Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

skidajte novi most precious blood, odlichan je.

 

Most_Precious_Blood_DNR.jpg

 

 

ARTiST : Most Precious Blood

ALBUM : Do Not Resuscitate

LABEL : Bullet Tooth Records

GENRE : Hardcore

RELEASE : 2011-01-28

STREET : 2011-02-01

ENCODER : LAME v3.97 -V2 --vbr-new

QUALiTY : 215kbps avg / 44.1kHz / Joint Stereo

SiZE : 50.12 MB

PLAYTiME : 00:32:23

 

1. A Danger To Myself And Others 3:11

2. Shut The Fuck Up, Jailbreak 3:24

3. Meth Mites 2:23

4. Blame It On Altered Beast 2:18

5. Stuart Is A Dead Man Walking 2:50

6. Upstate Ghost 2:50

7. Enthusiastic Eugenicist 2:56

8. Functual Autist 2:04

9. Graveyard Postcards 1:42

10. Of Scattered Ants That Swarm Together 2:35

11. Animal Mother 3:58

12. Do Not Resuscitate 2:12

 

http://ul.to/q6a39u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propain u BG, 97.g. sjajan koncert, luda atmosfera (ja se vidim na 1,43 kako skacem sa bine u masu, sa majicom Kreator :D )

 

 

Kakvo je ludilo bilo na koncertu, secam se da je SKC bio prepun, sigurno preko 1000 ljudi, mozda i 1200, skakanje svo vreme, ne mozes se probiti do bine lako. Prilikom penjanja na binu sam uspeo da farmerkama zakacim ekser pa sam kuci isao sa lepom rupom na nozi :D A za cudo, pao je sneg u povratku, mada je bio 22.april, ludilo.

Sa strane imate i snimke iz 98.g gde je isto bio ludilo koncert. Gostovali su i 99.g , tad je zbog snega koncert kasnio(bend je kasnio) ali nema snimaka odatle, steta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi moze jedan request?

 

Skoro sam zbavio disk Earth Crisis-a "Gomorrah's Season Ends"... kul mi je skroz..

 

Hocu da skinem diskografiju, zna li iko gde mogu skinuti ovo a da je kvalitet minimum mp3@320kbps ?

Porbaj ovde, torrent fajl:

 

http://www.kickasstorrents.com/earth-crisis-complete-discographie-metal-hardcore-mp3-320-t3059831.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Surf Nazis must die,undressed army,Anti Cimex,Artificial Peace,Champion,Citizens Patrol,Double O,FAITH,THE FREEZE,Violent Children,Void,25 Ta Life .... matora new york scena !!! cro mags, agnostic front,sick of it all,gorilla biscuit ... ima ovde i nekog crust-a ... Adolf Hitler Klan,F.P.O. ,let's grow (domace!) , vitamin X ,hoods,bad brains,minor threat,blavk flag ,circle jerks ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propain u BG, 97.g. sjajan koncert, luda atmosfera (ja se vidim na 1,43 kako skacem sa bine u masu, sa majicom Kreator :D )

 

 

Kakvo je ludilo bilo na koncertu, secam se da je SKC bio prepun, sigurno preko 1000 ljudi, mozda i 1200, skakanje svo vreme, ne mozes se probiti do bine lako. Prilikom penjanja na binu sam uspeo da farmerkama zakacim ekser pa sam kuci isao sa lepom rupom na nozi :D A za cudo, pao je sneg u povratku, mada je bio 22.april, ludilo.

Sa strane imate i snimke iz 98.g gde je isto bio ludilo koncert. Gostovali su i 99.g , tad je zbog snega koncert kasnio(bend je kasnio) ali nema snimaka odatle, steta.

 

Heh heh, te snimke sam ja okacio... jos cuvam fotke sa njima - secas se da su se setkali do mile volje u holu tokom nastupa predgrupa...good ol' days.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Biohazard je isto bilo ludo, bila je jedna frka sa obezbedjenjem, hteli su da biju nekog lika iz prvog reda, prekinuli su svirku kad su to videli, pa je Evan rekao nesto u stilu - da se smiri situacija, da se medjusobno postujemo, bla bla...ali je lep gest da su prekinuli svirku kad su videli to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao je nesto u stilu, postujte obezbedjenje pa ce i ono postovati vas...

A imao je i govor , posto su kod nas tad bile demonstracije protiv Slobe, kao on podrzava nasu borbu za demokratiju, da i mi ostvarimo demokratiju kao sto oni imaju u SAD, e tu je bilo dosta zvizduka i bacenih plasticnih casa prema njemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...