Jump to content

Overdrive


Recommended Posts

Zvuk je bio očajan, bar s mesta na kojem sam ja bio, blizu prvog reda i ograde, očekivao sam da će zvučati mnogo energičnije, no dobro. Jedino što mi se svidelo je bio vokal glavnog pevača, ono je kroz kosti prolazilo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Prvi album je bio odlican. Posle toga, onako, nisu mi se toliko svideli, gitara mi je uvek bila nekako "bezveze", ali ipak... Bilo bi fantasticno kada bi reizdali prvi album na disku, to bi bilo super. Na drugom albumu, u delu gde su bile bonus pesme nije bilo pesme GUN, to je njihova najbolja stvar, po mom skromnom mišljenju. Nisam ih odavno slušao, lepo što sam naišao na ovu temu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Gledao sam ih kao predgrupu Prodigy 2005. ok su zvucali mada meni je presmesno kada cujem obradu Erotic od Madonne, i kako je onaj pevac peva. Ujedno ne dopadaju mi se jer su teski plagijatori Korn-a/Pantera-e, a da ne pricam o tome kako su im tekstovi puni gramatickih gresaka i koliko su copy/paste od tadasnjih aktuelnih bendova, i vidi se da imaju itekako debele veze na Exitu kada se skoro 3 (ili 4) godinu pojavljuju zaredom tamo, hajde barem da su to dali nekom bendu koji zasluzuje tu veliku binu, ali overdrive-u, eh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to za veze stoji, ali su bili bukvalno prvi NU metal bend u S(v)rbiji, buduci da je Yobo prvenac izbacio tek 2001

 

ne zameram im plagiranje, buduci da vishe volim da chujem jedan domaci bend koji krade od NU stranaca nego 1000 srpskih thrash, metalcore ili (u ovom momentu) deathcore bendova

 

pih, kako ih nisi gledao pred Slayer? :D

 

izdajo ;)

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mozda stoji, ali ja vise cenim kvalitetan i usviran plagijarizam nego najlosiju kopiju, a 90 je bilo dosta takvih bendova (uopsteno na nasoj muzickoj sceni, ne samo u metalu).

Nisam isao na exit te godine. :redface:

Mislim da bih preminuo od dosade gledajuci Overdrive kao predgrupu, ne bi to ni Slayer mogao da izleci posle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

preslusao ovaj novi album. Uzas. Bolje da prestanu da sviraju, samo se sramote. Ona obrada Dorsa je katastrofalna, k'o klinci neki. Covece, nisu se makli od onog prvog albuma. Taj je bar imao dobrih pesama ali svirati 13 godina koRn iz 1994. Pa ni koRn vise ne svira to sto je nekada svirao onako jeftino. Mogli bi malo da napreduju ili da se raspadnu. Zali boze onako dobar vokal, potpuno neiskoriscen...

Edited by oNe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Имам, твој је за 350 динара. Само што би га добио тек за десетак дана, пошто ја нећу скоро у Београд, па би ти га мој буразер дао.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чујемо се онда кад будеш ишао у БГ на неки концерт, није хитно никоме. :smile:

Перфектно је очуван, не знам да ли сам га три пута извртео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...