Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Army of the sun je nastala od otpada pesme Pins & Needles ciji se jedan deo cuje na DVD-ju kada pricaju o periodu kada nisu imali izdavaca, pa su napravili taj jedan radio-friendly singl koji je trebao da bude kao najava za sledeci album.. isti je riff onaj iz refrena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja sam bio 2004g. dobra svirka, mada je zvuk bio ocajan, kolega koji je bio malo dalje kaze da se nista nije culo kako treba. Nama u prvom redu je bilo odlicno.

Prvi album je zakon, poslednji je isto dobar, drugi onako, treci i cetvrti su sranje. Videcemo sta nosi sledeci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su svi dobri, slazem se da su prvi i poslednji najbolji, treci i cetvrti su dobri nu metal albumi, to sto se na certu lose culo je posledica ocajne akusticnosti hale jer se radi o sajamskoj hali.

 

Uopste nije nemoguce da dodju opet posle novog albuma, album izlazi u avgustu, ako bude postigao uspeh kao Through The Ashes Of Empires, oni odu prvo na US turneju, onda dodju ovde krajem 2007. to bi bilo tri godine posle proslog koncerta, dosta je to vremena.

 

 

btw pre neki dan sam nesto razmisljao i shvatio da je Through The Ashes Of Empires jedan od samo dva albuma sa kojih ne preskacem ni jednu pesmu kad ih slusam

 

genijalan album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji album je sigurno najbolji posle Burn My Eyes-a,ali ni on nije dovoljno dobar. Na njemu se nalaze 2-3 pesme koje su slusljive(Imperium,Vim),ali su ostale obican radio-friendly shit. Tesko da ce ponovo doci u BG,zesce su se prosra*i na sajtu posle koncerta u BGu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimebag je umro na dan koncerta u bg a oni nisu odavde mogli nikako da dodju do informacija o njegovom ubistvu, jer sajam hala nema ni telefon, ni tv, ni internet. To su napisali na sajtu. To nije nista lose, nisu oni debili, jasno im je valjda da su svirali u sajam hali, a ne na Brixtonu. Ma kazem vam, ako novi album bude dobro prosao, eto njih opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw pre neki dan sam nesto razmisljao i shvatio da je Through The Ashes Of Empires jedan od samo dva albuma sa kojih ne preskacem ni jednu pesmu kad ih slusam

Haha, meni totalno suprotno. Zadnji album mi je stvarno ok da slušam i ne mogu da kažem da je loš, daleko bilo..... ali preskačem pesme kad ga slušam. Dok recimo kad slušam Burn my eyes ili Supercharger ne preskočim nijednu. Ne znam ni kako, ni zasto, ali tako je.... ph34r.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je through the ashes... fantastichan album, verovatno najbolji koji je machine head ikada izbacio (ovo je vrlo subjektivno icon_smile.gif ). rifova koliko hotjesh (i to dobrih), samo u prvoj, imperium. nema loshih pesama, ali je descend the shades of night ubedljivo najjacha. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da te vidi ovde neki opaki thrasher da si to rekla ima da te zapali icon_smile.gif. shalim se, ali dosta je disqtabilno to pitanje. meni su prvi i poslednji albumi do jaja! ne preskachem ni jednu pesmu dok ih slusham dok je kod ovih izmedju malo drugachije ali i na njima ima nenormalnih pesama icon_rockdevil.gif

Descend the shades of night je stvarno fantastichna icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Natasha

 

bas me zanima koje pesme preskaces sa Through The Ashes Of Empires!

 

ja sa Burn My Eyes npr uglavnom preskacem The Rage To Overcome i Real Eyes, Realize, Real Lies

 

edit: Descend - jedna od najboljih metal balada

Edited by zak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...