Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

Hitman? Upravo me nervira ta njihova "priča" koju imaju, odnosno ceo taj "Friendship, Unity, Respect" razglabački fazon...Šatro, okupljaju silne bendove oko sebe da bi im pomagali i tako to, a ustvari se samo izdižu i grade svoj ego na tome... I nerviraju me njihovi nastupi gde se do bola šire...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja njih uopste ne vidim kao takve, FUR je nesto sto treba postovati i cenim to sto svarno drze do toga i imaju sta da kazu, dokazali su da to nije nikakav wannabe, nastupi su im iako su matori, energicni i uverljivi, etc...

Svoj ego bi samo mogli da grade na tome da za sve godine rada nikoga nisu opljuvali a to je ono sto ustvari najvise razdire HC scenu.

 

Naravno, to je kako ja vidim stvari, verovatno ti imas razlog za takvo misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
T-error niski Hc bend. Imaju 1 album Here to stay, nisu losi al je vokal sranje.Najgori clan benda zbog kog bend vise i ne postoji

kolko znam imaju 3 albuma + best of

 

ako bas nekog zanimaju imena mogu da odem kuci da pogledam.

 

ali to nije ni bitno. najbitnije je da je vokal SRANJE i u pravu je sid, zato oni i ne postoje vise icon_smile.gif))

 

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam dali jos uvek rade....ali Yobo, je imao najgori vokal koji sam ikad cuo usima svojim.

 

meni su Full Size mnogo dobri.

 

Cinjenica da dosta kopiraju Hatebreed ali kolicina enegrije na svirkama mi uvek prija.

 

Hang imaju dobar trip, ali me zraci clean vokal pevaca...mnogo falsira, bre. Ali su super u globalu.

 

Pomenuo bi Boneyard iz Kragujevca. Sviraju neki emo/core fazon i mnogo su dobri.

 

Ako volite te blaze varijante kao Thrice, Funeral For a Friend, Thursday, etc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Unison??? To je sada vec legerdarni bend, 10 godina tradicije i svega da se chuje od sXe old schoola do apokalipticnog metala sa etno uplivima...

 

Fullsize, hm, sam taj njihov fazon je blizak Hatebreedu ali ako obradis paznju, rifovi i nacin sklapanja su u skroz drugom tripu, na Hatebreed po meni vise vuche 7th army, koji je takodje super bend.

Svirachki nisu brilijantni ali po energiji i iskrenosti itekako, ponovo bih pomenuo Lets grow, bend koji je doneo nesto sto je popularno napolju ali sa atmosverom i smekom '80.-tih - thrash/fastcore u old school HCpunk izvedbi. Zaista se odusevljavam njima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuuu... volim da cujem dobar hc!

sto se tice stranih volim "sick of it all" i "pro pain"

mi imamo dosta dobru hc scenu: hitman, hang, t-error, unision, definite choice...

ali zato bugari otkidaju!! oni imaju MNOGO jaku hc scenu, u sta sam se i uverio kad sam bio tamo!

npr, samo u varni ima legendarnih bendova poput crowfish, not broken in spirit, never again...

evo u sofiju treba da dodju sad mad ball... loodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
uuuuuuu... volim da cujem dobar hc!

sto se tice stranih volim "sick of it all" i "pro pain"

mi imamo dosta dobru hc scenu: hitman, hang, t-error, unision, definite choice...

ali zato bugari otkidaju!! oni imaju MNOGO jaku hc scenu, u sta sam se i uverio kad sam bio tamo!

npr, samo u varni ima legendarnih bendova poput crowfish, not broken in spirit, never again...

evo u sofiju treba da dodju sad mad ball... loodilo

sa MAD BALL icon_smile.gif a

smesno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Tih nekad.... Sick of it all,downset,madball,earth crisis,sub zero ma da mogu da se setim bendova bilo bi dobro.

Ne znam da li je neko posecivao http://www.hardcorewebsite.net sajt je fantastichan a sve me muka prepadne kad moram samo da gledam sve ono wallbash.gif

Edited by Villain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...