Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

Onda neko bezuspesno pokusava da iskopira njegove ideje.Meni od Legacy albuma,to nije vise onaj Madball na cijem albumu prsti sve od fantasticnih rifova!Mrzime da proveravam,da li je Henderson svirao na tom albumu.Ja u kolekciji imam sve do Look my way i taj album mi je fantastican!I onaj singl posle njega je dobar,a koliko vidim tu vise nije svirao Henderson,samo ga je producirao!Vrati se Met,sve ce ti biti oprosteno!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ti ne mogu pomoci, razlika u kvalitetu i idejama je velika i ocigledna,pre i nakon Legacy albuma.Jeste,da je sve slicno ali opet su mnogo bolje stvari na albumima pre Legacy,posebno na Demonstarting my .. i Set it off!Madball su najsvezije zvucali tokom turneje sa Ignite i Straight faced,tada su bili u punom zamahu. Sve je u poslednjih nekoliko godina devalvirani i to je posebno uocljivo Hendersenovim odlaskom .U svakom slucaju, volim ja celu tu pricu mnogo vise nego sto ti mislis ali pokusavam realno da sagledam stvari. Madball ce za mene ostati jedan od najboljih i najvecih DMS bendova,sastav koji je postavio granice i limite koje niko nakon njih nece dostici,ni priblizno!

 

Uzivaj dok jos traju,cinimi se kad se oni raspadnu,sve ce na toj sceni otici u kurac!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ ti si onda očigledno propustio Hold It Down iz 2000. na kojem takođe Mitts svira a koji je jedan od najboljih Madball albuma.

 

kakve razlike u kvalitetu i sranja, super Madball zvuče i dalje, onaj poslednji EP je bio ubica, uživo lome, jedva se čeka i ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam ponovo Legacy,izvinjavam se na obstrukciji,odlican je album ali Infiltrate the system i Empire mi nisu nesto specijalno inspirativni,dosta se ponavlaju vec ispricane teme sa prethodnih albuma!.Pretdpostavljam da je Mr. Talvi kad je pominjao singl ,mislio na Hardcore lives,ili gresim.Koliko vidim po spisku stvari,to je ponovo snimljen Ball of destruction,plus jos neke stvari. Aj,da ovde pitam,sta se desaava sa bendom Skarhead,meni je onaj njihov prvi mini album uz prvi Subzero, nesto najbolje sto je snimljeno u Njujorku tih godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ ti si onda očigledno propustio Hold It Down iz 2000. na kojem takođe Mitts svira a koji je jedan od najboljih Madball albuma.

 

kakve razlike u kvalitetu i sranja, super Madball zvuče i dalje, onaj poslednji EP je bio ubica, uživo lome, jedva se čeka i ovo

 

Na Hold it Down je sve gitare odradio Henderson, a da je odlican album - jeste! Inace, slazem se da je razlika u periodu pre i posle njega, ali se ta razlika na Legacyju najmanje oseti jer je on jos uvek ucestvovao prilikom snimanja i produkcije. Ova dva kasnije su mnogo "metalskija" i nema te "prepozntljivosti" koju su imali ranije. Ima po koja dobra stvar, ali na Empire su se definitvno izgubili. Ceo album je kao da slusam jednu pesmu. Zadnji E.P. je vec prilicno korak napred (i mnogo vise podseca na raniju fazu), a i ove tri nove stvari zvuce mnogo bolje nego bilo sta posle Legacyja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li neko nekad naišao na ovaj DVD negde za skinuti ili ga niko nikad nije ni kupio? :bigblue:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=5v90SIPrgeQ

 

The special deluxe reissue of CD/DVD, "Keepers Of The Faith" CD +"Defining The Faith" DVD was released On November 1st. "Defining The Faith" features a full live set that is composed of three different TERROR shows in three distinct settings: a small club, a big hall, and a massive European festival. These live performances were filmed at the following concerts: Mach1 festival in Montabaur (June 24th), Cafe Central in Weinheim (June 28th), and Essigfabrik in Köln (June 29th).

 

http://www.discogs.c...release/4448651

 

Nailazio sam na audio rip ali nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...