Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

Noooooooooo, sta cemo sad? :)

 

 

А ко те је уопште и звао?

 

Svi koji imaju oko 5000 postova su automatski pozvani.

 

Dodjite u Pancevo,bife "Pod Lipom".Cene: PIVO 60din

STOMAKLIJA 26din

VINJAK 40din

Ja mislim da cene same govore,a bife je relativno blizu autobuske stanice tako da sa povratkom kuci nece te imati problema.

 

Bahahah mogu i na frusku goru da odem.

 

EMO JE GAY! YU METAL JE OK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

suzi mi levo oko shto bio na oqpu nisam pa vas pitam ljudi kada je sledeci , bitno nama nije dal je kafana ili pub i koliko je skupo vec kad ce se oqp desiti kod datuma pa do tada svako moze da sakupi neku svoticu za pivo ako vasa emo strana lichnosti uopshte i mari za oqp !

sumnjam <_<

 

 

predlazem da oqp bude vikend posle ovog :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep vam je taj predlog, ali zasto bi neko dolazio u prestonicu samo zbog toga? Mozda bi bolje bilo organizovati vise okupljanja u vise gradova, pa kasnije na nekom koncertu svi zajedno, zar nije bolje da se ljudi vise druze. I predlog je Okupljanje a ne Opijanje, prema tome, zar je bitno da bude u nekoj najgoroj kafani??? Hajde, da cujem i ove novosadske metalce imaju li neki pametan predlog? PS. za kafanu pitacu jednog kolegu iz Kysaca, tamo bas ima tih underground mesta, ako tako nesto trazite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal piknik u sumi obavezno ukljucuje i paljenje crkve , orgije i klanje osoba razlicitog seksualnog opredeljenja po sumama ... inace nismo true grim necro

 

Sto se mene tice, jedino ovo drugo dolazi u obzir. :)

Nego, ozbiljno govorim. bice to akcija isplanirana u najmanji detalj. Lokacija, sredstva, prevoz..ima vremena do leta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal piknik u sumi obavezno ukljucuje i paljenje crkve , orgije i klanje osoba razlicitog seksualnog opredeljenja po sumama ... inace nismo true grim necro

 

Ako bude piknika i orgija ne moramo da forsiramo necro grim sto se mene tice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze skup ali neko rece samo kad je neki koncert pa da dodjemo iz unutrasnjosti malo vise.

Predlog:

Ako nas bude vise da se podelimo u dve grupe prema nekim opredelenjima oko kojih smo se ovde raspravljali pa da se sibamo u grupnoj tuci jedni protiv drugih i da posle komentarisemo ovde na temi ko je koga kako itd? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko reche da beograd nije jedino mesto i to je tachno , ovu temu treba razgranati , oqp pa ime grada , tako da se na svim mestima oqp deshava i da nema privilegovanih ili vecine a posle moze da se organizujeme i tkz , reunion of the unholy minions of doom ! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, iako nisam iz BG-a, mislim da je on najbolji za skupove. Najvise ljudi je odatle, tamo su svirke i u Bg-u bi se svakako skupilo najvise ljudi. Sto ne znaci da i ostala mesta nece doci na red. Mozemo i da organizujemo neku sektu, organizaciju ili slicno, i napravimo forum clanova yumetal net foruma?

A ja licno najvise se nadam kampovanju, u nekoj sumi, ili na Dunavu..bilo gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nas bude vise da se podelimo u dve grupe prema nekim opredelenjima oko kojih smo se ovde raspravljali pa da se sibamo u grupnoj tuci jedni protiv drugih i da posle komentarisemo ovde na temi ko je koga kako itd? :)

 

Odlican predlog! A vidi slucajnosti, ja sam bas danas ponovo poceo sa vezbama, sklekovi, pa nesto sa tegovima, pa isao i na trcanje...najebali su neistomisljenici ima sve da ih bijem :)

Naravno, prema devojkama cu biti fin i nezan :wub:

 

:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican predlog! A vidi slucajnosti, ja sam bas danas ponovo poceo sa vezbama, sklekovi, pa nesto sa tegovima, pa isao i na trcanje...najebali su neistomisljenici ima sve da ih bijem :)

Naravno, prema devojkama cu biti fin i nezan :wub:

 

:D

 

Sva sreca pa sam na tvojoj strani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican predlog! A vidi slucajnosti, ja sam bas danas ponovo poceo sa vezbama, sklekovi, pa nesto sa tegovima, pa isao i na trcanje...najebali su neistomisljenici ima sve da ih bijem :)

Naravno, prema devojkama cu biti fin i nezan :wub:

 

:D

 

 

Ipak si se vratio na yum posle neke krizne pauze...Bas sam se pitao sto te nema.

Beograd je dobar i zato sto mnogi

studiraju i borave tamo pa mogu da se pojave.I svako od nas sigurno ide cesto na koncerte ili u nabavku garderobe i muzike.

Eto nedeljom kad je berza mozemo se naci kod skc-a i posle berze ici negde na picence.Ako bude toplo moze i u parku na klupama.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...