Jump to content

Repetitor


VoivodBG

Recommended Posts

9 hours ago, Grobodan said:

ovo se Iliji i Trajcetu nikad ne bi desilo, jedino oko trigerovanih papuca da se pobiju

inace artan brise komentare na Saloncu vezane za Repetitor

Ilija i Trajče bi se sakrili u orman ako bi Artan Lili krenuli na njih sa oklagijom, ciglama i vrelom kafom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slušao mononoklueozne rođake do sada, samo znam iz tvojih spominjanja na Bad Copy temi da im je to bio projekat, ali znaš šta je najsmešnije ova referenca na Tuljane u Bigzu, pre xy godina kada smo snimali dokumentarac, Kiza iz Bolesne Štenadi nam je pričao o Tuljanima iz Bigza, ja sam mislio da je čovek bio pijan ali su stvari sada jasnije. 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Quote
Nismo hteli da imamo probu ovih par nedelja od kad znamo da se zatvara BIGZ. Hteli smo da nam poslednja proba u BIGZu ostane ona na kojoj smo bili toga nesvesni. Svirati ovih dana bi bilo pretužno.
14 godina ta zgrada nam je druga kuća, inspiracija, utočište i muzički korzo grada. Ogromna je privilegija bila svirati sa tim pogledom, i špartati tim hodnicima od 2007. upoznavati sve kolege i prijatelje, banjavati na probe ljudima i uopšte imati maltene celu muzičku scenu grada na jednom mestu. BIGZ odlazi u legendu!


May be an image of 1 person and outdoors


May be an image of 3 people and indoor

May be a black-and-white image of one or more people, cymbal, indoor and text that says 'JOHN'

May be an image of 17 people and people standing

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Korektna je. Meni su oni postali više bend za gledanje uživo, nego za slušanje albuma.

Poslednja dva albuma sam izvrteo po par puta kada izađu, ukačio da izvrte po dva gruv-stoner rifa i to sve napakuju u kratke pesme taman da ti ne bude dosadno.

Nemam neku volju i snagu da puštam albume iznova posle tih par slušanja.

Tako da, možda ne bi bilo loše za njih da samo cepaju žive svirke, pošto su se već dokazali kao koncertni bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Gledao sam prvi put Repetitor uživo i stvarno su dobri, koriste staro pravilo "ako je rif dobar, vozi ga dokle možeš". Puna Amerikana, odlična atmosfera, nekako ovaj bend kombinuje tu jugoslovensku školu rokenrola sa catchy rifovima i solidnim tekstovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
12 hours ago, VoivodBG said:

Sve je to grunge druže. Kakav crni ex yu rock. Pride tekstovi su Borisu sve gluplji, i kada se ljudi malo više zadube, više cenim Arkan Lilije. Najke mi.

Ima ono njanjavo pevanje karakteristično za ove prostore, jebali ih Gile i Kebra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...