Jump to content

Fonic


Uros

Recommended Posts

@Apeiron

nisam znao za tu politiku sa albumom... ako te tako baci ti topic gde god treba jer albuma nema i nije izvesno da ce ga uskoro biti... samo nisam bas siguran da svi ovi bendovi sto su ovde imaju i album...?! sa druge strane, zar se demo bendovi od THE bendova razlikuju samo po tome sto imaju album?!? LM, vise bih voleo da tema ostane tu gde sam je i postavio ali ako mora ti je premesti gde vec mora...

 

@svi ostali

hvala veliko za podrsku i nadam se da se vidimo uskoro! :pivopije:

 

edit:

@Apeiron

evo sada bas gledam, dosta bendova koji su tamo nemaju album... ajde leba ti vrati temu tamo!

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zamalo ne poginhuh kad sam na nekoj temi rekao da je neki demo snimak bolji (tj. bolje zvuči) od kojekakvih DIY albuma, tako da od sada mudro ćutim i pratim razvoj situacije... Nego ima li nade da se taj album pojavi skoro, ja sam demo čuo pre sigurno dve godine???

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Brale, Srbija...! :D Nemam pojma... mada, moje LICNO misljenje je da to nece skoro... sada je prioritet da sviramo sto je moguce vise! Tamo da ako znate neko mesto pogodno za takvu akciju slobodno javite! Razlika u odnosu na pre dve godine je da sada postoji stabila postava koja je voljna da svira i da sada imamo 12 gotovih pesama! Bice neki spot uskoro... Ovo "uskoro" shvatite uslovno! ;)

 

Ajd da kazem i nesto o bendu: bend je nastao bas posto se Panonsko more povuklo sa ovih nasih prostora... dakle, veoma davno! Idejni tvorac je Mr. Doktor koji je ujedno i stvorio veci deo muzike textova und stuff... Na pocetku (koga se ja secam) u postavi su bili Laza & Yeki... posle se postava bas dosta menjala osim Doktora i mog brata Dusana... ja sam u nekom trenutku svirao gitaru ali sam ipak zavrsio na bass-u... sve u svemu, znacajne stvari ce tek da se dese, tako da je i ovo za sada sasvim dovoljno! :D tj. ajde da jos predstavim ekipu:

 

Vokal - Doktor (Ex- Rapid Force, Ex- Imperial Rec)

Gitara - Vanja (Draconic, moj buraz)

Gitara - Milan (Ex- Rapid Force, Amadeus bend, i ko zna sta sve jos! ;) )

Bass - moja malenkost (Draconic)

Bubanj - Mickesh (Ex- DownStroy, Draconic)

 

eto tako... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha! ;) sviramo i na nekoj humanitarnoj svirci 24.12. u LivingRoom-u...! ali, o tome vise reci kada sve boode potvrdjeno! :D

 

inace, ako nekoga zanima svirka u Kikindi u subotu je bila bas dobra...! :D :D :D pozzdrav svima koji su bili i ekipi iz Alice Tribjuta! :D zasto ovaj :pivopije: vise ne radi...?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...