Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

E,pa,jebes ga, burazeru!Nisu oni krivi sto Srbi nemaju sredstava za tako nesto!!!

Zna se ko je kriv!!!Ali,ne bih o tome....

 

Inace,znam ljude koji su bili bas pozadi i poprilicno su zadovoljni!

Who fuckin' cares...trebalo je da se opustis i uzivas u prizoru ...kao ja!

Jednostavno se skoncentrises na jedan glas...tako se izdignes izvan buke mase..i uzivas!Znaci,toliko me je poneo ah,taj divine vocal da sam ,u nekoliko navrata, imala utisak da je Robb sam na stage-u...onako velicanstveno divan wub.gif ...pogubila se totalno...Ko da nema nicega oko njega...samo mikrofon,gitara i on....otelotvorenje Boga na zemlji!!!

 

Ehh....

 

Ja se apsolutno izvinjavam zbog mojih ispada!Jos me drzi ta jebena euforija!!! icon_mad.gif

Ali,tako sam HAPPPYYY biggrin.gif ,ali i tuzna icon_cry.gif

Bas je bila jaka ta euforija... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu misliti! icon_mad.gif

Secam se intervjua sa Metallica...misim da sam u tom trenutku htela da zadavim tog faget-a koji ih je intervjuisao!

Jedno zaista ne mogu da razumem...zasto ne pronadju ljude koji su zaista u tome?Aman,plate nekom tipu sa trga "kod konja" ili u Kst-u oko 500 kinti i covek lepo spremi pitanja,posto je velika verovatnoca da dovoljno zna o tom nekom bendu!Dobro,ne mora da znaci da je tako i za MH.... Svakako je trebalo da se potrude oko njih!!!

Zamisli sad ti neku kokosku koja vodi neki fensi program,ili,pak nema uopste veze sa mjuzom,kako intervjuise?!Naravno,ribu boli ona stvar...pronadje na google-u njihovu diskografiju,biografiju...itd.,mada ni to ne nauci kako treba(Nadam se da im je pogodila imena!) i postavi tako neke sablonska extremno bezvezna pitanja!!! icon_mad.gif

UZASSSS!!!!!!!!!!!!

Jos ko slag na tortu ako natuca engleski....AGHHHHHH!!!Zadavila bih takve ljude!!!! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Pa kad bi mene nasli npr. na trgu i da mi tako nesto ponude... pa ja bi njima platio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Machine head je sa zadnjim albumom opet postao dobar bend.

A i gledao sam ih live bili su prejaki.

Nikad jaci koncert.

Nisam se nadao bas toliko dobrom provodu.

icon_rockdevil.gif

Oni su uvek bili dobar bend,samo sto su izdali jedan ne bas dobar,i jedan ocajan album.Ali su uvek bili strava bend. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"znam za ovaj bend ali ih nikad nisam slusao a bas me interesuju.... pa sta biste preporuchili od njihove diskografije nekome ko ih nikada nije chuo?"-rece kreten

 

sta ti pricas cocece po temama uopste...

Nije ni bitno.

 

Cekamo sledeci...sta mislite??? evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi Machine Head je benda koji se dosta menjao u svojoj karijeri,

prvo su izdali taj legendarni 'Burn My Eyes' koji se smatra za jedan od najznacajnih thrash metal albuma uopste, dakle fantastican album sa nekim do tada nevidjenim elementima, tadasnji moderan trash metal

drugi album 'The More Things Change' je na istu foru, s tim sto je nesto tvrdji i mracniji, znaci ako ti se svidi prvi, svidece ti se ovaj sigurno, ali objektivno nije na nivou prvogm, mada je i to odlican album (na drugom albumu je svirao novi bubnjar)

e onda dolazi zaokret. gitarista je otisao u soulfly, i zamenjen novim gitaristim drugacijeg tipa, likom koji nije solo gitarista, nu metal je tada cvetao ('99) i izdali su album koji zaista ima malo veze sa prethodna dva. Na 'The Burning Red' zaista ima nekih totalno nu pesama, album je neka vrsta mesavine thrasha i nu metala, sto ukljucuje repovanje, gomilu efekata, tekstove uglavnom o problemima unutar licnosti a ne unutar drustva kao do tad

zatim 'Supercharger' , ovaj album vazi za njihov najgori, jos vise nu metala a manje thrasha, rep, efekti itd, nekoliko odlicnih pesama, ali dosta losih

i konacno 'Through The Ashes Of Empires' , izasao 2003. ponovo fantastican album koji je svojevrstan hibrid trasha i nua, kakav zasita niko osim Machine Head-a ne trenutno ne svira, kritika ga je izvanredno primila, fanovi takodje, slican u zvuku prvom albumu ali ipak moderniji, i kako oni sami kazu spoj svega sto su oni do sada napisali...

 

znaci sta bi trebalo prvo da cujes zavisi od toga sta slusas, ako slusas ortodoksni thrash onda Burn My Eyes, ako gotivis i nu onda onda ovaj najnoviji, ako slusas dosta nua (u sta sumnjam al ajde) onda prvo Supercharger

bitno je da ti se ne desi da na osnovu par pesama koje si cuo steknes pogresnu predstavu o njihovom celokupnom radu

 

i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Machine Head-''Ten Ton Hammer''

*Prosto loo-dim za ovom pijesmom im! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif love it!

 

I am the thing that makes you sick

I am the blame that gets placed quick

Detect the crack within your lie (your lie)

 

I'll be the wrath of your disdain

I'll be the fear in you engrained

Become the facts that you deny (deny)

 

I can feel this pain is real

I hate deep down inside

And like broken glass you'll shatter

With bloody fists I'll batter

Like a ten ton hammer, son

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif yeah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...