Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Imam ceo koncert, okačim čim pre.

Dimebag je ubijen noć pre, oni su u BGu saznali, kao i mi, negde pre press konferencije.

Emotivno je bilo, nije da nije, ala smo vikali Pantera, Pantera...

I Caliban/God Forbid bili dobri, jedan potpuno novi metal talas smo doziveli te noci! 🙂

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, 23/16 said:

Meni tokom sutke spala patika, pa sam ostatak koncerta skakutao na jednoj nozi (a bas bilo hladno).

Na kraju sam patiku nasao na zvucniku.

Meni jakna koju sam nosio vezanu oko struka, nasao je na kraju koncerta kod ograde malo iscijepanu i izgazenu.

Inace zavrsio je Descend the Shades of Night, prije toga bio minut cutanja koji je neki pijani kreten prekidao urlanjem, tj.vise pijanih kretena.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ulazu mi zabrane da unesem siću, kao ne sme metal, a unutra ti kao kusur vraćju metal, više od 500 dinara sam sručio u metalu u nekom ćošku gde je bila gomila para, ko god da nije imao srama, mogao je dobro da se opari i od ostalog novca.

God Forbid, za njih sam tada prvi put čuo, i svideo mi se taj ragga metal, jako je bio harizmatičan pevač.

Caliban, gospode bože kada me strefi fleš na onaj wall of death i kada su se ljudi izlomili, kakav jebeni krindž.

Što se Mašinoglavih tiče, jeste zvuk bio kita, onaj prostor nije za metal koncert već za kakvu tehno i elektronsku muziku u najboljem slučaju, ali je bilo strava videti ih u punoj snazi tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffff davno to beše.. sećam se bila neka zima u pizdu materinu, a red za ulazak kilometarski.. Ovih predgrupa se slabo i sećam, dobro bilo.. valjda, al smo sa nestrpljenjem čekali MH. Zvuk ko kurac, ona staklena bašta odzvanja sve u šesnes, bend piči brutalno, masa divlja i onda muk na bini, lepo što je Flin odao počast Dajmbegu, vrlo emotivno delovao i potrešeno, ne znam koju mu pesmu posvetio (hvala za podsećanje, ali i dalje nemam pojma koja je stvar u pitanju, već tad sam prestao da pratim njihove albume..). Jeste bio nešto kraći nastup koliko me pamćenje služi, ali i pored svega, ovo bilo jedno dvaes puta bolje od one jadne svirke na ušću pre Metalike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...