Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

Mislio je na glavnu ulicu, ono šetalište. Tamo su bili platani stari nekih 150 godina, koji su počeli da kidaju ulicu pa su ih posekli, zasadili mlade pa sad nema krošnji dok ti ne izrastu malo. Pored toga, verovatno je Sombor još uvek među prvima u Evropi po broju stabala po glavi stanovnika.

 

Pa onda,kako nema drveca?Kaze ovaj,sve posekli.Posekli kurac,Sombor je i dalje sumovitiji od sume Striborove.

 

uffff primamljiva ponuda !:)))) a sta ce locemo ? :)) buhahahhahaha nego ovi yumentalci pickice , samo je par nas pravih ovde , al tako lemi ?! niko ne sme da se javi kad treba mi lome kicmu :((( , ja reko oni hrabriji decki , on kurcic od njih :(

 

Lokacemo tvoju krv!!!!Nema frke tebra,drobicu ti ja kicmu...DROBILICOM ZA KICMU!!!!!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, Bubi icon_rockdevil.gif Može i Obelix pivopije.gif KFC je sranje, bio sam u Budimpešti u onom preko puta železničke, isti k kao Mek., ona mašina sa sokovima prska na sve strane, a cene, hehe, cene... Ovde u NS se tako trpaju ljudi u KFC, nemaju valjda gde pametnije pare potrošiti. Prolazio sam busom, čekaju ljudi da bi imali mesta da sednu icon_ne.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AL MOGU DA DODJEM JA DA MI LOMITE KICHMU ?

Dodji, niko tebi ne sme nista.

 

 

to je najverovatnije pilot...i vise nije kultna kafana,vec fensi dziber lokal za lokalnu zgadiju...

tesko da bi iko ostao ziv u futogu...jako specificna sredina...svi za istu stranku glasaju,svi vole baju i svi su izBosne...

 

uvek futog!

 

Nisam bila ni u Pilotu ni u Futogu, ali ako je da se bira neka fina kafana, ima jedna u ulici Novosadskog Sajma, zove se Pub Bup i to sve napisano cirilicom. Crveno beli karirani stoljnjaci, fudbal non stop na tv-u i elektricni pikado. Veoma engleska atmosfera.

 

Zivim u blizini.

Trebalo je da udjes u KFC i pogledas kakva je guzva.

Ni da dele hranu besplatno.

 

Pa da, nazalost u NS ima mnogo snobova koji vole takve stvari. Cinjenica je da u takvim restoranima hrana nije nimalo jeftina. Ako mogu da biram, ja sam uvek za domacinsku kuhinju a ne tamo neku amerikansku.

 

Taj KFC radi? Ja sam prosao tuda pre nekih mesec dana al' sve nesto zatamnjeno... Kontam da svi crni iz NS-a borave tu :lol:

 

Borave u lokalu pored, korisnicki centar SBB-a, rekla bih. I na pizza-cut Caribic-u. U svako doba dana i noci.

 

Samo "Bubi"! Na Sajmu ili Spensu, svejedno.

 

Ja zivim na stotinak metara od tog kod Sajma.

Mozda neka 2-3 puta godisnje uzmem nesto tu. Nije lose, kad dodju stranci, redovno ih vodimo na spikovane pljeskavice.Ili na burek preko puta ambulante u Rumenackoj.

 

Bice ovo veoma zanimljivo okupljanje, cini mi se.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zivim na stotinak metara od tog kod Sajma.

Mozda neka 2-3 puta godisnje uzmem nesto tu. Nije lose, kad dodju stranci, redovno ih vodimo na spikovane pljeskavice.Ili na burek preko puta ambulante u Rumenackoj.

Znaci "komsije" smo, ja imam stan na nekih 200 metara od Bubija.

