Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

uff...nekako je na momente do jaja npr shto se tiche atmosfere i dobro su uradjeni shminka i one ribolike ekstenzije..a na momente se provlache neki elementi crne komedije koja nikako ne stoji celom filmu + losha gluma, Plus je cela pricha u filmu nekako nabacana i nekoherentna... kvari utisak o prochitanom originalu

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njagori film koji sam gledao u zivotu je Eye of Satan...Trebalo bi da bude kao horror al je sranje.

Zombijev Halloween je shit, kod njega Majkl nije bice koga pokrecu demoni vec ga je sveo na obicnog koljaca.

Sto se Lavkrafta tice slazem se da nijedna ekranizacija nije kako treba...pogotovo ekranizacija Boje izvan ovog svemira, to je bre uzas kako je odradjeno...al recimo moze da prodje stari film sa Vinsentom Prajsom ( radjen po Slucaju Carlsa Dekstera Vorda ) i omnibus ( mislim da je omnibus ) Necronomicon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro svi filmovi sa Dženifer Lopez... Senator i sobarica, Neplanirano venčanje... Žena je bolja glumica nego pevačica, al je teški egomanijak i filmovi su joj bukvalno za povraćanje.

 

Gospodari Prstenova su mi isto teško razvodnjeno sranje.

Edited by Господин Граул
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zombijev Halloween je shit, kod njega Majkl nije bice koga pokrecu demoni vec ga je sveo na obicnog koljaca.

Sto se Lavkrafta tice slazem se da nijedna ekranizacija nije kako treba...pogotovo ekranizacija Boje izvan ovog svemira, to je bre uzas kako je odradjeno...al recimo moze da prodje stari film sa Vinsentom Prajsom ( radjen po Slucaju Carlsa Dekstera Vorda ) i omnibus ( mislim da je omnibus ) Necronomicon.

Kad si u pravu, onda si u pravu :)

Taj sa VP-om se zove The Haunted Palace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poster.jpg

 

A tough as nails private investigator (Malone) squares off with gangsters and their thugs to protect a valuable secret. Malone goes through hell to protect the information but he dishes some hell as well.

 

IMDB

 

Posto mi je Thomas Jane sasvim ok glumac (da, kazem simpatican) odlucio sam da pogledam njegov novi film. Primesa je bila itekako obecavajuca, pocinje sa izletanjem lesine kroz prozor, a onda furiozno lete meci po jednoj zgradi u maniru najboljih western obracuna, dok detektiv Malone drzi monolog u glavi. I ondak rece luda trka za aktn tasnom koja sadrzi nesto bitno.

Posle tih uvodnih 10-15 minuta film se prepusta silnim kliseima detektivskih filmova, sto mi i nije smetalo jer ja volim taj krimi/misteri zanr. Filmografija je jeftina, ne mogu sada podsetila me je na Mutant Chronicles. (dosta loseg 3d i ima tu neku skoro pa crtani atmosferu)

Uzgred film crpi velike uticaje i od Sin City, sto zbog pomenutih likova koji su prakticno nad ljudi, a i negativaca koji su komicni, paralele se mogu povuci jos sa The Punisher War Zone, jer se recimo glumac koji je bio Loonie Bin Jim (burazer od Jigsaw) ovde pojavljuje u jos jednoj lud sam do bola, ali (kao) smesan psihopata piroman, u pratnji Ving Rhames-a, osecajnog dzina koji strahuje od Malone-a, jer kruze legende o njemu posto su mu koknuli porodicu (Punisher anyone, again?) i u svemu tome dodate opasnu japanku ninju koja ima jednu zanimljivu scenu odgrizanja penisa(!) naravno ne prikazuje se to direktno...

Malone kao glavni lik je takodje jako dvodimenzionalan, njegova romansa izmedju tajanstvene zene u crvenom, je jako lose odglumljena i napisana od strane scenarista. Da ne spominjem kako je njegov problem sa alkoholom iskarikiran i neuverljiv, tj. Jane uopste ne izgleda pijano, vec kao da se kliberi samo...

Muzika kada je ima u nekim trenucimadosta vuce na taj 40's, 50's smek, sto mi je prijalo.

Umalo da izostavim da je ovaj svet u kome se ovo desava hibridni spoj tog 40's/50's fazona sa mobillnim telefonima, kao da su uzeli vremensku masinu i nesto ujebali u proslosti da bi takva ispala sadasnjica, sto priznajem nije lose, ali kada je prica ovako lose iskonstruisana, likovi 2d, onda zaista dobijete jedan jako los i prosecan film...

Nego da dodjem i do rezisera, Russell Mulachy-a, prvo sam razmislajo odakle mi je njegovo ime poznato, pretrazivanje imdb, i imam sta da vidim, to je covek koji nam je podario Highlander-a (e, ovo mu je valjan film, iako je Cristopher Lambert razroko stvorenje koje ne mogu da shvatim za ozbiljno kada drzi mac, mada to je tek u kasnijim delovima), kicastu adaptaciju stripa The Shadow (mada ja sam na ovaj film otkidao kao klinac, cak sam imao i originalni poster na vratima, nekoliko godina je trajao), mozda jedan od najlosijih horora sa mumijom (Tale of a Mummy, toliko su ga vrteli na Pinku, mislim da je ovo jedan od omrazenijih mi filmova) i Fincher-ov wanna be Seven film, Ressurection (ubica koji skuplja delove tela da bi pripremio telo za dolazak Isusa, solidna premisa u neku ruku, mada eto ponovo Christopher Lambert ovaj put kao detektiv u glavnoj ulozi.)

