Jump to content

Darkwood Dub


salebghouse

Recommended Posts

Delovalo je puno, nadam se da jesu rasprodali... Ja uzeo kartu za 1000.

 

Setlista:

 

1. Baobab

2. Disem

3. Sudar

4. Treci Vavilon

5. Secer

6. Elektropionir

7. Supernova

8. Ptice

9. Regioni

10. Dorcolac

11. Kraj oktobra

12. Kolotecina

13. Prostor izmedju nas

14. O pustinji

15. 130

16. Nedaleko odavde

17. Stvarnost

18. Zapremina tela

19. Nesto sasvim izvesno

20. U nedogled

 

Nisam 100% siguran je l' bilo jos nesto, ali sam 95% siguran da je tacna ta lista :)

 

Sa prvog samo Ptice iznad mene, ja sam se nadao da cu da poskakujem mlad, ali tol'ko bese, nije bilo ni usamljenog hasisara niti nevidljivog ujaka...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kultna beogradska grupa Darkwood Dub održaće veliki samostalni koncert u subotu 15. marta u velikom Amstel holu iznad pogona novosadske Heineken pivare (Temerinski put 50). Bend se u Novi Sad vraća u izvornoj, četvoročlanoj postavi, sa set listom koja pokriva i neke od najranijih perioda u proteklih dve decenije rada na ovdašnjoj sceni. Prvih 300 ulaznica po ranoj ceni od 490 dinara već se nalaze na prodajnim mestima Gigstiksa (Pariski magazin, knjižara Bulevar Books), a po njihovom isteku, redovna pretprodajna cena biće 690 dinara, dok će na vratima da bude viša.

Darkwood-Dub-1-600x302.jpg

Darkvudi ove godine obeležavaju 20 godina od izlaska prvog albuma „Paramparčad“ i ovogodišnje nastupe održaće u znaku ranijih radova i u osnovnoj formaciji koju čine pevač Dejan Vučetić Vuča, gitarista Bojan Drobac Bambi, basista Miki Ristić i bubnjar Lav Bratuša.

Darkwood Dub – Zapremina tela (Mikser House, 2.1.2014):

„Zvučimo drugačije u poređenju sa prošlom turnejom, tada je i izbor pesama bio delimično prilagođen okolnostima. U poslednje vreme na koncertima smo u bazičnoj postavi, pa do izražaja više dolaze krajnje sonični momenti. Krenuli smo u pripremu novog albuma i već snimamo pesme. Teško je opisati muziku u ovoj fazi jer ima još puno toga da se uradi, ali mislim da smo na dobrom putu“, ovako novi materijal najavljuje frontmen benda Dejan Vučetić Vuča i pred koncert 15. marta dodaje „Radujem se što ćemo uskoro da se vidimo uživo u Novom Sadu i u novom izdanju“. Njegove reči potvrđuje i bubnjar Lav Bratuša: „Upravo spremamo prilično osveženu set listu, doterujemo sve, ubacujemo novu elektroniku i biće dosta drugačije uz nove semplove, lupove… Imamo ideju i da sredimo neke stare pesme koje dugo nismo izvodili uživo“. Bratuša napominje i da će upravo novosadska publika prva imati priliku da ove godine čuje uživo sve izmene u zvuku Darkvuda.

www.facebook.com/DarkwoodDub

www.hnscreative.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Ajd' prepiši mi neku terapiju za to, da se spasim, dok nisam počeo da blejim kod Ilije na gajbi. :wacko:

 

Kaži ti meni kako da ne budem sarkastičan kad je nekom No World Order omiljeni GR album? Je l' ljudi sede na ušima? Normalno da ću, kao pošten čovek, da budem zgranut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...