Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

iako glume michael madsen i sergej trifunovic, teski shit od filma. glupa prica, srbi izmedju sebe pricaju na engleskom (?), 2 brata srbina, jednog glumi amerikanac, iz aviona se vidi da nije srbin, pedja d boj glumi naucnika, ma.. :) prosto ne verujem da je neko pristao da igra u ovom filmu..

 

1zwbxcm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako loš film, ali nije gori od zone mrtvih. Baš sam ga gledao pre nekoliko dana, ali nisam imao snage da napišem bilo šta o istom, dovoljno je reći da sam se slatko ismejao na razne gluposti koje se mogu videti tokom filma, muslimanka se skriva od srpske policije usred Beograda, ono kao da imaju detektore pa znaju šta je ko po verskom opredeljenju. Jako malo akcije i dosta priče i nabacanih scena, koje bi više pristajali jednoj epizodi ili tv filmu... Akcije skoro i da nemaa, i žalosno je što Dacascos-a nisu dovoljno iskoristili ipak je on u neku ruku legenda akcionih filmova b produkcije, a ima samo jednu fajtersku scenu, siromašno...

Michael Madsen mi je više bio tužan, verovatno je i njemu bilo mučno da glumi pa se radovao onakvom završetku, mada mora se ceniti ona scena sa novinama od toga moram da napravim gif, i naravno nezaobilazni sentiš momenat sa klavirom, salve smeha zagarantovane...

Zaobići u širokom luku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi. Ne valja nista, osim efekata i Ralfa, ostalo - zali Boze... Scenario nema veze s mozgom, jako jako losa adaptacija, mnogo je bolji original... A da se razumemo - ni original nije neki film, realno, pa od ovoga nisam ni ocekivao previse, ocekivao sam nesto poput 300, al' 300 je za ovo govno flimcina i po...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari, uopšte nisam skinuo Bounty Hunter, sećam se da sam pogledao na IMDBu, da l' da skidam, izgleda da je opet prevladala žemska institucija...

Legion je sranje, to stoji. =)

Ipak, zbog njega skidam Tales From The Crypt: Demon Knight, možda i bude od kak'e vajde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...