Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da,da...to je fenomenalna pesma.Uz "Wolves" i "Slanderous" ubedljivo najjaca na albumu.Iako,i "Halo" je mnogo dobra...sjajan intro riff.Ali ipak,"Wolves" je cistih 9 minuta jebackog thrash metala.Sjajna pesma.Po meni,uz naravno "Imperium",najbolja MH pesma jos od "Burn My Eyes".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma preterase ga sa novim albumom. da ima dobrih rifova, ima i to dosta... ali me album uopste ne drzi, niti odusevljava u nekom smislu. to sto oni i dalje hoce da se dokazuju, ja zaista ne vidim razlog zasto. napravili su toliko dobrih pesama, ali su morali ovako da zaseru (po mom misljenju). kad god sam poceo da slusam album, vec na prvoj pesmi sam se smorio, jer nikad jebenog kraja... ne znam ni dal je pocela sledeca pesma ili ne... pokusao sam par puta da ga preslusam i svaki put sam zalutao mislima u nesto drugo, tako da to dovoljno govori koliko mi je album privukao paznju.

 

po mom misljenju su sa materijalom koji su napisali za ovaj album, mogli da naprave tipa 12-ak pesama koje bi bile do jaja i album bi zvucao 100 puta bolje. jedino mi je Aesthetics of Hate solidno usla u usi tj vise se svidela, ali su i nju mogli opusteno da saseku u bar poslednjih 2 minuta. definitivno album koji mi je najmanje privukao paznju od svih njihovih do sada... cak uopste nemam zelju da ga preslusavam, a toliko sam ocekivao od njega. jebo ih svaki bend koji je imao uticaj na njih pri pravljenju ovog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgori album do sada!!! Bleda kopija prethodnog albuma!!! Sranjeeeee!!! :pivopije:

Roadrunner treba da ih izbaci na ulicu!!!

pa ne bi bas trebao da ih izbaci, ali bi mogao da im malo sasece pesme... jebote, ovo je po prvi put da tako nesto kazem za neki bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo najvece govno koje je ovaj bend napravio...

 

 

a Blank Generation, Deafening Silence, Sick Of You, All In Your Head i sl. su lose pesme? ne znam dal imaju album s vise boljih pesama... :da:

 

ako je Supercharger sranje sta je onda The More Things Change?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pesme koje si navela su za mene go kurac...taj album nema veze sa Machine Head-om."The More Things Change" je strava album...glupo ih je porediti kolika je razlika u kvalitetu.

 

Da li imaju album sa boljim pesmama?Pa svi albumi imaju bolje pesme od tog krsha.Preslusaj ti malo bolje "Burn My Eyes",to je pravi Machine Head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da :)

 

Meni je novi najbolji tj. naprogresivniji... Klasičan MH fan se ne bi verovatno složio samnom...

ja sam klasičan MH fan, i slažem e s tobom :wink:

dobro, ako izuzmemo burn my eyes, on je van konkurencije B)

 

a Blank Generation, Deafening Silence, Sick Of You, All In Your Head i sl. su lose pesme? ne znam dal imaju album s vise boljih pesama... :da:

 

ako je Supercharger sranje sta je onda The More Things Change?...

:icon_eek:

reci mi da se šališ!

dobro, meni nije baš 100% sranje, kao Lemiju ali je definitvno njihov najlošiji album...

 

..."The More Things Change" je strava album...glupo ih je porediti kolika je razlika u kvalitetu.

 

Da li imaju album sa boljim pesmama?Pa svi albumi imaju bolje pesme od tog krsha.Preslusaj ti malo bolje "Burn My Eyes",to je pravi Machine Head.

ovo potpisujem...

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supercharger je teski shit - lose pesme, nasminkana produkcija...na tom albumu nema nijedna dobra pesma.

Bas mi je drago sto ih sjebao 9.11. :lol: .

 

 

The more things change je dobar album ... kada se samo setim kako sam se odusevio kada sam ga cuo '97.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgori album do sada!!! Bleda kopija prethodnog albuma!!! Sranjeeeee!!! :pivopije:

Roadrunner treba da ih izbaci na ulicu!!!

[/

supercharger naj loshiji,ali ima dobrih stvari!!!

blackening je nesto novo sto nije odsviraano!

a roadrunner bi puko kao izdavacka kuca kad bi izbacio MH posto im oni donose najvise para !!!

to znam licno!!!

MOJA LISTA MH ALBUMA:

 

ASHES :rockdevil::pivopije:

BME :pivopije::muzicar:

BLACK :rockdevil::pivopije::twisted:

CHANGE :muzicar::pivopije:

RED :pivopije::twisted:

SCHARGER :udri:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...