Jump to content

Six Feet Under


Lucifer_666

Recommended Posts

Јеботе ја нисам ни знао да издају нови албум

 

Е јебали вас анонимни ђед метал бендови на форуму, не могу да пропратим и региструјем битне ствари од силног качења небулоза

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе ја нисам ни знао да издају нови албум

 

Е јебали вас анонимни ђед метал бендови на форуму, не могу да пропратим и региструјем битне ствари од силног качења небулоза

 

Pa ovo sto pricas je nebuloza jer SFU ima svoju temu, lako vidis kad okace nesto novo o njima ili link za novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice od tebe dobar jerej jednog dana, jos ako volis audije i mecke bombona.

Inace steram ti Soulseek, lik okacio fejk od novog SFU albuma, ustvari su pesme od neke RNB pevaljke ili sta vec.

 

Nesto juce prsao Mediaboom, ne znam sta bi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas mi bilo smesno konstatacija na fejsu na Nader Sadek postu o gostovanju Bentona, gde je u reply od strane Nader Sadek profila napljuvan Travis Ryan kao kopija Krisa Barnsa.

Da li je to Sadek degenerik, ili lik koji mu odrzava stranicu ne znam, ali to mi je tako bilo degutantno i detinjasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to...a ja kacam prvi put probao, vratila mi se secanja na detinjstvo, kacmo se igrali u pesku i pravili jela sa modlama i lopaticama...i jos. od sve naivnosti - probali to...takav mi ukus ima alva :mrtav:

 

Sa druge strane - nekom su crevca na zaru i isto takva corba - pomie...pa se opet ja davim u tome :D

 

Da povucem muzicku paralelu - alva mie simbol onog sto upakuiu kao slatko, a sveie osim toga...previse prenemaganja, random zvukova, eksperimentisanja i kvazi-elitizma stail

 

Pomie - anatemisano, gledano sa predrasudama, mozda i ne previse kvalitetno, kicerica...ali beskraino zabavno i toe naivaznie

 

Svako bira svou kasu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koje crno eksperimentisanje, najstrejt kolač, kao lebac među kolačima, ili kačamak npr, homogenizacia i vozi... Mož se mi raziđemo, al' mož se i nađemo, nikad nije kasno, pojedem i ja dobre drobe ponekad, mozgovi, jezici... Ali škembići, to je već zastrašujuće.

 

Lele jede mi se kačamak, mora da kupim onu močugu pa da se bacim na posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...