Jump to content

Okup: 29.11. * Plato, Bg * Okupljanje "povodom Istorije Vol 2"


Zen

Recommended Posts

Ja dolazim 100%, zao mi je sto sam propustio prosli jbg. :)

 

Nego neko je pomenuo ravnu goru kod cvetka, odlicna kafana, jedini problem je lokacija.

Mozemo i u onaj pub kod kalisa, kornjaca ili tako nesto se zove, odlicno mesto i pivo sa borovnicom 5+. :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Predlazem kafanu kod Dangube, zaboravih kako se zove, prostrano mesto, gomila stolova, ok muzika, mada se ponekad jedva cuje :) kafa je 50 din, pivo ne verujem da je vise od 100, moz' da se jede, ako bas zelite i sve je u znaku crvene Rusije i druga Tite. I kafa nikako nije turska, nego domaca, ucite iz mojih gresaka! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego jeste li vi skontali da nema Teše od poslednjeg skupa? :confused:

Kad je pravo vreme da počnemo da brinemo? :ph34r:

 

 

On nema internet u Beogradu.

 

 

Video sam ga ja juce - ziv je i zdrav! :)

 

 

Tesa nema internet, kao sto Princ rece, inace video sam ga u menzi u ponedeljak vece pa smo vecerali zajdno i sredili utiske sa okupljanja... Mislim da ce doci kuci sad ovaj vikend pa ce svratiti i na forum koliko znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi kenjate o dolazenju,a ne pojavi se ni 15.ljudi.pićke.

Pa ni ti nisi došao, a koliko se sećam najavljivao si. :P

 

A Teša te stvarno mnogo zgotivio, dosta toga je pričao o tebi i hteo je čovek da te upozna. Na neki način si mu uzor i on to ne krije (Teša je inače jako prirodan i nikada ne krije svoje emocije).

Tako da... gledaj ako možeš da se pojaviš sledeći put, makar samo zbog njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Tesha prochitao ovde da je Razbijach dobar u krevetu, pa bi da vodi ljubav sa njim. :)

Eh... Ok je zajebavati nekoga koji ima manjak stava, te mu je zbog toga ovaj ili onaj uzor.

Teša nije takav. Teša je - što na umu, to na drumu, bez uvijanja i potpuno iskreno.

Podsetio me na nekog ortaka iz detinjstva kad smo pričali o tome ko je koju i kada opalio, i sve neki jebači (a potpuno sam siguran da tada žensko u životu nisu videli), ali taj moj drug bez uvijanja rekao "ja sam nevin" i time svima zapušio usta, jer je za razliku od većine on bio iskren i nije se stideo toga ko je i šta je.

Takav ti je i Teša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se javim ja evo ziv sam i zdrav sam nisam se javljao jer nemam net u beogradu.da kazem da obavezno dolazim na ovaj skup i ja sam za neku najgoru kafanu koja postoji.nebi u neki fensi kafic.a sto se tice onoga sto je dark elf rekao pa istina je ja sam otvorena osoba totalno i sve sto je darkelf rekao je tacno.ali nebih rekao sada da mi je razbijac idol.to mi zvuci jako jadno,ja sam na onome skupu smejao se i pricao delove razbijacevih postova zato sto su oni uspeli stvarno da me nasmeju nevidjeno.ali daleko od toga da ja sada drkam na razbijaca.ma ko ga jebe.ko jebe sve.ko jebe ovaj forum ukljucujuci i mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...