Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ух, какав је то концерт био сунце ти пољубим. Бар 100х бољи од оног распалог у дому омладине од пре неку годину. Јес да су сви били сморени јер је онај из пантере био убијен пар дана пре тога али то вече су покидали. Још је она хала на сајму огромна и акустична па је и звук био никад бољи. Један од бољих концерата на коме сам био.

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam davno negde čitao da je na tom koncertu Rob započeo pesmu koju je posvetio posvetio Dimebagu i onda na pola pesme nije mogao da je završi, da ga je baš dotuklo. Je l' ima neke istine u tome ili je bilo nešto drugačije?

Edited by Flash Gordon

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Flash Gordon said:

Je l' ima neke istine u tome ili je bilo nešto drugačije?

Колико се ја сећам, све песме су испрашили од почетка до краја. Ал могуће и да сам се можда зајебо. Давно то беше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Flash Gordon said:

Ja sam davno negde čitao da je na tom koncertu Rob započeo pesmu koju je posvetio posvetio Dimebagu i onda na pola pesme nije mogao da je završi, da ga je baš dotuklo. Je l' ima neke istine u tome ili je bilo nešto drugačije?

Posvetio je Dimebagu Descend the shades of night, izveli su je do kraja koliko se sećam, jbte to je bilo pre 17 godina, mislim da je zvuk bio sranje al niko nije mario, barem ja nisam. 

Inače, meni je sasvim dobar bio i onaj Night with koncert u Domu, otišao reda radi a proveo se vrhunski. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, toga se isto sećam, jedan kolega je bio rekao da je zvuk bio katastrofa, tipa mogao si otprilike da razaznaš samo bubnjeve i to si morao da pratiš McClainea da bi znao kad da headbanguješ. Ja tad još nisam njih ni slušao, pa mi nije nešto značilo. Voleo bih da sam mogao to da uhvatim. Bili su predgrupa sa Gojirom kad je Metallica svirala 2012. kod nas, hteo sam tad da ih čujem ali sam prekasno stigao, već je bio kraj seta a čuo sam da su im utišali zvuk da bi hedlajner izgrmeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...