Jump to content

Six Feet Under


Lucifer_666

Recommended Posts

SFU nisu sranje ni u koju ruku :x

jeste da su oni jedan on mainstream death metal bendova, ali njihova muzika je odlicna. sad ako nisi puno u nekoj vrsti muzike moze da te smori, ali kad budes malo vise slusao SFU i sam death metal shvatices njihove kvalitete. da su new-wave death ne bi rekao, mnogo vise su death, sa ponekim uticajima grindcore-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

warpath i maximum violence su odlicni death metal albumi...ovo novije im nije nesto...a ono sto ste culi sporije i primitivnije od njih to su obrade.......nije mi jasno kako neko njih moze da naziva mainstream-om :? ...onda su i cannibal-i jos veci mainstream jel su svirali u filmu ace ventura 2.....naravno ja nemam nista protiv cannibala samo dajem glupi primer kako se band-ovi lako svrstavaju u mainstrean

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo bas sam poslusao pjesmu sto su radili sa Ice-T-om i dobra je do jaja... razarajuci rifovi na pocetku sa barnesovim odlicni growl vokalom, dok se na sredini ubacuje Ice-T, a ritam pjesme se mjenja u jump stilu, kao neki zestoki crossover/death... ne repuje skoro nikako...

sta da kazem, nisu usrali nista sa njim, odlicna saradnja i pjesma biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Jel' cuo neko novi album Bringer of Blood?Meni su SFU jebeno glup i los bend,ali cuo sam nekoliko 3-4 nove stvari i uopste nisu lose (osim America the Brutal-komercijalno govno).Posebno su mi se svideli Barnesovi vokali - covek je nadjebao sebe biggrin.gif .Ako je neko cuo,nek kaze da li vredi ovo nabavljati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kris je jedan od najboljih vokala na Death sceni, ali mu je lose to sto peva u SFU. On je stvoren za Brutal Death, a ovaj bend ne moze da ga prati svojim Heavy rifovima. Nikad se nism bas zanimao ovim bndom, imaju dobrih pesama, ali mi se ne svidjaju nesto narocito. Jos kad sam cuo onu stvar sa Ice-Tijem. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...