Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Jedina slabiji momenat je poslednja pesma i to ne zbog pominjane dečurlije (skroz mi je to kul), već mi uši para bezmalo manowar refren. :haha:

 

Glupa pesma, jos gluplji tekst.

Ostatak je manje vise dobar.

Nije to Burn My Eyes kvalitet(sve je nekako usiljeno, pretenciozno), ali je dovoljno dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno kad mi je lepo slegao album, mogu da kazem da je odlican. Prvi utisak mi je bio dobar, ali nista previse. Sad sto ga vise slusam, vise mi se svidja. Pominjano je vec da zvuci kao spoj prethodna dva: struktura pesama i ludacko sviranje kao na Blackening-u, i melodicnost kao na TTAOE. Od prethodnog mi je bolji, ali nije od TTAOE. Nije najbolji njihov album ali ulazi u top 3 sigurno. Favoriti: Locust, This Is The End, Darkness Within. Najslabija pesma: Who We Are, zbog decurlije, i generalno mi je dosadnija od ostalih, dobro sto je zadnja. Ocena: 8/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem "Unto the locust", skroz nov, neslusan. Imam i limited digi sa bonus DVD-em (1200 din) i regularno izdanje (800 din). Ono je malo jeftinije zbog malcice napukle prednje plastike na jednom mestu, ocigledno je bilo malo truckanja u transportu, ali je disk takodje potpuno nov, danas stigao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

MACHINE HEAD ALBUMI POVOLJNO!

 

Disk iz uvoza,potpuno nov, u celofanu. Radi se o sniženoj ceni, u koju su čak i uključeni ipoštanski troškovi, pored mogućnosti plaćanja karticama postoji i opcijapouzeća. Samo poručite disk i kurir City Express-a ga već sledećeg dana donosina vaš kućni prag (govorimo o teritoriji cele Srbije). Disk se plaća njemu, tekkada ga budete držali u rukama.

 

Ovo je ponuda kakva do sada nije postojala u Srbiji!

 

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...