Nije da je nesto uspesan kao reziser bio, ali sta mu je ovo trebalo pod stare dane, da li je ovo uradio jer nije imao ideja, ili iz puke zabave, pitanje je sada?

Edited by VoivodBG
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam previse ocekivao (Guy Ritchie je ipak dokazan reziser) ali Sherlock Holmes je razocarenje. Previse akcije, vise prilici jednom James Bondu. Konfuzan, prenatrpan scenarijo i naravno vec najavljen nastavak. Eto nam jos jedne fransize...

 

Kako moze da bude los film, kad ima nju...

11.gif:wub:

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Universal-Soldier-3_dvd.jpg

 

IMDB

 

Gledao Universal Soldier Regeneration (2009) koji je izasao straight to dvd, film je jako jeftin (sniman je u Bugarskoj) i nema bas neku zanimljivu pricu, teroristi oteli decu Ruskog predsednika i planiraju da raznesu neostecene reaktore u Cernobilju (prouzrokovace ozbiljna ostecenja od radijacije i tako pobiti vecinu stanovnistva...) ako ovi ne puste njihove drugove, uz sve to im pomaze jedan ludi naucnik sa svojim super duper univerzalnim vojnikom (ono prava mrga, nista ne prica i zaista deluje kao neka masina) koji daje head shot-ove i slice-uje & dice-uje k'o da ima srece sa kockicama u d&d role play igrama.

 

JCVD se ovde pojavljuje na kratko, razvoj Luc-ovog lika je najblaze receno minimalan, nemojte ocekivati nesto kao u JCVD filmu koji su svi ishvalili (a meni je bio poprilicno dosadnjikav i razvodnjen) ali za svaku pohvalu su poslednje akcione scene, nacin kako kolje sa nozem vecinu ovih terorista (podsetilo me na Metal Gear Solid igru, a na to se uvek razgalim k'o najgori decarac) sve je to dobro snimljeno.

Film nije prepucan akcijom, ali ima dosta dobro reziranih prsa u prsa borbi i tu i tamo pokojeg puskaranja, sasvim pristojno, ali opet ne dovoljno da vam zadrzi paznju...

 

Lundgren ovde ima samo malo duzi cameo, simpaticno mi je bilo da ih gledam kako se bore (on i JCVD) onako matori i istroseni, dali su vecinu svojih kapaciteta sto su mogli da iznesu, a da bude barem malkice zabavno i 'realisticno'.

Pitam li se da li ce Lundgren-a malo urediti za ovaj Expendables, mis'im kada Stallone izgleda bolje od njega... -_-

 

Muzika mi je recimo zanimljiva, cini mi se da je dosta inspirisana 80-ima jer ima dosta sintisajzera kao u Carpenter-ovim Ost-ovima za The Thing, Escape From New York itd.

 

Vidim da je i njemu visoka ocena na imdb, pa kapiram da to rodbina i svi koji su ucestvovali na filmu pa sada doprinose i preko tog cuda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gamer. Iz prostog razloga sto su osmislili toliko dobru pricu i zaplet ( iako su koristili klise ideje ) i toliko su usrali celu tu pricu tot alno dosadnim scenama. POla jebenog filma gledam kako pucaju vojnici. I to da pucaj nesto nego kao prati jednog on cucne pa pukne 2 metka pa ga pratim dalje. Retko kad se vidi nesto "adrenalinski" za scene pucanja.

 

Takodje, pre bih se ubio nego odgledao ovaj film:

S.jpg

 

Fakin dikhead, film je super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Legend Of Zorro

 

Mnogo tupav i predvidiv film, ne moze ni da se poredi s prvim delom... I toliko su na lovu pazili (dostupnost filma deci), da u filmu Zoro nikoga ne ubije zapravo, vec svi negativci (i to samo oni glavni) poginu u nekakvim eksplozijama i slicnim... Ma, gledajte prvi deo, a ovaj zaboravite (osim ako nemate bas nista u zivotu da radite).

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

carriers%20movie%20poster.jpg

 

Toliko je glup da je zabavan :haha: nesto kao Hills Have Eyes i Texas Chainsaw Massacre (po kolicini gluposti).

Ako neko hoce da sebi spojluje film

par ortaka i riba se vozi ka tamo nekom mestu iz detinjstva jer je pusto i priziva lepa secanja i na tom putu prave majmune od sebe. Kao imaju stroga pravila u vezi zarazenih koje u prvih 5 min prekrse pa opet pa opet pa jedna od njih na moronski nacin biva zarazena pa to krije pa saznaju pa je odjebu pa provale da je jos jedan zarazen pa sve tako. Ni H od horora, sve vreme je dan i ima ukupno 2 jezivkaste scene, ni jednu scary. Jbt.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Legend Of Zorro

 

Mnogo tupav i predvidiv film, ne moze ni da se poredi s prvim delom... I toliko su na lovu pazili (dostupnost filma deci), da u filmu Zoro nikoga ne ubije zapravo, vec svi negativci (i to samo oni glavni) poginu u nekakvim eksplozijama i slicnim... Ma, gledajte prvi deo, a ovaj zaboravite (osim ako nemate bas nista u zivotu da radite).

 

 

Film sa Ketrin Zita-Džons ne može biti loš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je čovek, film je toliko glup da jebeno boli. Kao i Donnie Darko.

 

Nijesam gledao ovaj dio. Mislio sam da Srndland govori o Donnie Darku,a ovo neki nastavak. U svakom slucaju,ti ne znas sto pricas. DD je genijalan film. Razumijem da ti se ne svidja,ali sve je bez glup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...