Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

zanetcopy.jpg


Hammerfall 11.April 2009.god. (Subota), ponovo nastupa u Beogradu. Nakon nezaboravnog koncerta 2007. godine, bend je spreman da ponovo nastupa u Srbiji ispred svojih vernih fanova. Ovog puta, bend donosi svoju kompletnu opremu i scenografiju ( zamak, zastave, itd..) koji će ovaj koncert učiniti nezaboravnim.
Karte za koncert Hammerfall-a su u prodaji od 20. Novembra, po promotivim cenama od 1600 din. Nakon promo perioda, karte će biti skuplje. Karte mogu da se kupe u Felixu, Eventimu, Bilet servisu. VIP karte mogu da se nabave po ceni od 2500din. Limitiran je broj na 25 VIP karata. VIP karta omogućava pristup balkonu/galeriji SKC-a.


PREDGRUPE KOJE CE NASTUPITI KAO SUPPORT NA KONCERTU U BEOGRADU 11.APRILA SU :
SABATON - http://www.myspace.com/sabaton
BLOODBOUND - http://www.myspace.com/bloodboundonline

Sabaton smo imali prilike da gledamo kao predgrupa Therion/Grave Digger-u jako dobar i kvalitetan bend.

Bloodbound je Swedski Heavy/Power sa odlicnim frontmenom Urban Breed-om koji je i vokal PYRAMIZE-a , tako da progeri znaju o cemu pricam... ostali preslusajte myspace.

Vidimo se na koncertu!


Regularna karta: 1800din.
Na dan koncerta : 2000din. ( ukoliko ih bude )
VIP karta: 2500din.


MANJE OD 400 KARATA JE OSTALO U SLOBODNOJ PRODAJI !!!

_web_1a3db3dc9bd292b1e9e21a9e8fd21652.jpg Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hammerfall 11.April 2009.god. (Subota), ponovo nastupa u Beogradu. Nakon nezaboravnog koncerta 2007. godine, bend je spreman da ponovo nastupa u Srbiji ispred svojih vernih fanova. Ovog puta, bend donosi svoju kompletnu opremu i scenografiju ( zamak, zastave, itd..) koji će ovaj koncert učiniti nezaboravnim.

 

Pa i 2007 su imali scenografiju na koncertima ali ovde je nisu montirali jer nije mogla da stane u SKC. Tako ce biti i ovaj put, nista mi necemo videti od tih zamkova, zastava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tacno. Nisu im pustili kamion sa opremom gde je bila scenografija... to je greska bila nekog drugog ne SKC-a.

 

pozzz

Da, na granici im nisu dali (kol'ko sam cula, Madjari) da prenesu scenografiju.

 

 

U svakom slucaju se dolazi obavezno, i na koncert i na "meet & greet"! :rockdevil:

 

kako ce fanovi da se upoznaju sa bendom ako je lokacija tajna? :)

:)

Bas me zanima koja ce lokacija biti u pitanju... Videcemo. :bigblue:

 

фак јеас имаћу слику JoaCimom xD

Me too. :da:

:rockdevil::)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, prvih 150 karata je 1600 din., a ako se tih 150 rasproda, recimo, lupam, do 22. novembra, tada ce vec karte biti neke 2000 (recimo), al' i sa njima vazi "meet & greet", sve dok su kupljene do 24. novembra. Je l' tako?

DA, naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...