Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

Cula sam da postoji tamo na Detelinari kod okretnice trojke neka kultna kafana? Ti verovatno znas?

Ne zalazimja po kafanama (naravno),a za tu Rujnu Zoru sam saznao,tj. iskusio je prakticno slucajno.Dosli mi neka riba i lik iz Poljske i kao da ih vodim u kafanu.Reko,koji vam je kurac ljudi,sta cete tamo? :confused: Al ovi zapeli da idu "in a place with very old people and old waitress,traditional music i cheap beer and rakia".Reko ovi su prsli skroz... :no:

...i tako smo naisli na Rujnu Zoru i reko ajde tamo da ih odvedem.I svidelo im se! :udri::rolleyes:

 

EDIT:anyway,za tu kafanu kod okretnice trojke,sto je spominjes,se ne savetuje da se zalazi u kvart nekom ko nije iz kraja.A pogotovo "takom nekom" coporu sa YU Metala :haha:

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

okup se pomera sve severnije..na kraju ce stici do,na primer,Subotice..ako Smorock ode da zivi u Suboticu..

u somboru ili jos bolje u rancevu piknik da se napravi pored deponije.to je onako...bas thrash metal!

Ima u Somboru koliko ti srce pozeli,moze da bira za koje ce se privezati lancem.

ti ocigledno odavno nisi bio u somboru.sve isekose picke u centru retko koje drvo ima.isekose cak ono kod opstine.najvise drveca u parku ima,a i to je... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na jedno veliko sranje. isekli su ono sto je bilo najlepse u somboru. sada izgleda kao i vecina ostalih gradova.leti nigde hlada,a kada kada upekne sunce nemas nigde ni sesti u centru,a da se neprzis.poslednje lepo mesto je bilo kod zupanije ali dzaba i ta drveca su im smetala pa su ih posekli.to su sve projekti drugih gradova i pravi se na foru ostalih.kao to je mnogo lepse,a ona drveca su dizala beton i to je izgledalo "ogavno".seru pa se mazu.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био сам два пута у последњих годину дана, додуше под пратњом полиције, али ипак се рачуна.

 

 

У НС је све у центру. :mrgreen:

a ja ljudima govorim da nisi huligan,da ti napakovala kurva brankica...

to je super sto je sve u centru...

 

Ma i ja te bre tripujem haha da me poznajes licno sto cemo ispraviti znao bi da se zajebavam :pivopije:

naravno...uzdravlje...

 

KAD SE OCEPI VOJVODINA!

 

kada posecemo sve platane u vojvodini...

Cula sam da postoji tamo na Detelinari kod okretnice trojke neka kultna kafana? Ti verovatno znas?

 

 

 

 

Onda okup neka bude u Futogu!

 

to je najverovatnije pilot...i vise nije kultna kafana,vec fensi dziber lokal za lokalnu zgadiju...

tesko da bi iko ostao ziv u futogu...jako specificna sredina...svi za istu stranku glasaju,svi vole baju i svi su izBosne...

UVEK CURUG...

NIKAD NS...

uvek futog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti ocigledno odavno nisi bio u somboru.sve isekose picke u centru retko koje drvo ima.isekose cak ono kod opstine.najvise drveca u parku ima,a i to je... :no:

 

U Somboru sam bio pre manje od dva meseca,i drvoreda u ulicama ima itekako.Jedino ako su napravili opticku varku,da zavaraju ove zelene aktiviste.

 

AL MOGU DA DODJEM JA DA MI LOMITE KICHMU ?

 

Dodji bre u Zitiste picko!Da osetis sta znaci slomljena kicma dok se prave cvarci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja ljudima govorim da nisi huligan,da ti napakovala kurva brankica...

to je super sto je sve u centru...

 

 

Taman smo razgledali Bulevar, sat vremena su nas sprovodili do stadiona.

Ima neka crna zgradurina, izgleda kao svemirski brod. Piše "Alexander group" na vrhu.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dodji bre u Zitiste picko!Da osetis sta znaci slomljena kicma dok se prave cvarci!

uffff primamljiva ponuda !:)))) a sta ce locemo ? :)) buhahahhahaha nego ovi yumentalci pickice , samo je par nas pravih ovde , al tako lemi ?! niko ne sme da se javi kad treba mi lome kicmu :((( , ja reko oni hrabriji decki , on kurcic od njih :(

  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Somboru sam bio pre manje od dva meseca,i drvoreda u ulicama ima itekako.Jedino ako su napravili opticku varku,da zavaraju ove zelene aktiviste.

 

 

Mislio je na glavnu ulicu, ono šetalište. Tamo su bili platani stari nekih 150 godina, koji su počeli da kidaju ulicu pa su ih posekli, zasadili mlade pa sad nema krošnji dok ti ne izrastu malo. Pored toga, verovatno je Sombor još uvek među prvima u Evropi po broju stabala po glavi stanovnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...