Jump to content

Okup: 29.11. * Plato, Bg * Okupljanje "povodom Istorije Vol 2"


Zen

Recommended Posts

ali daleko od toga da ja sada drkam na razbijaca.

Ma hajde Tesho, malo zezanja na tvoj ili bilo ciji racun nije nista novo za ovaj forum...

 

ma ko ga jebe.ko jebe sve.ko jebe ovaj forum ukljucujuci i mene

 

:wub:

Sweet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako bude varijanta da se dogovorimo ovde na temi da idemo u SKC ili neko drugo mesto, ja planiram da dođem direktno na to mesto, jer nemam nameru da ponovo stojim 2 sata čekajući Godoe.

Zato je najbolje da se dogovorimo još ovde na temi oko konkretnog mesta okupljanja, jer je lakše čekati ostale ljude dok se prikupe u nekom kafiću ili kafanici, nego napolju stajati i smrzavati se zbog nečije neodgovornosti i nepoštovanja tuđeg vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene uživo najčešće ne prepoznaju fizički :)

Inače sam ista valjda. Pitajte donkey-a, on je jedini koji me je video makar i na par minuta.

 

Pitajte me, pitajte me!! :)

 

Tako je, necete je prepoznati. :da:

 

 

sta je bilo ljudi ne pisete uopste nista na ovoj temi ko da vas skup ne zanima

 

Ima jos vremena do 29og. Uzgred, video sam te juce na Platou, nisam mogao da stanem da se javim, zurio sam na predavanje. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako hoces devojke lepo se picnes i odes do nekog fenseraj kluba i nafvatas neke kurve ali ti to neces da uradis vec zelis da na nekim kojekavim skupovima clanova nekog foruma da nadjes neku nesrecnicu.sta je sledece ces da krenete da idete po shahovskim klubovima i okupljanjima posmatraca ptica u potrazi za kurvama?gomila vas je zapela tu za to dali ce biti tamo nekih zenski.ma jebes sve to ideja je u osnovi da se mi sa ovog foruma nadjemo i odemo u neku kafanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Drkoslav Masturbatovski
ako hoces devojke lepo se picnes i odes do nekog fenseraj kluba i nafvatas neke kurve ali ti to neces da uradis vec zelis da na nekim kojekavim skupovima clanova nekog foruma da nadjes neku nesrecnicu.sta je sledece ces da krenete da idete po shahovskim klubovima i okupljanjima posmatraca ptica u potrazi za kurvama?gomila vas je zapela tu za to dali ce biti tamo nekih zenski.ma jebes sve to ideja je u osnovi da se mi sa ovog foruma nadjemo i odemo u neku kafanu.

 

ah ne!

ne bih želeo kurve nipošto, želim kolko tolko čestitu devojku. zato valjda i ne zalazim po fensi klubovima i splavovima.

nije to za mene...a mogao bih ni kriv ni dužan nehotice popiti metak, od strane raskalašnih krimosa.

ideja inače jeste dobra, bitno je drugarstvo. ali nije loše imati i drugarstvo sa pokojom metalkom za početak, ako ništa drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I?

Kakva je? :)

 

U, u, u! :)

 

Kao prvo, nikada ne bi pogodio da se u ovome virtuelnome svetu predstavlja kao Mistress Burzum. :da:

Inace mi deluje kao skroz ok devojka, ali sta znam, pricao sam sa njom nepunih 3min, videcemo. :)

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah ne!

ne bih želeo kurve nipošto, želim kolko tolko čestitu devojku. zato valjda i ne zalazim po fensi klubovima i splavovima.

nije to za mene...a mogao bih ni kriv ni dužan nehotice popiti metak, od strane raskalašnih krimosa.

ideja inače jeste dobra, bitno je drugarstvo. ali nije loše imati i drugarstvo sa pokojom metalkom za početak, ako ništa drugo.

 

+1

 

:pivopije::rockdevil::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...