Jump to content

Leverage


Telcontar

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je pesma skroz super! Pogotovo mi se svidja pocetak.

Cula sam je pre par dana, pa pisem po secanju. :haha:

Bice to super album! :rockdevil:

 

Al' kao da sam vec negde pisala sta mislim o toj pesmi. Da l' je to bilo neko ciscenje ove teme (mada stvarno ne znam sta ovde ima da se cisti), ili nesto, stvarno ne znam. Mozda sam i sanjala. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Japanese website cdjapan.co.jp has "Circus Colossus" samples up so if you haven't ordered your CD copy yet, here's a chance to pre-listen into the songs!

 

Link: http://www.neowing.co.jp/track_for_cdj.html?KEY=MICP-10869

 

Just click on the red icon next to the song titles and a new window will pop up where you can listen. Enjoy!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusala sam album, i jako mi se svidja. Nista specijalno novo, al' jako dobro zvuci. Pesme su dosta slicne (kod njih je to slucaj i sa prethodnim albumima), al' to mi ne smeta toliko. Ako je jedna dobra, a ostale su slicne, znaci da su i ostale dobre. Recimo da idemo tom logikom, i da odma' zakljucis da je ceo album super.

Koliko se secam, instrumental "Rise", koji je prvi na albumu, sadrzi neke orkestarske delove, sto je jako lepo cuti.

Sve u svemu, ja im dajem 10/10, i sugurna sam da cu album jos vise zavoleti sa vise slusanja. :da::rockdevil:

 

Btw, meni je Circus Colossus, za sad, daleko bolji od novog Sonatinog albuma (al' to samo zato sto su Leverage izbacili nesto melodicno sto se lako pamti i pevljivo je, a i nekom ko voli ovaj zvuk ce se garant svideti na prov slusanje), koji nikako da se nakanim da preslusam jos koji put - samo dvaput sam. Ima par pesmica koje stalno vrtim, al' ovo ostalo, nista.

Mada, Sonata ima razlicitih tipova pesama na svim albumima, i po tome se vidi kvalitet benda (i albuma, iako neki nisu bas dopadljivi na prvo ili prvih par slusanja), a pesme Leverage-a idu sve na isti fazon. Al' dobro, volim i jedne i druge.

 

Meni se jednostavno zvuk Leverage-a jako svidja, i ako nastave da prave albume ovog tipa, odlicno! Samo napred! Podrzavam ih!

Ako im padne napamet neka nova, mozda boja ideja, ok, al' ovo im savrseno lezi.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Btw, meni je Circus Colossus, za sad, daleko bolji od novog Sonatinog albuma (al' to samo zato sto su Leverage izbacili nesto melodicno sto se lako pamti i pevljivo je, a i nekom ko voli ovaj zvuk ce se garant svideti na prov slusanje), koji nikako da se nakanim da preslusam jos koji put - samo dvaput sam. Ima par pesmica koje stalno vrtim, al' ovo ostalo, nista.

Mada, Sonata ima razlicitih tipova pesama na svim albumima, i po tome se vidi kvalitet benda (i albuma, iako neki nisu bas dopadljivi na prvo ili prvih par slusanja), a pesme Leverage-a idu sve na isti fazon. Al' dobro, volim i jedne i druge.

Pu, pu, ovaj post. Strasno. :haha:

Meni je "The Days Of Grays" (Sonatin novi album) omiljeni album od njih.

 

Al' novi Leverage je isto dobar, samo ne toliko, naravno. Daleko je ispod. :da:

Situacija se obrnula. :haha: Mada, realno, ono u mom prethodnom postu nije nikako mogla biti potpuna istina, al' nema ni veze. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...