Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

@Smorock - U pravu si za dosta toga. Nisam uopste govorio da ne treba otici u taj LivingRoom vec samo govorim o tome "A ZASTO KAFANA?" Zato sto cemo naci neku potpuno pristojnu kafanu,otici nas dvoje,troje(totalno je ne bitno) i reci da ce dana tog i tog doci 20,30,40 ljudi. Mislis da je njima lose da prime toliko ljudi. Naravno ako se neki budu ponasali kao najveci seljaci - da, ali racunam na to da su ljudi pristojni, malo zreliji i znaju gde,sta i kako. Predlozio sam Zutu Gredu. Vecina neka izabere. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Satan

 

TroO NeCroOoOooO... Hmmm... Where's the body,a?

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha...

 

 

Ne razumem sto ste toliko protiv kafane kao varijante. I zasto ih uopste uvek povezujete sa narodnjacima i abnormalnim pijanchenjem?

Hahahaha...Ja sam bila u jednoj gde je cepala narodna skupstina sa RTSa 2 sa sve Nikolicem.

Edited by Emilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javlja se i planina u losem glasu :)

 

Moras to cuti uzivo :)

 

kafana je fina ideja ali...

Za pocetak ko od nas zapravo ide u neku kafanu?

Ko izlazi po kafanama u BG od vas ovde?

Za koju kafanu mozete da tvrdite da ce biti mesta, ili da nas nece izbaciti kad nas vide koliko nas je? (desavalo se...)

Zatim, koja kafana je relativno blizu Platoa tj centra pa da se iplsti ici u nju?

I koja ima dovoljno mesta, morate da racunate i standardne musterije koje ce biti tamo....

Fakat mozemo da pogledamo Rojal, ali ne bih se kladila da mozemo svi da se natrpamo tamo..

Onda koliko ce nas biti? Ko ce se prijaviti a ko ne?

 

Livingroom je dovoljno velik da moze nas da dodje i 50 i opet da bude ok, a to je i inace "alternativno mesto".

gavrin kaficj je fina idej ali suvishe su ljudi separatisani po tim separeima, jel :)

 

Da li cemo ici u Liviongroom meni ni iz dzepa ni u dzep, ali nadjite neki adekvatan prostor pa idemo tamo.

 

Znam da smo cesto posle treninga onako ekipno pokusavali da odemo na picje, ispostavilo se da je ponekad mogao sve nas (10-20 kako kad) da primi Bridge Pub (koji ej u poslednje vreme shit hole bukvalno i ne treba ici tamo), dok nismo preshli u Livingroom gde j ejedino bilo uvek mesta za sve....

Zvuci glupo, ali ne mozes tek tako negde da strpash nenajavljen 20 ljudi i da ocekujesh da ima mesta... narocito ne subotom uvece.

 

Ako ljude ne mrzi da idu do cvetkove pijace , mogu da odem koji dan pre skupa da rezervisem mesto u ,,Ravnoj Gori" . Moramo samo okvirno utvrditi koli ce ljudi doci .

 

Predlozio sam Zutu Gredu. Vecina neka izabere

 

Odgovara , a moze i kod Ane u Sarajevskoj

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock - DnevnaSoba je ok ali zar ne mislis da je bolje da odemo u neku kafanu gde ima muzike(nije bitno kakve) i gde ima dobre to jest tople atmosfere. Ta atmosfera mnogo znaci u ovakvim situacijama jer ljudi se ne poznaju a smatram da bi atmosfera kakva je u DnevnojSobi doprinela jos gori kod nas samih. Ja sam za kafanu. To sto neki "metalci" nece iz principa da dolaze zbog narodnjaka imaju problem u glavi i takve ljude prvo sto ne zelim da upoznam a kamoli da pricam sa njima. :pivopije:

 

Bez muzike, glasne.

Trba narod valjda da se upoznaje, prica. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorock : boli tebe i za pivo i pa podrigivnje slozno u pijanoj masi vidim ja , tako da niti si mi ti bash merodavna da me vodish negde !

 

Sta ima ja da te vodim, nosi se sam.

 

@ enclave

 

nemam ja nista protiv, samo recite gde je "vasa" kafana i da stavimo glasanje za predlozena mesta....

Gledajt eneke kafan egde mogu lepo da se spoje stolovi :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu da odem koji dan pre skupa da rezervisem mesto u ,,Ravnoj Gori" . Moramo samo okvirno utvrditi koli ce ljudi doci .

Jel da pocnem da pustam bradu?

 

Bez muzike, glasne.

Trba narod valjda da se upoznaje, prica. :da:

Slazem se. Vi cete mene cuti, a da li cu ja vas? Zato, bolje tisa muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta neki ljudi imaju protiv kafane ?

Pa to je najbolje sto Srbija ima da ponudi . To je brend ! Jebes zemlju bez kafane .

 

Nekada su se po kafanama skupljali politicari , intelektualci , pisci , pesnici , umetnici , ... a danas je sramota tamo uci . Evo , naprimer , Ivo Andric je voleo kafanu .

 

Da nije bilo kafane , ni ovo nikada ne bi postojala :

http://www.youtube.com/watch?v=a4RbdmMc-io

 

Kad bi neko u KST-u napisao nesto ovako ?

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, neko voli kafanu neko ne. Ja ne, ali ko voli nek izvoli, nisam protiv niti je satanizujem sada nesto. Samo to nije mesto gde izlazim. Nisam takav tip, jbg. Ne pijem, ne pushim jer sam navikla na sportski zivot. A kad se ljudi oko mene napiju ja vishe nemam skim da pricham pa se tu smorim i.... Eto zashto ne volim kafanu. Uostalom, ne treba mi alkohol da se opustim.

 

Takva sam, take it or leave it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, neko voli kafanu neko ne. Ja ne, ali ko voli nek izvoli, nisam protiv niti je satanizujem sada nesto. Samo to nije mesto gde izlazim. Nisam takav tip, jbg. Ne pijem, ne pushim jer sam navikla na sportski zivot. A kad se ljudi oko mene napiju ja vishe nemam skim da pricham pa se tu smorim i.... Eto zashto ne volim kafanu. Uostalom, ne treba mi alkohol da se opustim.

 

Takva sam, take it or leave it.

 

Ma ni Tesha ni ja ne pijemo , pa volimo kafanu :)

A od ovog silnog naroda sigurno ce biti 10-ak treznih ljudi , ali naravno nemam nista protiv LivingRoom-a ili bilo cega .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim se da prestanem, ili ode jetra. Tako da i ja cu poceti da izbegavam kafane :da:

Joj, chuvaj jetru. Mada, alkohola ima gde hoces, ne samo u kafanama ;) Mozda me zato ljudi ne kontaju xD Ne volim kafanske atmosfere (pored toga sto ne volim alkohol). Navukla sam odbojnost na folkloru gde svi padnu u sevdah, (polu)pijani a meni sve to bzvz : / Ili kad krenu ribolovachke priche. Blah, necu vishe o tome zamrzece me pola foruma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...