Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Могу да се кладим да клинци и дан-данас праве tribute бендове и свирају "Seek`n`Destory" без да их је срамота.

 

 

Ne nego će da sviraju frik on a lič, dok ih karaju crnci

 

A za ove izjave o Panteri bi mogo i neki bančić - večni!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego će da sviraju frik on a lič, dok ih karaju crnci

 

A za ove izjave o Panteri bi mogo i neki bančić - večni!!!

 

Лепо сам вас назвао расистичким сељачинама а ти си у само две реченице успео да утврдиш да сам у праву :) Да слушаш квалитетни nu-metal, требало би ти барем 5-6. Препоручујем ти један врхунски албум.

 

Edited by Mena13Suvari
  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо сам вас назвао расистичким сељачинама а ти си у само две реченице успео да утврдиш да сам у праву :) Да слушаш квалитетни nu-metal, требало би ти барем 5-6. Препоручујем ти један врхунски албум.

 

 

Ne znam šta ti ovde zvuči rasistički? Čak nisam upotrebio ni neki uvredljiv izraz za crnce.

 

Hvala na preporuci, ali mi ovo zvuči podjednako govnjivo kao i 99% nu metal albuma koje sam u životu čuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta ti ovde zvuči rasistički? Čak nisam upotrebio ni neki uvredljiv izraz za crnce.

 

Hvala na preporuci, ali mi ovo zvuči podjednako govnjivo kao i 99% nu metal albuma koje sam u životu čuo.

 

 

Ма де си баш мене нашао на семантику да ухватиш? Битан је тај контекст у који си ставио ту ситуацију (осим ако ниси геј из доминантно геј окружења па ти је океј да наводиш такве примере као примере великог задовољства). Наравно, не мислим да си ти расиста у правом смислу те речи (нико од нас није нити то може да буде), ми у Србији генерално само мрзимо одређене етничке групе али то је увек мотивисано историјом, никада предрасудама.

 

Али зна се да су фанови Pantere људи у гадном проблему, најчешће у маскирним панталонама, са дволитром у парку.. И најчешће су јако бесни а из овог или оног разлога нису завршили ни школе итд итд. Има пар тих бендова који имају баш специфичне фанове..

 

Nu-metal, попут новог албума Machine Heada, слушају кул људи који се не оптерећују ознакама, жанровским поделама и којима све што звучи добро, пролази. Ја у току једног дана могу да слушам

па онда

 

Све нормалан и кулутран свет а не Фил Анселмо, сељачина која је вероватно подржавала бомбардовање Србије 1999.

  • Upvote 5
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to, zamalo pa Trlaja

 

mi se sjebali više nego Kevin Spejsi, naša Mena nije čak ni žensko

 

не мислим да си ти расиста у правом смислу те речи (нико од нас није нити то може да буде)

 

Mene ovaj deo zanima...

 

 

Imam i pretpostavku ko bi mogao biti (a da nije Bata), ali neću da kažem jer poštujem rad...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Онај фини рад, на фињака''

 

Нико од нас није нити сме бити расиста, драга Мена... ноћна смена.

Штавише, све су нам расе драге; брат је мио, ма које боје коже био. Само, ове данашње чамуге сморише орангутанице.

Није ти то блистава генерација Едија Марфија или Олајџувона, а о скромној и плодоносној генерацији Луја Армстронга да и не говоримо. Према томе, надрогирани Анселмо има пуно право, као и право на јавно мишљење загарантовано Уставом из 1787.

И зашто носити маскирне панталоне, кад се комотно може обући уски џинс, по последњој моди, где се фино оцртава савршено извајана гуза. Но хомо, да се разумемо у старту, али последњи модни крикови се морају пратити.

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Према томе, надрогирани Анселмо има пуно право, као и право на јавно мишљење загарантовано Уставом из 1787.

И зашто носити маскирне панталоне, кад се комотно може обући уски џинс, по последњој моди, где се фино оцртава савршено извајана гуза. Но хомо, да се разумемо у старту, али последњи модни крикови се морају пратити.

 

Бар да ти је оригиналан пост, то са геј конотацијом је већ искоришћено. И наравно да се мода и трендови морају пратити, лако можеш да ризикујеш да изгледаш овако.

 

lruigq6.jpg?quality=95

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala, ali ne mislim na to, to je rip sa dvd-a...

u boxsetu se nalazi bas bonus live cd/lp

 

bloodstone & diamonds world tour 2014-2016

 

1. Clenching The Fists Of Dissent

2. Take Me Through The Fire

3. Now We Die

4. From This Day

5. Ten Ton Hammer

6. Locust

7. Desire To Fire

8. Killers & Kings

9. The Blood, The Sweat, The Tears

10. Crashing Around You

11. Darkness Within

12. Imperium

13. Block

 

DUd-niHX4AE4nA2.jpg

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...