Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

 

Несрећни енсиферум блек металци,

 

не мислим да приличи да се подсмевате нечему за чије разумевање

је потребна промена парадигме за коју нисте способни.

 

Јасно је да на прво слушање човек не зна да ли је Игуман за смејање или је

претерано озбиљан. Но, много мање времена је потребно за озбиљно удубљивање у

материју него за међусобно набеђивање по јуметалу како је то смешно, а онда

одговор сам искрсава.

 

Ја имам пар касета (Београд), ако је неко озбиљно заинтересован нека се јави,

ови што им треба касета да би написали како је имају на јуметалу (бескрајне ли забаве),

свакако је неће добити.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Несрећни енсиферум блек металци,

 

не мислим да приличи да се подсмевате нечему за чије разумевање

је потребна промена парадигме за коју нисте способни.

 

Јасно је да на прво слушање човек не зна да ли је Игуман за смејање или је

претерано озбиљан. Но, много мање времена је потребно за озбиљно удубљивање у

материју него за међусобно набеђивање по јуметалу како је то смешно, а онда

одговор сам искрсава.

 

Ја имам пар касета (Београд), ако је неко озбиљно заинтересован нека се јави,

ови што им треба касета да би написали како је имају на јуметалу (бескрајне ли забаве),

свакако је неће добити.

 

Smrt iskrenim metalcima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja baš mislim da je to ono što mu ne nedostaje.

Zašto, ne bi bilo zgoreg da malo promenimo. Mislim, dojadi bre više taj Gaahl, svi se nešto zgražavaju, k'o da njegove mrazogrizne kolege nisu radile (i još uvek rade) daleko ogavnije stvari.

 

Ovaj podforum je smekšao, prodasmo se k'o Dimmu, kurve. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam pre neki dan filozofirala o tome, mislim da je upravo to ono što ovom forumu tako nedostaje, sve što beše iskreno je ili odavno otišlo ili (samo)ubiVeno. :cry:

 

БЈетор је жив и снимио/снимао је сплит касету у царској Виени. Куд ће трвије...

 

 

Елем, одувек сам се одушевљавао (искрено, без подсмеха (опет, сулудо је рећи да се нисам ИСКРЕНО смејао)) људима који у бесмислу траже некакав смисао. Постоје људи, неке и познајем, који ће видевши говно, наместо да га заобиђу и прођу поред истог, на изговорену реченицу "Јеб'о те, неко се искењао на сред парка", застати поред истог, намрштити се, љутнути помало и рећи "Да, али погледај ту текстуру, види како је овај дивни умЈетнички објекат просто клизнуо из ректума анонимног ствараоца, види тај облик, погледаш ли га одозго личи на Архимедову спиралу или у најмању руку, насипе који су прављени око пирамиде не би ли се ове изградиле. Чекајте, људи, зар ви не умете да цените ауторов труд, који се данима кљукао пиринчем и броколијем не би ли се добила саршена густина и боја која подсећа, али само подсећа - дискретно, на боју горских "очију" дурмиторских? Сви сте ви кретени! ЗАР ВАМ БАШ НИШТА НЕ ЗНАЧИ ШТО ЈЕ АУТОР ЈЕО ТРЕШЊЕ СА КОШТИЦАМА НЕ БИ ЛИ ИСТЕ ДАВАЛЕ ЕФЕКАТ И ОДАВАЛЕ УТИСАК ДА ЈЕ ОВО ДЕЛО ЗАПРАВО ЛИЦЕ МАЛЕНОГ ЦРНЧИЋА КОЈИ ЈЕ ОБОЛЕО ОД ДЕЧЈИХ БОГИЊА? НЕ, ви сте безнадежни, умрећете, а да живота нисте видели"...

 

Познајем извесног уметника, из родног ми града, који је у време срања и санкција дошао на брилијантну идеју, ископао је некакав пањ, обмотао га ланцима и катанцима, метнуо на видно место у једном кафеу и то дело, под називом "Окована Србија", продавао за 200 макрака. Плата је била 2 марке и наравно да нико није купио.

