Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Machine Head are back!!!

 

Videli su Flynn i co. da nema vishe para u sranju nazvano 'nu' i vratili su se gde su i pocheli. 'Through The Ashes Of Empires' ima vrlo malo ljigave delove ali riff-ovi przhe krvnichki!! Inache, preslushao sam samo 8 pesme, shta su ustvari pesme sa promo-a koji je bio deljen novinarima. Mislim da album ima 10 pesme.

 

Uzmite obavezno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

It's all about the blood, the sweat, the tears

Atribute to the strenghth built trough the years...

smile.gif

 

It all about the blood, the sweat, the BEERS biggrin.gif

 

Prvi i drugi album su zakon, treci je ok a cetvrti ima do dve dobre pesme.

Jel' izasao taj novi album, gde ima da se kupi...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Boro strog si kao i uvek. Album je thrash otkrovenje sezone. Ostali su zaostaci starih vremena, ali u sustini album je ono sto svi odavno zelimo da cujemo. Ako ima 1 ili 2 od 10 pesama koje malo koketiraju sa Kornom , nije strasno. Ovo je trebalo da bude drugi album Machineheada po meni !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zameni Flyna u bendu i snimaj sta oces biggrin.gif Bez zajebancije, ovo je odlican come back posle onog proslog govneta. Sa puno optimizma ocekujem da sto vise bendova pocne da lici na novi MAchinehead, ShadowsFall, pa i novi Crown. Ako taj fazon jace zazivi, ponovo ce doci do dominacije thrasha u malo modernijem obliku, sto ne ne moze da smeta. Osnova i filosofija thrasha ce opstati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah da....cuo sam Imperium i pesma je odlicna, sa gomilom prelaza, a album ce biti dobar, pa cak da sve ostale pesme budu u pola od ove...

Inace, javlja se sve vise i vise grupa poslednje 2-3 godine koje stvaraju neki nazovi manje vise moderni Thrash... Moj favorit je naravno Chimaira sa albumom "The Impossibility Of Reason"... tu su naravno i Shadows Fall, Killswitch Engage, Lamb Of God.....a sad i moguce novi Machine Head album...jeeeeeeeee :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta.

Procitao sa postove od likova koji tvrde da je Machine Head cak NU metal ili jos veca glupost Heavy metal bend. Ma to nema smisla.

Neko je vec rekao, jednom zavolis Machine Head, uvek ga volis. U pravu je. To je po meni najbolji bend koji je ikad krocio na pozornicu metala sa sjajnom muzikom i lirikom koje nose njihove pjesme koje su jebeno pune energije.

Po meni je "The more things change..." njihov najgotivniji i ujedno najmracniji album. Rekao bih jos i to da je Robb Flynn decko s mozda i naboljim glasovnim mogucostima u svetu metala. Lik je zver.

Osim toga bezveze je i ona prica kako je MH bez Logana truba. To je totalna glupost. Logan jeste dobar gitarista ali Flynn je odgovoran za uspeh benda. Novi bubnjar je takodjer fantastican. Ne svidja se ni meni to sto je precesto bend menjao gitariste ali znaju to oni bolje od nas.

Albumi Burning Red i Supercharger mi se takodjer svidjaju. Ok, nisu kao prva dva ali su i dalje do jaja.

Through the Ashes of Empires je oznacio njihov povratak korenima i mislim da bi ga svi koji imalo vole MH morali preslusati.

 

Machine Head rulezz

 

"...Hear me now

Words I vow

No fucking regrets

 

Fuck these chains

No god damn slave

I will be different

 

I'll stand here defiantly

My middle finger raised

Fuck your prejudice..."

 

Imperium

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Znate šta, ja sam video spot za onu novu pesmu 'Imperium', i moram reći da je sjajna. Tri frtalja pesme je kao da je sa "Burn My Eyes", a onda ide rif... totalna švedska škola At The Gates, Dark Tranquillity, The Haunted. Sjajno! Vidi se da su se preporodili otako im se pridružio Vio-lence gitarista Fil Demel. Nisam mogao da verujem da i ovaj bubnjar može ovako dobro da svira, ali su konačno uradili muziku koja mu pruža priliku da pokaže šta zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posedujem album.Dakle,kolega je rekao sve za pesmu "Imperium".Sve je tacno.Po meni,to je njihova najbolja stvar jos od "Burn my eyes".Stvarno genijalno.Ostatak albuma je u tipicnom Machine Head fazonu,ali ipak se tu i dalje osete nu-"metal" uticaji.U svakom slucaju album je fenomenalan.Po meni,najbolji album u 2003.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jebiga i to sa nu-metal uticajima. Ja se taman ponadao da će i ostatak albuma imati onakve rifčine i ritmove, kad tamo - ćorak. Bre, kolega, nisi morao odmah da mi razbijaš iluzije! Doduše, spotove i služe da najboljom pesmom privuku ljude da kupe album. Čestitke na potezu i na odabiru pesme za spot, u tem slučaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
"Burn my eyes" i "The more things change" su odlicni ali ovo posle je tesko sranje.Najbolje pesme:"Davidian","Old","A thousand lies","Death church","Blood for blood","Block","Ten ton hammer","Take my scars","Spine".

Ubij se,brajo,samo to!!!!!!!!!!! icon_mad.gificon_evil.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Нешто су на ту тему заголицали и у новом Метал Експресу. Ја ништа друго нисам чуо, нити од било кога другог ко је евентуално у вези са потенцијалним организатором.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...