Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

4. Grubi jahaci ( ne mogu da se setim originalnog naziva na engleskom , ali ovakav prevod imena filma u kombinaciji sa gomilom brkatih likova ... katastrofa )

 

 

A Nymphoid Barbarian in Dinosaur Hell

http://www.imdb.com/title/tt0102569/

 

Bez premca najgore djubre koje se prosto ne da pogledati do kraja, film melje, mlavi i smara do zla oca i jos gore majke :)

 

Sta vi gledate... :):):)

 

Ja ne mogu da se setim kako se zove onaj italijanski film koji sam gledao...Lik dva sata vozi vespu i prica nesto.Znaci dva sata sam cekao da se nesto desi i onda se film zavrsio. :) Najgori film ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kalvarija

2. Gosti iz dimenzije Arkana

3. Wild zero

4. Grubi jahaci ( ne mogu da se setim originalnog naziva na engleskom , ali ovakav prevod imena filma u kombinaciji sa gomilom brkatih likova ... katastrofa )

5.6. Mi nismo andjeli 2 i 3

7. brokeback mountain

8. 9. 10. ..... romanticne komedije i filmovi u kojima glumi Ricard Gir

Ne seri da si gledao kalvariju :)

Daj link, uploaduj! Placam suvim slatom :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti život... Šta je to? :) Postoji "nešto" sa takvim nazivom??

 

 

Jedan od uzasnijih filmova koji je troma izbacila. Ali je bas uzas, ocekivao sam trash, ali je ovo gore...

Preporucujem ti da skines i pogledas, vredece, makar kao neka nivelacija u vrednovanju ostalih filmova

 

Ne verujem da je neko svrstao Wild Zero ovde? Haha, nema bas svako zivaca za onako kultno preterivanje :rockdevil:

 

I mislim da apsolutno zasluzuje prvo mesto ovde

 

TEKNOLUST

 

www.imdb.com/title/tt0270688/

http://www.teknolustthemovie.com/

 

Ovo je jedan od onih "Sta koji kurac!" :rockdevil:

Jebem ti sunce, stvarno nemam sta da kazem sem da je kult :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам да ли је неко од вас гледао "Bikini Summer", постоје два дела филма. Не зна се у ком је гора прича, сценарио и глума. "Једино" што га краси су плаже Калифорније препуне риба са и без бикинија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro za svakog ponešto RNA ;)

 

evo da stavim dva

 

 

1. aeon flux, film - straaašno glupo napravljeno. ko voli aeon flux strip i animirani nek se slučajno ne zajebe da uzme ovo. da je parodija pa da razumem, ovako... ma strašno.

 

2. zodiac - jedan od onih filmova iza kojih mi je ostao gorak ukus u ustima što sam uopšte uzimala shit iz video kluba. znate onaj "whf?" osećaj. e, to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам да ли је неко од вас гледао "Bikini Summer", постоје два дела филма. Не зна се у ком је гора прича, сценарио и глума. "Једино" што га краси су плаже Калифорније препуне риба са и без бикинија.

 

Ribe sa i bez bikinija su prodavale trash horore od kako su nastali :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgluplji film koji sam gledao u skorije vreme je cloverfield. mada, nisam objektivan jer sam gledao samo prvih 10-15 minuta - toliko mi je bio dosadan da sam (a to se inace jako retko desava). :udri:

 

ni children of men nije daleko..

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transformers movie - kao da su se scenarista i reziser takmichili ko ce ispasti veci debil

"God sent down his only son from heaven to die for our sins and all we ever did to repay him is make terrible fucking cartoons like the Transformers". :)

Наравно, не слажем се с овим, али је смешно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"God sent down his only son from heaven to die for our sins and all we ever did to repay him is make terrible fucking cartoons like the Transformers". :)

 

:) ko ih je tako hejtovao i zashto...bash je super crtani bio(oni stari americhki, ne ovi novi japanci)...

bio sam zeshci fan kad sam bio mali...samim tim me je film josh jache razocharao...

u stvari u filmu je najgora muzika!!! koji imbecil je to komponovao?

muzika je u fazonu "we are proud because we're americans and we must protect our selfs from space terrorists" :)

 

a kako se tek ne slaze sa fimom...ko da je neko pustio random track... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) ko ih je tako hejtovao i zashto...

randal.jpg

 

No, sir. They are not a gift from god. They are an unholy curse from the beast we call the desolate one... the first of the fallen, the spoiler of virgins, the master of abortions... Let me help you out of your chair, granma. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...