Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ova slika je najaca

NatashaNS- video sam te :D meni je taj tvoj ortak dao aparat da ga slikam :P i meni je Anders potpiso palicu :)

Pa da, zato sam i spomenula palicu jer je neko to pomenuo ovde malo pre, al' ocgiledno si to bio ti il' neko tvoj. :)

 

E a 'ladno, pre nego sto sam otisla na taj "meet & greet", usla na profil angel84 i kao, posto znam da ce doci, gledala sam joj sliku na profilu da bih je zapamtila. Ako je vidim tamo, da znam da je sa yuma. :)

Al' nisam skontala da je to ona, mada sam pretpostavila (ja mislim) da je to neko odavde. :)

I do kraja sam je i slikala sa drugaricom! :)

 

Edit: Izgleda da to nije ta devojka (angel84) ipak. :)

Secam se jedne u ljubicasto-crnoj majci, al' ne znam da l' me je ta pitala da je slikam sa drugaricom ili angel84. Mislim da je ta druga ipak u pitanju. :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a secam se trenutka kad sam videla da se slikas sa njima tako sto ti kosa pada preko Andersovog lica. :)

 

Pa eto, imala sam osecaj i gledala sam bas tvoj profil. :D

Al' mislim, da me ipak nisi ti pitala da te slikam sa drugaricom. :)

Sve mi se valjda pomesalo.

 

Al' u svakom slucaju, bilo je super! :rockdevil:

Hvala Frubiju i ostaloj ekipi koja je zasluzna za ovo! :bigblue:

Sad jedva cekamo april! Treba to docekati!

 

P.S. Pazi nas, svi dosli na yum odma' po povratku sa "meet & greet-a". To da se prenesu utisci dok su jos svezi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee ljudi jedva cekam!Gorane posle rastima dolazimo ovde! :rockdevil::)

Ja sam poneo foto aparat...jbg,nema cd ali sam na nekoj beloj majci markerom napisao Hammer Fall pa ce to da mi potpisu :D

Hehe, jos samo da se ne vidi onaj natpis pored. :D

 

And what's a big deal s tim m&g? Ja bio prošli put, isti djavo kao kad sačekaš bendove ispred busa kod SKCa, potpisivanje/slikanje, eventualno ko ima da prozbori nešto, posle oni cirkali svoje piće, mi naše, i aj zdravo.

Pa oni tada zure, tako da te samo na brzaka skinu sa k..ca + ne znas jkada ce tacno izaci pa ih cekas onako umoran posle certa na -15 pla sata.

Ovde udjes u lepo toplo, oni te cekaju sa smeskom i milina. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crusader:

Oskar je kupio kurs i rekao je da je krenuo da uci, i da ce do koncrta da spremi neke govore :)hahhaaha.

 

Elem :

 

 

Top 10

 

1. RBD

2. DUŠKO DUGOUŠKO NA LEDU...

3. ALICE COOPER

4. JAMES BLUNT

5. NO SMOKING ORCHESTRA

6. MARKY RAMONE

7. DIORAMA

8. HAMMERFALL

9. NIGHTWISH (VOUCHER)

10. MUBALI LIVE & DJ SET

 

 

 

usli smo u top 10 posle tri dana prodaje ;). Not bad. A moja duznost je da kazem da je otislo oko 15% karata ;)hahhahaha...

 

:rockdevil::pivopije:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, snimaju danas

Da, bas je u toku snimanje spota verovatno.

Sutra se vracaju kuci. :sad:

 

 

Crusader:

Oskar je kupio kurs i rekao je da je krenuo da uci, i da ce do koncrta da spremi neke govore :)hahhaaha.

Haha, jedva cekam da cujem taj Oscarov govor. :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

usli smo u top 10 posle tri dana prodaje ;) . Not bad. A moja duznost je da kazem da je otislo oko 15% karata ;)hahhahaha...

 

:rockdevil::pivopije:

:rockdevil:

A pa fino, fino. Ja se sam se obezbedila, tako da ne moram posle da se cimam oko karte. Vec je posedujem, sve u paketu sa autogramima. :bigblue:

:pivopije:

 

Definitivno se ne kajem što nisam bio. Jesu HammerFall dobar bend, ali nisu inspirativni za upoznavanje, u šta sam se uverio prošli put.

Kako kome.

Recimo, meni su oni fenomenalni, a znam da nisam jedina koja tako misli. :da:

angel84, pridruzuj mi se. :)

 

Da je to Primal Fear, došao bih sigurno, Mat i Ralf su u odnosu na njih face na kvadrat.

