Jump to content

Frozen Throne


-Mare

Recommended Posts

Igram ja. Sto pitas? (x

 

 

Тек сад ово видим. Је л' си за неку партију? С обзиром да ја само на развијање играм. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se sta su uradili sa 1.26.

Kod nekih su heroja tako sjebali balans i usrali ih.

Bara je sranje, Huskaru su ulty predrkali, itd.

Jako mi se svidja novi Treant. :bigblue:

Jbg ja samo picim na Gareni ali moracu da probam preko neceg drugog, posto garena jako sere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bara je sranje, Huskaru su ulty predrkali, itd.

Jako mi se svidja novi Treant. :bigblue:

Jbg ja samo picim na Gareni ali moracu da probam preko neceg drugog, posto garena jako sere.

Realno, usrase Huskara - ne moz' mu pobeci. Garena je prepuna livera tako da se trudim da igram sa poznatim ljudima. Nije ovaj piratski bnet los ali mi iz nekog razloga opasno ide na zivce. :haha:

 

Lol mi deluje kao najgore sranje ikad tako da se nisam ni trudio. Previse je saren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja igram i LoL :D

jel ti se svidja?

meni je LoL jako lose pravljena igrica.upadnes u partije sa ko zna kim mogu te odrati ili ako si ti jaci igrac ti njih deres opusteno.iako igram dotu aktivno godinama u LoL-u sam noob jer sam igrao do sada 5-6 partija i sranje mi je sto me uvek ubace sa nekim jacim igracima i sta im ja onda mogu...mora se srediti to da biras partije koje zelis ne da te oni ubace sa kim oni hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja mislila dosta dugo, i prozivala sam ove po igraonici kako su nubovi za dotu pa igraju LoL... E, onda sam i ja odigrala jedan game, pa drugi, i sad za poslednjih 2 meseca imam oko 200 odigranih partija... Veća je droga od dote...

 

EDIT: Upadaš u gejm sa svojim levelima, tipa ako si lvl 5, upašće ti od 3-7... E sad, imaš foru, kada igraš sa nekim, nebitno sa koliko ljudi, i sa druge strane će se pojaviti team sastavljen od approx. istih levela. Meni se dopada onaj rcn tool, svidja mi se sistem levelovanja, kupovanja heroja i side budženja, razvijanja na dpsa, tanka, penetratora, magea, i to što svaki igrač može da razvije neki svoj stil. Takođe je jako kul to što je mnogo veći akcenat bačen na team fightove, što se u doti, barem u pubu, retko viđa, dosta je brže i dinamičnije.. Doduše, ima i LoL svojih mana, kad padne jedna strana, jako je teško defati, kad padnu već 2 strane, tu se odmah završava partija... Grafika je ono što mi se najmanje sviđa, doduše, pošto mnogo obraćam pažnju na nju... Okruženje je prelepo, dok su heroji i minioni krajnje jadno napravljeni...

Edited by ~HaVoC~

Share this post


Link to post
Share on other sites

zarazne su partije to priznajem ali meni se ne svidja ta igrica.HoN me je odusevio grafikom i ponovo je poceo da me navlaci da ga igram i da stvarno kupim acc.Posle njega mi je dota nekako siromasna :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to shto je lol neka droga, nego shto si ti gejm dzhanki x)

 

You've got good point there...

 

A što se HoN-a tiče, i dalje je neverovatno neizbalansiran... Iritantno krajnje, ali dobra je igra... Savršena vizuelno i to je ooooogroman plus... Razmišljamo par ortaka i ja da odemo na wcg ove godine... For fun samo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace Havoc me je ponizila jedan na jedan 3-1 je bilo,od tada vise ne igram :haha:

salim se smorilo me iskreno

 

sad sam malo listao temu

jebanje3.jpg

:haha:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala mito od kad je ta dota?

Inace, sinoc smo ja i kolege picili taj HoN.

SVE su uzeli od Dote, sve isti heroi samo su im promenili izgled.

Tacno znas koji je heroj po magijama.

Skenjo sam se i za kupovinu itema, nekako mi je komplikovanije.

Znaci dota sa nadrkanom grafikom. Ali dacu joj jos shanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...