Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Mnogo dobra grupa.Burn My Eyes je odlican album a Davidian je mnogim ljudima himna.Supercharger je bezveze,ali sta da se radi.Meni se sa Superchargera svidjaju samo Crashing Around You i Nsuea(tako nesto)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo super teme!Svaka cast,exorcist!

Machine Head je zaista sjajan bend,a Robb Flynn jedan od mojih omiljenih metal vokala.Burn my Eyes je naravno zakon album,a takodje mi se veoma svidja i treci,tj. The Burning Red.....

Pesme-Block,Davidian,Exhale the Vile,The Blood,The Sweat.The Tears,From this Day,Old...zaista ih ima puno i sve su sjajne.Sto se Superchargera tice,malo je los ali nema veze,siguran sam da ce se piopraviti koliko na sledecem i vratiti se starom,prepoznatljivom thrash zvuku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zar nije zeznuto slusati "Burn My Eyes"!? Pustis album, cujes 'Davidiana', krene 'Old" odslusas to i pozelis da ponovo cujes isti i onda vratis disk/play-listu/sta god na pocetak i samo slusas te dve pesme u krug : )))

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zar nije zeznuto slusati "Burn My Eyes"!? Pustis album, cujes 'Davidiana', krene 'Old" odslusas to i pozelis da ponovo cujes isti i onda vratis disk/play-listu/sta god na pocetak i samo slusas te dve pesme u krug : )))

 

Ma nije ja gotivim sa "Burn my eyes"-a i NONE BUT MY OWN i i I SVEEE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

machinehead je do zadnjeg albuma bio jedan od najboljih novih bendova, ali jebiga, zasrase ga na kraju... inace meni je rob flynn najveci peder u bendu! sve je experimentisao sa hip-hopom u nu-metalom u svojoj muzici, zbog cega su i dosli tamo gdje su dosli danas :x

Logan je u stvari Machinehead! pokazalo se dobro da je on vodio sve sto se tice muzike u bendu i od kada ga je napustio postali su zesce sranje...

 

inace, Machinehead NE ide na ovaj forum... slazem se da na "Burn My Eyes" ima thrash uticaja, ali Machinehead na ostalim albumima je New Wave bend sa primjesama HC-a i (vrlo malo) thrash-a. Oni su cak na drugom albumu unijeli dosta novina u muziku koju su pokupili mnogi new wave bendovi, pa cak i sam Korn! (ko je slusao znace o cemu se radi). oni su zajedno sa Sepultorom fakticki i stvorili taj novi pravac...

 

machinehead slabo lice na slayer ili na panteru, mozda u trenucima, ali oni imaju (imali su) svoj sopstveni metal/hc stil

 

i na kraju...

ova tema ne treba da bude ovdje, jer su oni od drugog albuma new wave bend... jedino ako se diskutuje u prvom albumu... mozda moze nekako da prodje, ali Machinehead NIJE thrash

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...