Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vegeti i meni je potpisao palice xD

I zmajologiju su mi potpisali! Sa sve The Dragon Lies Bleeding /m/

 

Anders izgleda totalno slogirano xD Kad god smo se sreli pogledom on mi pokazivo thumbs up xD Bez ikakvog izraza lica. On je u stvari neko drugo bice. Mozda Staljin?

 

Mamu im j*ebem iscepali svima karte na ulazu. Valjda nas nece drkati za koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vegeti i meni je potpisao palice xD

I zmajologiju su mi potpisali! Sa sve The Dragon Lies Bleeding /m/

Ovo smo vec culi od vegete. :)

Kako mi je smesno da pisem "od vegete". Daj reci kako se zove on. :)

 

Ja imam i sliku dok on drzi palicu/e. :bigblue:

A secam se da sam videla kad ih je potpisao. :da:

 

Evo i te slike.

img0012resizemv0.jpg

w707.png

 

Anders izgleda totalno slogirano xD Kad god smo se sreli pogledom on mi pokazivo thumbs up xD Bez ikakvog izraza lica. On je u stvari neko drugo bice. Mozda Staljin?

Anders je i inace lik nevidjeni. A sinoc - na svakoj slici pokazuje to. :):)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

img0005resizenh5.jpg

 

Da l' se neko zmoda prepoznaje na ovoj slici?

Mozda vegeta? :bigblue:

Imam neki osecaj da si ti jedan od ova 2, 3 lika na slici. :)

Da li sam u pravu? :)

 

Evo sam i ja odje!!! :D Stavi josh koju, ili okachi na spejs, upravo sam ti poslao request!

Edited by Moody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si ti? Onaj izmedju lika sa crvenom kapom i lika u majci HF-a?

Ne znam zasto, al' imam neki osecaj da bi to mozda mogao biti ti. :):)

 

Imala sam osecaj i da je vegeta (daj nek' neko kaze ime ovog decka, stvarno mi je smesno da pisem vegeta :) ) na toj slici i da je on il' taj sa crvenom kapom il' ovaj pored (za koga sad mislim/imam neki osecaj da si ti), a nije. :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg, mora od nechega da se zhivi!!! :P Inache, sada sam gledao emisiju na Metropolisu gde je bio intervju sa Oskarom i rekao je da nece doneti celu produkciju zbog problema na granici a i velichine sale!!! Ajde Frubi nameshtaj to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li toliko bilo hladno tamo, da su morali da nose kape, i pored toga što su lokali k'o smukovi?

 

Mother open your holy gates for the soul of Norman Bates!! :D

 

Shala, prijatelju...

 

 

Ljudi ako ima josh neko slike nek ih kachi!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg, mora od nechega da se zhivi!!! :P Inache, sada sam gledao emisiju na Metropolisu gde je bio intervju sa Oskarom i rekao je da nece doneti celu produkciju zbog problema na granici a i velichine sale!!! Ajde Frubi nameshtaj to!!!

Pa ne postoji taj trik pomocu kojeg taj najavljivani dvorac moze da stane u SKC. Pogledaj na you tube-u kakva im je bina bila na prosloj turneji. Mozda oni tu produkciju pre 2 godine nisu uspeli da prevezu preko granice ali cak i da su uspeli ne bi mogli da instaliraju onu binu u SKC.

Nego meni je onaj prostor gde je Blaze Bayley imao koncert prosle godine mnogo jaci od SKC-a. Moze da stane isti broj ljudi kao u SKC-u, a bina je 3x veca nego ona u SKC-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo ljudi, da li vi kontate da mozda moze da se iznajmi / postavi veca bina u SKC-u ?!?! Ne?

 

Opustite se i neka koncert bude iznenadjenje...

 

Da razjasnimo prosli put nisu doneli full produkciju jer im nije prosao kamion gde se nalazila produkcija granicu... to ovog puta ne moze da se ponovi... ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je, pustite cika frubija da odradi svoje, a kako ce to da odradi je na njemu :D

hahaha evo me ladno na ovoj slici, a pored Drevna sikirica. izgledam ko neki klinac, to je zato sto mi se ne vidi brada :mhihi:

picture027vv0.jpg

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

PREDGRUPE KOJE CE NASTUPITI KAO SUPPORT NA KONCERTU U BEOGRADU 11.APRILA SU :

SABATON - http://www.myspace.com/sabaton

BLOODBOUND - http://www.myspace.com/bloodboundonline

 

Sabaton smo imali prilike da gledamo kao predgrupa Therion/Grave Digger-u jako dobar i kvalitetan bend.

 

Bloodbound je Swedski Heavy/Power sa odlicnim frontmenom Urban Breed-om koji je i vokal PYRAMIZE-a , tako da progeri znaju o cemu pricam... ostali preslusajte myspace.

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...