С друге стране, којекакве будале су куповале прекриваче које је Ворхол испишао. Само то и ништа више. Уметност, бато, сама есенција, храд кор и трве ко коске. Не сумњам да је у томе неко, такође, нашао неки смисао.

 

И на крају најбитније - говно ће увек бити говно.

Edited by Axeanosilas
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, ja sam pokusao da pridjem ovome sa kriticke strane - veci deo je standardni BM uz mestimicne pokusaje disonantnosti na fazon aktuelnog Orthodox trenda, znaci - nista specijalno. Ali sam nacin na koji je ideja realizovana produkcijski i sviracki automatski kandiduje demo za najvece sranje koje sam cuo u zivotu. Sta vredi sto su oni hteli da naprave soundtrack ultimativnog CG manastirskog posrnuca i pada u Satanine ralje kad je rezultat nesto sto ces pustiti ortacima da se cepate od smeja. Mis'im, to je onaj fazon - neko mi slucajno razbije glavu i kaze "nisam hteo". Sta ja imam od toga sto nije hteo kad je steta nacinjena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елем, одувек сам се одушевљавао (искрено, без подсмеха (опет, сулудо је рећи да се нисам ИСКРЕНО смејао)) људима који у бесмислу траже некакав смисао.

 

И ја исто. Ево, дозволи да приметим, ти као православац управо то чиниш.

Да ли се и сам собом одушевљаваш? Смисао је људска творевина. Врло релативно.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote , Gojko gde si ti nashao sve ove slike? Jel to ti citash neki Hrishcanski Playboy or what? XD

 

Evo ga josh jedna fan IGUMANA:

 

imagezp2.jpg

 

Blunde sestre inc.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, čuh jutros i... meni se ovakva muzika stvarno sviiiiđa. :redface:

 

Bas imas istancan ukus za muziku...

 

Несрећни енсиферум блек металци,

 

не мислим да приличи да се подсмевате нечему за чије разумевање

је потребна промена парадигме за коју нисте способни.

 

Јасно је да на прво слушање човек не зна да ли је Игуман за смејање или је

претерано озбиљан. Но, много мање времена је потребно за озбиљно удубљивање у

материју него за међусобно набеђивање по јуметалу како је то смешно, а онда

одговор сам искрсава.

 

Ја имам пар касета (Београд), ако је неко озбиљно заинтересован нека се јави,

ови што им треба касета да би написали како је имају на јуметалу (бескрајне ли забаве),

свакако је неће добити.

 

 

Ti si izgleda bezao sa sistematskih pregleda tokom skole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја исто. Ево, дозволи да приметим, ти као православац управо то чиниш.

Да ли се и сам собом одушевљаваш? Смисао је људска творевина. Врло релативно.

PWNED1111.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, ja sam pokusao da pridjem ovome sa kriticke strane - veci deo je standardni BM uz mestimicne pokusaje disonantnosti na fazon aktuelnog Orthodox trenda, znaci - nista specijalno. Ali sam nacin na koji je ideja realizovana produkcijski i sviracki automatski kandiduje demo za najvece sranje koje sam cuo u zivotu. Sta vredi sto su oni hteli da naprave soundtrack ultimativnog CG manastirskog posrnuca i pada u Satanine ralje kad je rezultat nesto sto ces pustiti ortacima da se cepate od smeja. Mis'im, to je onaj fazon - neko mi slucajno razbije glavu i kaze "nisam hteo". Sta ja imam od toga sto nije hteo kad je steta nacinjena?

Grobe, reci mi koliko je bitan sviracki faktor i zvuk u zanru koji forsira atmosferu i (ne)produkciju. Ne kazem da je ovo izdanje dobro, ali sasvim solidno koje se moze par puta poslusati, i koje ima sasvim fine ideje i zamisli. Druga je stvar sto se digla ovolika sprdnja, i sto bend dolazi iz CG. Mislim, da dolazi iz Norveske, i da su pri tom clanovi benda silovali 2 maloljetnice i spalili crkvu, drugacije bi price bile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...