANOVE , OCEKUJU JEDAN OD NAJBOLJIH ALBUMA

- JEDVA CEKAJU DA SVIRAJU PONOVO , SPREMICE SPEC. SET LISTU

- NE MOGU DA SE SETIM STA SU JOS PRICALI

:)

 

 

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah carevi!!! dobar je bio mit en grit, sliko sam se sa svima, i potpisali su mi kartu... ortaku su svi potpisali knjigu zmajologija... i svi su zagledali sta je to xD na kraju kad je trazio da mu napisu The Dragon Lies Bleeding poceli da ga prozivaju "but this dragon is not bleeding, its smyling" HAHAHHAHA :lol: takodje mi je bubnjar potpiso palicu...

locu ko ludi... jedno 5 jelena popise, pa posle toga roknuli rakije domace hahaha

najaci mi je bio aca keltik, koga sam upoznao pre dva meseca u bel computersu na banovom dok je kupovo bluetooth XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah carevi!!! dobar je bio mit en grit, sliko sam se sa svima, i potpisali su mi kartu... ortaku su svi potpisali knjigu zmajologija... i svi su zagledali sta je to xD na kraju kad je trazio da mu napisu The Dragon Lies Bleeding poceli da ga prozivaju "but this dragon is not bleeding, its smyling" HAHAHHAHA :lol: takodje mi je bubnjar potpiso palicu...

locu ko ludi... jedno 5 jelena popise, pa posle toga roknuli rakije domace hahaha

najaci mi je bio aca keltik, koga sam upoznao pre dva meseca u bel computersu na banovom dok je kupovo bluetooth XD

\

 

Hhahahaha, video sam ortaka i Zmajologiju!!! :D Inache Frubi, shto lazesh narod kad je chovek rekao da je bina previshe mala za to!! ;):pivopije:

 

E samo da napomenem da sam mogao i bez karte lagano da budem ovde... Ushao sam oko 6 i neshto, seo najnormalnije, naruchio pice, doshao Frubi, pocheli novinari da ulaze, a mene niko ne pita za kartu... Novinari postavljali pitanja ja sedim, uzhivam, posle nekih nznm kolko minuta, ulazi rulja kojima gledaju karte, a a ja uveliko sedim uzhivam!!! I KOJI SU IDIOTI POCEPALI KARTE NEKIM LIKOVIMA??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

\

 

Hhahahaha, video sam ortaka i Zmajologiju!!! :D Inache Frubi, shto lazesh narod kad je chovek rekao da je bina previshe mala za to!! ;):pivopije:

 

E samo da napomenem da sam mogao i bez karte lagano da budem ovde... Ushao sam oko 6 i neshto, seo najnormalnije, naruchio pice, doshao Frubi, pocheli novinari da ulaze, a mene niko ne pita za kartu... Novinari postavljali pitanja ja sedim, uzhivam, posle nekih nznm kolko minuta, ulazi rulja kojima gledaju karte, a a ja uveliko sedim uzhivam!!! I KOJI SU IDIOTI POCEPALI KARTE NEKIM LIKOVIMA??????

Jes kurac nema mesta na bini ... video si da sam ga ispravio ... bice veca bina nego sto je ona bzvz skc-ova ;).

 

Stace sve sto treba...

 

Nismo bili u fazonu da praznimo living room pre meet and greet-a , a mogli smo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bogami, bilo je bas divno!

Znaci, fenomenalno!

 

One 2 devojke sto su se slikale sto puta sa njima - je l' neka od vas sa yuma mozda (jedna je bila u ljubicasto-crnoj majci il' tako nesto)? :)

 

E a mi likove iz benda sreli u gradu, i ono kao gledam neki lep dugokosi prolazi i skontam da je to 'ladno Fredrik! :)

 

Videla sam kad je Anders potpisivao bubnjarske palice. Mom drugu su se na gitaru fino potpisali. :bigblue:

 

Kad sam ulazila, nisam mislila da ce biti bas tol'ko zanimljivo (taj "meet & greet"), al' bas jeste jeste bilo super!

 

Jedna devojka je zamolila Fredrika da ga poljubi u obraz. :) Mislim da je to jedna od one 2 gore pomenute. :) Pozdrav za njih! :bigblue:

 

I svasta sam ja nabacala u ovaj post, tako da bih ga sad zavrsila. Bice jos utisaka u toku dana! :rockdevil:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno se ne kajem što nisam bio. Jesu HammerFall dobar bend, ali nisu inspirativni za upoznavanje, u šta sam se uverio prošli put. Da je to Primal Fear, došao bih sigurno, Mat i Ralf su u odnosu na njih face na kvadrat.

Lepo se tesis :)hahhahahahaa.... i ja sam mislio da su smor , al ispostavilo se da su likovi vise od ocekivanog !:)hahahaa

Jako zanmiljivi momci i naravno "DEER BEER " ! AHHHAHA

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...