Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

evo pesma za vas da se pomirite

 

i usput ja licno ne vidim razliku izmedju obicnog blek metala,paganskog blek metala,satanistickog blek metala,hriscanskog blek metal i nsbm.buka je buka i ako je dobra treba je slusati

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj zatvorite ovo govno od teme zajedno sa njegovom prikolicom Prorokom. Jebali vas kopitari, bili ste simpaticni prvih nekoliko strana ali ovo sad je stvarno postalo sranje.

 

ne jebo tebe blek metal,lozenje i satanizam.ti si jedan od onih koji previse ozbiljno shvataju blek metal,mislim blek metal je ok muzika ali kada neko krene da ozbiljno shvata tekstove o satani,pentagramima,obrnutim krstevima,pedofilima i djavolima onda taj ima gadan problem.

 

 

 

i za sve vas sve jedan bend koji je mozda nadmasio igumana.u pitanju je prvi shiptarski pagan blek metal.bend je sranje,sa kosova je lik i tekstovi su o ilirskim bogovima

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem kod blacka je sto ima suvise neozbiljnih bendova, onih koji se bave time zbog zajebancije i slicnih sranja. Black metal treba da je ozbiljna i atomosfericna muzika, koja mi pruza odredjenu dozu odredjenog osecanja. I treba da se shvata ozbiljno, bar sa moje strane gledista. Ovo Iguman i Prorok su zajebancije obicne, sprdnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem kod blacka je sto ima suvise neozbiljnih bendova, onih koji se bave time zbog zajebancije i slicnih sranja. Black metal treba da je ozbiljna i atomosfericna muzika, koja mi pruza odredjenu dozu odredjenog osecanja. I treba da se shvata ozbiljno, bar sa moje strane gledista. Ovo Iguman i Prorok su zajebancije obicne, sprdnja.

Black metal je došao do tačke kada više ne može da bude ozbiljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne jebo tebe blek metal,lozenje i satanizam.ti si jedan od onih koji previse ozbiljno shvataju blek metal,mislim blek metal je ok muzika ali kada neko krene da ozbiljno shvata tekstove o satani,pentagramima,obrnutim krstevima,pedofilima i djavolima onda taj ima gadan problem.
Boldovano 'shvatam' jedino kao ikonografiju BM muzike. Ti se pozabavi sopstvenim problemima, ukoliko si ih uopste i svjestan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne jebo tebe blek metal,lozenje i satanizam.ti si jedan od onih koji previse ozbiljno shvataju blek metal,mislim blek metal je ok muzika ali kada neko krene da ozbiljno shvata tekstove o satani,pentagramima,obrnutim krstevima,pedofilima i djavolima onda taj ima gadan problem.

 

 

 

i za sve vas sve jedan bend koji je mozda nadmasio igumana.u pitanju je prvi shiptarski pagan blek metal.bend je sranje,sa kosova je lik i tekstovi su o ilirskim bogovima

 

 

 

Ha, ha ,ha.

Jebeni šiptari, do čega je došlo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuj "čak ni Venom", pa oni su pojam za korišćenje satanističkih simbola u pozerske svrhe :) Ja black metal shvatam krajnje ozbiljno. "Sadašnji blekeri" ne bi mogli da naprave toliko vrhunskih albuma da iskreno ne veruju u to što rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao Iguman

 

Kopito se otisnulo preko svijeta

Velika je Rogatoga sveta četa

Čuvaj mi se i opremi asketistu

Obrnuću tvoju vjeru sad u Hristu.

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već vidim novu kvltnu temu! :)

 

otvorio bi temu za taj bend ali necu zato sto mrzim shiptare

 

Black metal je došao do tačke kada više ne može da bude ozbiljan.

 

pa jeste,ali generalno sav metal je takav.to je lepa muzika ali ne treba praviti ideologiju od nje

 

Boldovano 'shvatam' jedino kao ikonografiju BM muzike. Ti se pozabavi sopstvenim problemima, ukoliko si ih uopste i svjestan.

 

ikonografija za sta?? za to da dokazete koliko ste gej???

 

Čuj "čak ni Venom", pa oni su pojam za korišćenje satanističkih simbola u pozerske svrhe :) Ja black metal shvatam krajnje ozbiljno. "Sadašnji blekeri" ne bi mogli da naprave toliko vrhunskih albuma da iskreno ne veruju u to što rade.

 

venom je najbolji blek metal bend ikada.slazem se da blek metal treba moze da bude ozbiljna umetnost ali ne treba praviti zivotni stil ili ideologiju od njega.i problem je u tome sto ako je nesto umetnost onda to ne znaci da tu stvar treba shvatiti bukvalno kao odraz toga kakva bi stvarnost trebala da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

ikonografija za sta?? za to da dokazete koliko ste gej???

 

venom je najbolji blek metal bend ikada.slazem se da blek metal treba moze da bude ozbiljna umetnost ali ne treba praviti zivotni stil ili ideologiju od njega.i problem je u tome sto ako je nesto umetnost onda to ne znaci da tu stvar treba shvatiti bukvalno kao odraz toga kakva bi stvarnost trebala da bude

O cemu ti lupas, da mi je znat.. molim te, idi da se slikas pored halida beslica sa kurcem u ruci. Ocigledno je to jedini nacin da budes zanimljiv. FOAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu ti lupas, da mi je znat.. molim te, idi da se slikas pored halida beslica sa kurcem u ruci. Ocigledno je to jedini nacin da budes zanimljiv. FOAD

 

pored halida nemogu da se slikam covek je pod jedan legenda pod dva oporavlja se jos uvek,nadam se ako bude pravio koncert negde u beogradu da cu moci da ga cujem.sa kurcem u rukama mogu da se slikam gde hocu ali to je moja privatna stvar i to se tebe ne tice.a ti idi drkaj kurac na mracne satanske blek metal bendove,budi blek metalac i barem budi kreten do kraja sa mizantropijom i izvrsi samoubistvo.svi vi anti zivotni mizantropi koji zivi pricate te price ste JEBENI POZERI.ako si tr000 ti bi vec odavno izvrsio samoubistvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...