Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Posle 100 godina pustio Hellalive i ono je dosta losije nego sto se secam (kada je live izasao bio mi je dobar):

- gitare i bubnjevi pojednostavljeni, glas nategnut

- uvod u Crashing Around You sramotno los

- Old usran sa jump-jump-jump i time sto Robb iz nekog razloga peva oba glasa na kraju pesme

- Robb sere neprestano, a onaj "like a ten ton hammer, bin laden" me je ostavio bez reci

- Nothing Left totalno usrana, From This Day jos gora nego na albumu (nisam mislio da je to moguce)

- ladno je otpevao ono sranje na pocetku American High :D

 

Upravo pustam Machine Fucking Head Live...

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postalo mi baš zabavno da pratim šta ovi rade

 

http://youtu.be/28Ig3RGdVMY

 

Machine Clichéd

 

http://www.blabbermo...alled-bastards/

And then it just went on. And then I went into my own thing and it literally just vomited out of my brain in order and in sequence, and when it was done, I was, like, 'Woah! Holy shit! I'm saying some shit here.'

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

На којим је овај дрогама јбт?? Они (да не кажем он,пошто сумњам да се остали у бенду нешто много питају) дефинитивно нису више нормални.

А и свака нова песма је гора од претходне.

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi mogli da se stave na stranu iritantno infantilni tekst i sam Robbov stav dok sve ovo peva/izgovara zapravo ok pesma, daleko bolja od prethodna 3 sranja, refren je bas dobar i zarazan. Naravno, blagi osecaj neprijatnosti je i dalje dominantan.

Edited by Haos sam ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvod uzasan, infantilno i katastrofalno, kao i generalno ceo tekst. Ali pesma u globalu je ok, refren je odlican. Realno je teska prosekcina pesma, ali je u poredjenju sa prethodne tri smecurine remek delo. One tri ne vredi ni komentarisati, pogotovo Bastards i Catharsis, tesko smece.

 

OK, konacno su snimili nesto sto ce se klati sa Superchargerom.

 

:haha: :haha: :haha:

To je to.

 

ne uzimajte Supercharger u istu rečenicu sa ovim, Bulldozer je himnetina kakvu sad samo mogu da sanjaju

 

I samo ta pesma i valja na Superchargeru, sve ostalo je epsko smece .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasno sta on hoce da postigne. Da li je nu metal opet aktuelan?

Nije valjda da i dalje hoce da bude cenjen kao raznovrsni songwriter? Mislim, on to nikada nije bio.

Kao sto ni pre 20 godina nije umeo da iznese melodican refren. Ne znam odakle mu ideja da to moze danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, Rob Flin je je uvek bio lik koji je pratio trendove. Od gruva, preko nu-metala pa do toga kada je opet bilo popularno biti kosijaner i prziti 100 na sat sa pesmama od 8 minuta. Sa ostalim se ne slazem. Melodicnih refrena ima sjajnih, i to koliko hoces. I vokalno i instrumentalno. Raznovrstan pisac nije sto se tekstova tice jer su svi na istu foru i uvek znas sta mozes ocekivati od njih, ali muzicki jeste raznovrstan. Uporedi prva tri albuma, svaki vidno drugaciji a opet sve valja (the burning red uopste nije toliko los album, koliko je anatemisan zbog drasticnije promene muzickog pravca). Bilo je filera, Supercharger konkretno je smecurina, ali svakom bendu se to desi. Posle toga je isao oprobanom formulom i to je to.

A ovo mi zaista nije jasno, i ne kapiram sta hoce da postigne. Niti je trendi, niti ide u neku siru komercijalu. Da li je hteo da uradi nesto drugacije kako bi ponovo isao uz neki kurac...ali to je usiljeno, i to se gotovo uvek zavrsi fijaskom.

 

Da ne pricamo o njegovom ponasanju u poslednje vreme...tacno mi se povraca na svaku njegovu izjavu ili kukumakanje. Picketina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...