Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Joj,jebote,sta mi je sa ovim avatarom?!? icon_confused.gificon_mad.gif

icon_smile.gif nista malo se zapio.... Boban tzar

e ne mogu da ne prokomentarisem da je onaj intervju na metropolisu bio ocajan.... de su nasli onu tjurku da ih pita onakve gluposti....kao pita Adama da li misli da los uspeh Superchardzera iam veze sa time sto je izasao oko 11-og septembra..... MA NE to sasvim slucajno iako je 'Crashing around you' sa spotom u kom gori San Francisko izaso 10-og ali ne verujem da ima ikakve veze.. uzas... i sve se nesto uhvatila za taj 11. ... strasno glupo wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a jel ima neko ovde ko nije bio u "prvim redovima"?

 

Ja sam bio poprilicno pozadi penzionerski i jedino sto mogu da kazem je da je to najlosiji koncert na kojem sam bio u zivotu! Zvuk pozadi je bio ne los, ne ocajan, nego KATASTROFICAN - toliko da i pored toga sto znam tekstove nisam mogao da razumem NISTA!?

 

Ako Apocalyptica bude tu onda bolje i da ih ne dovode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa,jebes ga, burazeru!Nisu oni krivi sto Srbi nemaju sredstava za tako nesto!!!

Zna se ko je kriv!!!Ali,ne bih o tome....

 

Inace,znam ljude koji su bili bas pozadi i poprilicno su zadovoljni!

Who fuckin' cares...trebalo je da se opustis i uzivas u prizoru ...kao ja!

Jednostavno se skoncentrises na jedan glas...tako se izdignes izvan buke mase..i uzivas!Znaci,toliko me je poneo ah,taj divine vocal da sam ,u nekoliko navrata, imala utisak da je Robb sam na stage-u...onako velicanstveno divan wub.gif ...pogubila se totalno...Ko da nema nicega oko njega...samo mikrofon,gitara i on....otelotvorenje Boga na zemlji!!!

 

Ehh....

 

Ja se apsolutno izvinjavam zbog mojih ispada!Jos me drzi ta jebena euforija!!! icon_mad.gif

Ali,tako sam HAPPPYYY biggrin.gif ,ali i tuzna icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif nista malo se zapio.... Boban tzar

e ne mogu da ne prokomentarisem da je onaj intervju na metropolisu bio ocajan.... de su nasli onu tjurku da ih pita onakve gluposti....kao pita Adama da li misli da los uspeh Superchardzera iam veze sa time sto je izasao oko 11-og septembra..... MA NE to sasvim slucajno iako je 'Crashing around you' sa spotom u kom gori San Francisko izaso 10-og ali ne verujem da ima ikakve veze.. uzas... i sve se nesto uhvatila za taj 11. ... strasno glupo wallbash.gif

Mogu misliti! icon_mad.gif

Secam se intervjua sa Metallica...misim da sam u tom trenutku htela da zadavim tog faget-a koji ih je intervjuisao!

Jedno zaista ne mogu da razumem...zasto ne pronadju ljude koji su zaista u tome?Aman,plate nekom tipu sa trga "kod konja" ili u Kst-u oko 500 kinti i covek lepo spremi pitanja,posto je velika verovatnoca da dovoljno zna o tom nekom bendu!Dobro,ne mora da znaci da je tako i za MH.... Svakako je trebalo da se potrude oko njih!!!

Zamisli sad ti neku kokosku koja vodi neki fensi program,ili,pak nema uopste veze sa mjuzom,kako intervjuise?!Naravno,ribu boli ona stvar...pronadje na google-u njihovu diskografiju,biografiju...itd.,mada ni to ne nauci kako treba(Nadam se da im je pogodila imena!) i postavi tako neke sablonska extremno bezvezna pitanja!!! icon_mad.gif

UZASSSS!!!!!!!!!!!!

Jos ko slag na tortu ako natuca engleski....AGHHHHHH!!!Zadavila bih takve ljude!!!! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio poprilicno pozadi penzionerski i jedino sto mogu da kazem je da je to najlosiji koncert na kojem sam bio u zivotu! Zvuk pozadi je bio ne los, ne ocajan, nego KATASTROFICAN - toliko da i pored toga sto znam tekstove nisam mogao da razumem NISTA!?

 

ja razumem da si se ti lepo proveo na metallici i da ih vishe gotivish i sve to...ali ti moram recu da sam bio na certu gde je MH svirao pred 60000 ljudi u sali koja je PRAVLJENA za takve dogadjaje...zvuk je bio fantastichan!!!

 

kad se u beogradu bude nashla JEDNA koncertna sala koja valja, onda mozete da se zalite na zvuk ukoliko ne valja...

do tad...budimo srecni shto je uopshte bilo koja grupa htela da svira kod nas u onim zivotinjskim uslovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugari i njihove fore!Ma,velike pice!

Covece,ne kapiram zasto nas toliko mrze?!Kad je letnja sezona,glavni turisti,tj. musterije su im bas Srbojevici...

Strasno!!!!

 

Ma,who fucks them!!!

 

Hate breeds hate my eyes they have seen

the decimation of all that is pure pure

A system that feeds the machine with

the blood, sweat and money of the poor poor

Corruption gets rich, honesty just exists

'cause nobody cares anymore anymore

 

FUCK IT ALL....FUCK IT ALL!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje skini neki share folders program(ili peer to peer),pa tako trazi!

Preporucujem soulseek...a to se jako lako nalazi i zauzima 900 kb!

 

Inace,za sve koji nisu videli,ostavila sam na temi KONC.MH,linkove za slicke!

Pa,ko zeli,neka skida!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

icon_smile.gif shkripi tu gde si ti rekao da je burn my eyes 100% thrash album..... a ja mislim- tj. Stefan je to najbolje reko da ne bi taj album bio toliko znacajan i ne bi izgledao kao neki veliki pomak unapred da je jednostavno 100% thrash...

 

a opet to sve zavisi od toga ko koliko slobodno shvata odrednicu 'thrash'...

 

meni je zapravo bitno samo da je to neverovatno dobar album. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj album je jedno od meni kultnih ostvarenja danashnjeg mjetala icon_da.gif

 

a u pravu si oko dozivljaja neke grupe ili muzike - ja lichno ne dozivljavam thrash kao muziku koja se sve vreme vezuje sa speedom icon_biggrin.gif

malo drndash praznu, malo druge, pa ubacish i speed elemente i josh poneshto i dobijesh ono shto ja zovem thrash...

 

naravno, ne odrichem se slayera icon_smile.gif

 

ali je chinjenica da ce se ljudi kad im kazesh thrash pre setiti slayera, metallice, megadetha nego MH-a, koji svira drugachiji tip thrasha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...