 

Haha, eto, ja sam stranac kad dodjem u NS i meni su isto tako otkrili "Bubi" jos odmah nakon otvaranja, onog na Spensu tada nije ni bilo, puno prije nego sto su pocele ove ludacke guzve. I isto tako, davim se u njihovim spikovanim, nekad i dvije zaplate u cugu! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci "komsije" smo, ja imam stan na nekih 200 metara od Bubija.

 

Haha, eto, ja sam stranac kad dodjem u NS i meni su isto tako otkrili "Bubi" jos odmah nakon otvaranja, onog na Spensu tada nije ni bilo, puno prije nego sto su pocele ove ludacke guzve. I isto tako, davim se u njihovim spikovanim, nekad i dvije zaplate u cugu! :da:

 

 

Ja nisam ljubitelj mesa, ali sam cesto visila Bulevaru Kralja Petra prvog u piceriji Jelisaveta najpre a potom Sosa i cest sam gost u Skocku u Rumenackoj. Krecem se cesto tu oko Sajma. Tokom leta smo se tu u kraju stalno sa "ekipom" okupljali. Ponekad na parkingu Sajma, ponekad kod Sose, a najbolje je zurke pravio Rade Macet- Grobar iz Futoga bas tamo u jednom stanu kod teretnog ulaza Sajma.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman smo razgledali Bulevar, sat vremena su nas sprovodili do stadiona.

Ima neka crna zgradurina, izgleda kao svemirski brod. Piše "Alexander group" na vrhu.

 

taj je izgradio ceo grad...em hotele,em zgrade,svo zemljiste je njegovo...jebo ga pas...

 

 

Nisam bila ni u Pilotu ni u Futogu, ali ako je da se bira neka fina kafana, ima jedna u ulici Novosadskog Sajma, zove se Pub Bup i to sve napisano cirilicom. Crveno beli karirani stoljnjaci, fudbal non stop na tv-u i elektricni pikado. Veoma engleska atmosfera.

 

 

kada si ti tamo bila poslednji put?vise nije tako idilicno kao pre...nit ima fudbala,a po lokalu 2 unakrasna pikada...sada se neki pikado klub pravi,tako da po ceo dan igraju pikado...vise nemos ni sesti,popit pivo i zajebavati se sa rajom...guzva,svi klinci sa bulevara se sjatili da igraju pikado...a lokal je imao potencijal da bude neki mali pabic za raju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kada si ti tamo bila poslednji put?vise nije tako idilicno kao pre...nit ima fudbala,a po lokalu 2 unakrasna pikada...sada se neki pikado klub pravi,tako da po ceo dan igraju pikado...vise nemos ni sesti,popit pivo i zajebavati se sa rajom...guzva,svi klinci sa bulevara se sjatili da igraju pikado...a lokal je imao potencijal da bude neki mali pabic za raju...

 

 

Bila sam tamo pre nekih mesec dana, cini mi se. Tada nikoga nije bilo i bili su presrecni kad im neko udje u lokal i naruci pice. Inace, u rumenackoj ima neka jeftina kafana, mislim da se zove- Kod zlatnog jeza ili tako nesto. Znam da su ubedljivo najjeftiniji u kraju, leti imaju i bastu, moze se naruciti i nesto za jelo, a da bi pravili konkurenciju ostalima, uveli su WiFi, imaju Arena sport i slicno...jednom sam bila unutra i par puta u basti, ako neko zeli da popije par pica sa drustvom, moze tu da ode.

Inace, kad je taj KFC u pitanju, ne mogu da verujem da ce neko npr da tu plati nekih 800 dinara za 2 obroka, kada na stotinak metara dalje, s druge strane Bulevara, za manje para moze da kupi sveze peceno domace pile, Made in Serbia. E da, u Jevrejskoj, sa strane Futoske pijace ima isto neka kafana, bas onako narodna, sa kariranim stoljnjacima i domacom atmosferom, vikendom je uvek puna, ima mislim i ziva muzika, a sto je zanimljivo, uglavnom su mladi unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...