Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

eto vidite da su skupi koncerti kod nas! eee neverne tome.

sve je skupo u srbiji.

Jeste, u Sofiji je za Metalikin koncert najskuplja karta za stajanje bila oko 2000 dinara, prodavale su se i po promotivnoj ceni od oko 1000 dinara, a za tribine je bila najskuplja 3200 dinara (prevodim bugarske pare u srpske), a za Maidene sam chula da je u Beogradu najjeftinija karta bila 2600 dinara, a u Sofiji je bila oko 1200 dinara i Bugari se zalili da im je skupo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaooo majku nam seljačku da nam seljačku.

 

eto ETO o čemu sam pisala tamo na alice cooper temi kad smo se ono prince i ja proterivali i srali.

 

eto o ovome.

 

jel vidite???

 

aaaaaaaaaaaa

 

Da ja nesto kazem sa ekonomske strane...nije istina da smo toliko seljacka nacija...apsolutno nije istina...Narodnjacke koncerte, pravi svega par imena...da oni stave ulaz 2000 dinara, ne bi imali mnogo publike, pa cak ni Ceca...glavu dajem za to...

Ljudi nemaju pare, reklama je losa, alo, shvatite to! Pa kod moje sestre u frizerskom salonu, cak se zna i sisanje upisati na crtu! I sad ce ta zena, sto jedva prezivljava do prvog, da da svom klincu 2000 dinara za koncert, plus mu treba jos toliko za put i nesto pojesti...kako da ne...budimo realni....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo prvi :

 

,,Kragujevački metalci, nezadovoljni vladinom odlukom o ukidanju društva Zastava, zapošljavanje i obrazovanje (ZZO), zvanično će započeti štrajk gladju u utorak, pošto se završi prijavljivanje za sporazmni raskid radnog odnosa prema vladinom predlogu, izjavio je predsednik Gradskog odbora sindikata metalaca Goran Milić."

 

v68318p0.jpg

 

Je li bio neko sa foruma ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...