Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Poshto sam veliki fan MH-a ocekivao sam od ovog albuma remek delo, ali album je skroz prosecan, nema cak ni pesmu koja "bije" u glavu kao shto su to himne Imperium,Davidian,Take My Scars..........Ali najvishe me nervira duzina pesama,MH u proseku ima skoro sve malo duze pesme ali sada su preterali!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pokrali su Counterignition 100% :)

Koliko mi se svidja ovaj album, toliko me i nervira to shto cje sada da ispadne kako smo ga iskopirali, a mi smo sve pesme koje imamo napravili u zadnjih godinu dana, i hteli smo da napravimo neshto orginalno, a sada cje svi da kazu kako je to MachineHead vecj smislio... Chak imamo i nekih slichnih rifova...

:udri::udri::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma internet ti je djavolja naprava...

Shto reche gore pomenuti gitarista, kada sam mu javio da sam skinuo novi album MachineHeada, mora da su ga i oni prvo skinuli s interneta pa onda snimili :), mislecji na problem interneta i autorskih prava isl, ali izgleda da su oni stvarno prvo skinuli nashe pesme pa ih onda snimili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nebitno,skinuo sam.

 

Album jebe keve!Po kvalitetu je kao i prosli,ali ipak su poredjenja sa BME smesna.No,u svakom slucaju je album sjajan.Ovo je pravi moderan thrash metal album.Riffovi prste na sve strane.Svidja mi se sto ima puno solaza koje su se odlicno uklopile.Atipicno za MH da ima toliko solaza,ali je odlicno.

Najjace pesme su mi "Clenching The Fists Of Dissent","Aesthetics Of Hate","Slanderous" i "Wolves".I ostale su mnogo dobre,sem "No I Lay Thee Down" koja mi bas i nije legla.

Odlican moderni thrash metal album,u svakom slucaju. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bre, nemojte da spamujete, ovde se priča o tome kako je MachineHead pokrao Counter-Ignition na ovom albumu :).

Zajebavam se, naravno.

 

I meni su se Wolves i Aesthetics of Hate nekako najviše ušle u uvo, za sada su mi te dve pesme najbolje, mada su mi u stvari sve dobre...

 

Pa ne znam za zrelost, ne vazi zrelost = progresiva, zrelost je i da provalis gde nesto ide a gde ne, po meni su prethodni albumi na tom polju bolji.

 

e stvarno, ima na par mesta baš onako nabacanih i na silu uglavljenih rifova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...