Jump to content

Darkwood Dub


salebghouse

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

34535235_2145853275426443_4640613039777775616_n.jpg?_nc_cat=0&oh=67cad8a4f7aa33c37eb925d9f15ab93c&oe=5B77C7B8

 

 

Vuča izvodi ceo album Paramparčad u akustičnoj verziji a na gitari ga prati Vlaca iz Lira Vege I Neočekivane Sile, i to sve za 500 dinara. Ne znam koliko će imati smisla slušati te pesme bez distorzije i rokanja, ali sećajući se onog nastupa sa Miksera kada su se pogubili i razvodnjili sve, ovo će verovatno biti još gore, voleo bih da grešim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Vuca je pevao ceo prvi album valjda u nekim novim verzijama, nisam bas izgoreo od zelje da slusam :/

 

Slusaj sve od drugog albuma pa nadalje, samo je prvi siroviji, njega obrni kad te smori downtempo, vrlo jedan dobar i zanimljiv alt, da ne kazem post, punk :)

 

Internet kaze da je i indie, razlog vise za tebe da pustis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zašto bre

 

Sve to lepo izgleda na tom posteru ako znas Darkwood Dub pesme, sem ako si zapravo slusao album. XD

 

Da slusam tamo kako drombuljaju i treskaju akusticni pank... :D

 

Još će i dispadne da je dobro a?

 

Jos zamisli koji sad panda momenat, sedis tamo, op, on poskakuje mlad! A ti se setis nisi mogo namolis da odsviraju uzivo tu pesmu dok si ih gledao po koncertima...

 

I onda kaze u tekstu slusa darkvuda dab, a ti tog momenta slusas darkvuda dab, za siromasne :D

 

 

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Dimone kiselo je grožđe kod tebe I Vuče. :bigblue:

 

Na kraju dana Vučini su tekstovi može sa njima da čini i pravi zumba remikse ako hoće.

 

Sa Minilinijom je na Exitu imao ispad i obradio gle čuda, Darkwood Dub:

 

http://www.youtube.com/watch?v=7VthOVw4q00

 

Nije loša ideja ali trebalo je tu doraditi sa par detalja da bi bilo još zanimljivije.

 

Pohvalno je jedino što je spustio cenu sa 500 na 300, shvatio je da niko neće da sluša ex-Darkwood Dub i da poskakuje mlad!

 

Mada mislim da bi ti bilo interesantnije da poslušaš njegove solo pesme, solo Vuča, korg i sint i pojanje.

 

Naravno još nije pustio pesme u etar jer marljivo klepa ceo album.

Edited by VoivodBG
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Bella Technika je sastav koji su 2016. godine pokrenuli Bojan Drobac – Bambi i Milorad Ristić – Miki, i kojima se ubrzo na vokalima pridružila i Katarina Jovanović, priznata operska pevačica. Njihovi prvi dugosvirajući album "Section" dostupan je u LP/CD/Digital formatu.

Ovo je prva saradnja nove etikete Bravo Boys (podetikete Odličnog hrčka) i hrvatskog PDV-a.

"Section" odlikuje spoj raznolikih uticaja, kao što su rana elektronskaplesna muzika i dab,protkani slojevitim, melodičnim i ambijentalnim zvučnim pejsažima, uz opsesiju retkim i opskurnim sintisajzerima. Album je snimljen u Beogradu pod vođstvom Bojana Drobca i Milorada Ristića.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Kad bi me neko pitao koji je najbolji domaći bend ikad, da moram da odaberem jedan, to bi bio ovaj bend.

Nikako da poslušam ovaj Bella Technika (a jes grdno ime) album, izgleda sam se naljutio što se raspali :haha:

Slušao live na vrhu zgrade što je okačen iznad, ok mi je al' nmp, nešto mi tu fali... Čak mi je Minilinija bliža tom vajbu, definitivno ne tu Vuča bio više od "samo" pevača. Mogao bih pažljivije da poslušam i BT i Miniliniju, bilo bi super kad bi se našlo tu negde malo DD magije koja se čula zaključno sa Jedinstvom.

Možda kad isprde iz sebe ta sranja koja su napravili među sobom, naprave neki reunion i izbace još jedan fenomenalan album, a?

🥺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...