Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

mislim da bi bilo najbolje da se organizuje rogati kopitar fest.nastupali bi satan,goat evil,1389,prorok,sahrana i naravno headliner Iguman.bila bi puna velika sala skc-a :rockdevil: to su za sada samo bendovi iz republike srpske i crne gore,a kada tek nase snage sinod snime album nece biti ni velika sala dovoljna,a gde su tek ovi underground bendovi iz srbije sto "sviraju bm" i promovisu se na spejsu kao ozbiljni muzicari.za kraj naravno

...

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sa tim rasprave nema oni su prvi krenuli da prave muziku u slavu rogatog kopitara i oni su uzori svim jovanovim bendovima tako da moraju biti hedlajneri.kad smo kod igumana evo jos jednog benda koji je krenuo tim pravcem.Throne.obratite paznju kako su bas deonice zajebane u Nocturnal Ritual.rogati kopitar all the way :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi bilo najbolje da se organizuje rogati kopitar fest.nastupali bi satan,goat evil,1389,prorok,sahrana i naravno headliner Iguman.bila bi puna velika sala skc-a :rockdevil: to su za sada samo bendovi iz republike srpske i crne gore,a kada tek nase snage sinod snime album nece biti ni velika sala dovoljna,a gde su tek ovi underground bendovi iz srbije sto "sviraju bm" i promovisu se na spejsu kao ozbiljni muzicari.za kraj naravno

...

A Sinod? :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi bilo najbolje da se organizuje rogati kopitar fest.nastupali bi satan,goat evil,1389,prorok,sahrana i naravno headliner Iguman.bila bi puna velika sala skc-a :rockdevil: to su za sada samo bendovi iz republike srpske i crne gore,a kada tek nase snage sinod snime album nece biti ni velika sala dovoljna,a gde su tek ovi underground bendovi iz srbije sto "sviraju bm" i promovisu se na spejsu kao ozbiljni muzicari.za kraj naravno

...

 

Ja bih prvi dosao. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...