Kako kome.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma shto su svi bili onako stidljivi sinoc, u jednom momentu ja provalio stoje samo momci iz benda niko ne pricha sa njima. Ja dovatih smarati basistu, a oni bash bili nesto raspolozeni za prichu. Na kraju ostali u Living Roomu do nekih 23, kako ko, neke dve devojke pricale sa Oscarom, nas 5-6 sa ostatkom ekipe. Joakim me bash iznenadio, jako je fin, a Fred je svakako najzabavniji i najpricljiviji. Samo zelim da istaknem da su prijatniji, pricljiviji i manje umisljeni od 85% nasih bendova i njihovih clanova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma shto su svi bili onako stidljivi sinoc, u jednom momentu ja provalio stoje samo momci iz benda niko ne pricha sa njima. Ja dovatih smarati basistu, a oni bash bili nesto raspolozeni za prichu. Na kraju ostali u Living Roomu do nekih 23, kako ko, neke dve devojke pricale sa Oscarom, nas 5-6 sa ostatkom ekipe. Joakim me bash iznenadio, jako je fin, a Fred je svakako najzabavniji i najpricljiviji. Samo zelim da istaknem da su prijatniji, pricljiviji i manje umisljeni od 85% nasih bendova i njihovih clanova.

Pa meni kad je palo nesto napamet, pitala sam Joacima, posto sam se s' njim odlicno slozila. :bigblue:

Videla sam ja, sede oni, niko im ne prilazi i onda se samo ti pojavljujes i progovoris koju, pa opet odes, pa se onda opet vratis i tako stalno. :)

Na mene Fredrik i nije ostavio neki poseban utisak (al' je stvarno dobar :da: ), nekako mi je delovao pomalo stidljivo. Al' zato je Joacim lik nevidjeni! Znaci, on me je definitivno najvise odusevio! :rockdevil:

Anders - pa standardno, lik je skroz, on i Joacim su stalno pravili face kad su se slikali sa ljudima (i Oscar je). Primer - slika na kojoj mi je Anders pozirao, a koju sam postavala danas na ovoj temi! :):)

Oscar - pa on je bas ok, slikao se fino sa svima (dobro, i ostali clanovi benda su :) ), i on je lik, k'o i ostali!

Uglavnom, momci su stvarno prijatni i nisu umisljeni, slazem se. :pivopije:

 

P.S. Drago mi je sto cujem da je Fred zabavan i pricljiv, posto nisam bas imala prilike da vidim to sinoc.

 

do kada je karta 1600din? ajd dajte malo duzi period, nema se kinte ;)

Prvih 150 karata su promotivne, al' kontam da su rasprodate.

Ja sam rekla kako mislim da jeste, al' bolje nek' ti to kaze neko ko zaista zna kakvo je stanje sa kartama. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):):):)

Znaci, Anders je lik nevidjeni, stvarno! :):)

Slika je takva da covek jednostavno ostane bez reci. Znaci, samo da umires od smeha! :):)

:rockdevil::rockdevil:

 

 

 

E a u naslovu teme pise da su im predgrupe Sabaton i Bullet. Za Sabaton i jeste potvrdjeno, al' za Bullet i nije bas. Tj. jeste spomenuto na sajtu da ce Bullet i Sabaton da im budu predgrupe, al' to se pominje kod Februara i samog pocetka turneje. To su objavili 10. novembra.

 

"Any Tour Necessary 2009 begins in Rijssen, the Netherlands, on February 26th 2009. Accompanying the Templars will be fellow Swedes Sabaton and Bullet, in what is sure to be an eventful and glorious tour. Swedish steel conquering Europe, metal mayhem unleashed every single night! Check the tour dates section for more info and details."

 

 

Kad su pre par dana (21.11.) objavili konacno i datume u Aprilu (medju kojima smo i mi), pomenuli su da ce biti Sabaton, a da ce drugu predgrupu uskoro objaviti.

 

"Some additional tourdates have been confirmed, by popular demand taking HammerFall to countries such as Bulgaria and Croatia for the first time. Sabaton are confirmed for this leg as well, with another support to be announced soon."

 

Ja sam to vec bila postovala pre par dana, al' tad jos nisu bile ubacene predrupe u naslov teme. Evo sad opet postujem, s' nadom da ce neko primetiti to sto sam i ja.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...