Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

rece lik kojeg muzicki obrazuje Vlada Jet!

e nasmejao sam se!

simpaticno. :evotigana:

 

pa u pravu je covek, prosta muzika i riffovi.

Realno.

 

Sve se ulaze u energichnost.

 

Hard core u srbiji ne postoji. Ili bolje receno postoji u pokushaju.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

evo vam kvalitet hc. ali hc... stvarno. :)

 

:rockdevil:

 

 

 

 

 

rece lik kojeg muzicki obrazuje Vlada Jet!

e nasmejao sam se!

simpaticno. :evotigana:

 

da istina stvarno,nema goreg dna od muzike vlade jeta

 

 

Hard core u srbiji ne postoji. Ili bolje receno postoji u pokushaju.

 

jebiga zamrla nam je scena

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to da scena u Srbiji ne postoji je teska glupost, nije jaka kao 90-ih, ali postoje bendovi koji rade,

ljudi se i dalje cimaju da organizuju koncerte...

Imate ove momke iz Smedereva koji se dosta trude oko koncerata, u NS-u ima dosta bendova koji dobro funkcionisu,

tu je i Ha-Ko ekipa, ekipa iz Nisa/Boljevca koja radi distro, radi certove, znaci nije sve tako sjajno, al daleko od toga da je scena u pokusaju i da ne postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

што је најгоре заборавих да споменем мој фанзин "Madness is right" kojи радим са другаром, ако је неко заинтересован нек ме контактира, јер је бесплатан.

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga zamrla nam je scena

 

Sto se mene tiche nikad nije ni postojala. Sve bendove koje smo imali su neke fuzije, nazovi core, ili preslikaci. Nije to bila scena.

Imali smo jaku pank rok scenu.. ali hc nikad.

 

Sem ako ne ubrajate Hitman, Fullsize i slichno u hc.

 

to da scena u Srbiji ne postoji je teska glupost, nije jaka kao 90-ih, ali postoje bendovi koji rade,

ljudi se i dalje cimaju da organizuju koncerte...

 

Kazem ti ako ti ono nazivas i smatras hc-o sto mi imamo ( hitman, unison, fullsize, Lock down, lets grow etc ) onda imamo hc scenu ali samo ne vidim iz kog je to aspekta hc. Sem sto se trude da kopiraju hc bendove. Al opet nema hc zivota, nema hc iskustva, nema hc lirika, nema hc inspiracije, nema nicheg sto je hc.

 

Kad pogledas bendove kao sto su minorthreat, Bad brains, Black Flag, SSD, DYS, ili pak njujorsku scenu ili bostonsku cenu - shvatis koliko su njihovi zivoti suroviji nego nasi. Nosenje Hc odece, tetovaze i "scene" look ne znaci da si hc bend.

Ima tu kvalitetnih bendova - ali da se uklapaju u HC jock. Mozda po riflazi i tripu ali nije to to, nije to taj zivot.

 

Pobacao sam sve originale srpskog hc-a koje sam imao. A imao sam ih dosta.

 

Inache za sve Hardkorase ovde, forum je inache neizbezhni sastavni deo hardkor zivota. Setnja dredova i skejterki po gradu, tetovazice i mindjusice.

det's hardcore all about, right?

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache za sve Hardkorase ovde, forum je inache neizbezhni sastavni deo hardkor zivota. Setnja dredova i skejterki po gradu, tetovazice i mindjusice.

det's hardcore all about, right?

 

ma jebes dredove tetovaze,pirsinge,pozerisanje.to je meni sve sranje.meni je hardcore dobra muzika za izbacivanje negativne energije i to je to.a sta cu nositi i cime cu se baviti u slobodno vreme je moj licni izbor.mogu biti i poslovan covek ali zelim da kada odem na hardcore svirku da cujem nasilje u zvuku.za pozeraj me bas briga

Share this post


Link to post
Share on other sites

da upravu si trebam da skinem sve od blood for blood.uvek su mi delovali kao super bend ali nisam stigao da ih slusam.inace pevac je posle raspada blood for blooda osnovao drugi bend.ramallah evo kako zvuci bend http://www.youtube.com/watch?v=UjQENYoL5SU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahahahahah , Morate ovo da vidite!!! :rockdevil::rockdevil:

 

http://bs.wikipedia.org/wiki/Hardcore_punk

 

mujo je uvek znao sta je dobar kor

 

 

Hardcore punk je vrsta muzike, tj. pokret koji je započeo krajem sedamdesetih i početkom osamdesetih godina.

 

Počeo je kao pokret radničke klase za borbu za radnička prava, s jedne strane, a s druge, klasičan pokret mladih alternativnih ljudi kojima je dosadilo živjeti u okvirima svakodnevnice. Muzika je nastala svuda u svijetu u to vrijeme, svako u svojoj državi gradi hardcore historiju.

 

 

Nosioci svjetskog hardcore punka: Agnostic front, Youth of today, Cro mags, Biohazard, Sick of it all, Madball i dr.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolja pesma!!!!!!!!!!

 

 

 

TOOOO KRV ZA KRV!

 

Wasted Youth Crew. xD

 

Bravo druze ko god da si.

 

a prvi put cujem pesmu i bas me je orasplozila

 

ne seri da nisi cuo krv za krv!?

 

Fucking your pussy was like fucking a wound from shotgunblast.

 

u jebote..do jaja onaj blood by blood :pivopije:

 

 

AAAAAAA JEBOTE NE MOGU DA VERUJEM NE SERITE DA NIKO DO SAD NIJE CUO KRV ZA KRV! !!!!!

 

aaaaaaaaaaaaaa

 

 

 

 

edukacija oma sada oma!

 

Blood for Blood su zakon, medju najboljim hc bendovima...I taj projekat od pevaca je odlican, melodicnije i lakse, ali odlicno...

 

Da li je iko ikad cuo bostonce da su losi!?

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Novi do jaja bend iz N.Y. a zovu se Olde York-Empire state Ko voli poslednje albume od Warzone svideće mu se i ovo!Nemam link za skidanje pošto sam dobio originalni cd!

 

Ripuj,nakaći i davaj link da raja ima našta da se đilita.Nemo nas ložiš đaba ako nećeš kaćiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...