Jump to content

Okup: 29.11. * Plato, Bg * Okupljanje "povodom Istorije Vol 2"


Zen

Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obzirom da je Smorock jedina od moderatora koja se "cima" da organizuje ljude i otvara teme o tome, ne bi bilo zgoreg da joj se pokaže malo poštovanja. Najlakše je kritikovati i uništiti temu, a mi još nismo dogovorili ni mesto gde ćemo da idemo.

 

Upravo na tome i radim. Na prvi okup nije došla nijedna cura, baš zato što im nisam ukazao poštovanje. Cure pre svega cene iskrenost, a ''suptilnost'' koju Grob pominje je upravo suprotna iskrenosti. Biti ''suptilan'' znači pretvarati se da si fin i pokušavati da smuvaš curu na tu foru. Ja to ne radim, već lepo kažem šta mi je na umu i onda cura nema čega da se plaši, jer ja sigurno neću povući bilo kakav potez koji ona ne odobrava i kad se budemo sreli biću veći džentlmen prema njoj nego svi vi koji mislite da sam nekulturan i da ne poštujem žene. U stvari, ne moram ja ovo svima vama da objašnjavam, znam da Smorock razume o čemu se radi, zna ona da ja nemam nikakvu lošu nameru, provalila je ona mene pre svih vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne napadajte ga više. šta sad. svi se ovde zezamo kakve veze ima i što će da - podigne - moral.

ionako se posle warna ućutao i samo kuca krajnje oprezno, kad stvarno želi nešto da kaže :(

 

smorock je cool zna ona da se prince zeza.

zezanje je dobra strana ovog foruma ne uozbiljujte ga preterano izgubiće draž :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ne bih bas u to ulazio jer je ne poznajem, a ni tebe. Ovako onda ostavljas utisak ne bas kulturnog coveka (da se sto blaze izrazim). Bez uvrede, tvoja stvar na kraju krajeva.

 

Realno, koga boli kurac na koji način jedan smarač sa yumetala prilazi djevojkama???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Drkoslav Masturbatovski

Video sam Smorok fotografije na majspejsu još ranije, jako jako lepa devojka.

Vredi se mačovati oko nje, tako da Princ želim ti uspešno muvanje. ja odustajem, nadam se da će se pojaviti još neka lepa heavy devojka. To jako priželjkujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno! mi smo svi smarači. i smaramo se međusobno.

Алелуја, коначно неко да провали велику суштину постојања овог форума, јер да нисмо смарачи не бисмо били овде.

Dixi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam Smorok fotografije na majspejsu još ranije, jako jako lepa devojka.

Vredi se mačovati oko nje, tako da Princ želim ti uspešno muvanje. ja odustajem, nadam se da će se pojaviti još neka lepa heavy devojka. To jako priželjkujem.

 

Sad, nisam baš siguran u to da Smorock preferira heavy. Možda je nekad volela taj pravac, ali najbolje bi bilo da ona sama kaže nešto o tome.

Btw, meni je Smorock simpatična upravo zato što nije baš toliko lepa devojka, kao što tvrdiš. Izgleda sasvim obično, svakodnevno, a takve mi se mnogo više sviđaju nego neke foto model/maneken cure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince brate, nije ni cudo sto ne prcas nista kad si suptilan kao motorna testera.

:)

realno! mi smo svi smarači. i smaramo se međusobno.

a neki su i mazohisti pa u tome uživaju.

Toliko istine u samo dve recenice. :D

 

Daj bre ljudi sta se prepirete ovo je tema o okupu oladite malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam Smorok fotografije na majspejsu još ranije, jako jako lepa devojka.

Vredi se mačovati oko nje, tako da Princ želim ti uspešno muvanje. ja odustajem, nadam se da će se pojaviti još neka lepa heavy devojka. To jako priželjkujem.

 

 

Sad, nisam baš siguran u to da Smorock preferira heavy. Možda je nekad volela taj pravac, ali najbolje bi bilo da ona sama kaže nešto o tome.

Btw, meni je Smorock simpatična upravo zato što nije baš toliko lepa devojka, kao što tvrdiš. Izgleda sasvim obično, svakodnevno, a takve mi se mnogo više sviđaju nego neke foto model/maneken cure.

 

Nikad necete jebati.A zasto?

 

Odgovor je prost:

 

Zato sto ste retardi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ne bih bas u to ulazio jer je ne poznajem, a ni tebe. Ovako onda ostavljas utisak ne bas kulturnog coveka (da se sto blaze izrazim). Bez uvrede, tvoja stvar na kraju krajeva.

 

u stvarnosti je princ dosta kulturna i fina osoba sto je suprotno sa njegovim ponasanjem na forumu i usput da sam mestu smorock ja bi sve vas sada banovao

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...