Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spam je kvlt!

 

Nisam slušao ovaj Bullet, za Sabaton cenim da će fino da zagreje masu pred HF. Imaju već i neke die hard fanove ovde, vala i tribute bendove. :mrgreen:

 

 

Nego, valjalo bi da na oficijelnom sajtu ubace i Beograd u datume...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde neko neshto, malo vishe da kaze o ovom Bulletu. Ja sam samo ovo pronashao:

 

Bullet was a one-hit wonder American rock band. Its one hit, "White Lies, Blue Eyes", made the top 40 on the [billboard Hot 100]] chart in 1971. Very little else is known about the group.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја нећу ићи јер не волим музику Хемерфола.

Али ценим га да ће концерт бити прилично успешан пословни потез, јер исти имају велику базу фанова у Србији.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cek vi mislite da je pokazatelj yumetal?!?

 

Tarja je rasprodala koncert, a bilo je 10-ak stranica o koncertu i to sve isti ljudi pisali... ?!?

 

Ovo je samo bonus na komplet promociju, podelili smo oko 1000flajera itd. itd. To je bilo sasvim dovoljno za pocetak, da se napravi bum ;)ehehe...

 

Uostalom videcemo kada krenu karte :).

 

Ja ocekujem oko 50-100ljudi na meet and greetu !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gardijani u pola dana pola noci pune skc . Sad sto smo se mi zajebali sa bastom, pa je ostalo vise ljudi u parku i ispred skc-a to je nesto drugo....

 

A Hammerfall , ja cenim da ce biti 700+ ljudi na koncertu, posebno sto je sada niza karta nego prosli put, prosli put su mejdeni i therion sjebali hammerfall, tako da ocekujemo toliko. Sto je sasvim ok .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...